Ναρκωτικά

Τάκης Τ.

Νεοφερμένος

Ο Τάκης Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ίριδα είσαι στο σωστό δρόμο. Παρατηρείται ένα "φιλελεύθερο" ρεύμα που μας προστάζει να ανεχθούμε το κάθε μανιοκαταθλιπτικό πρεζόνι και βρωμερό χασικλή στον ιστό της κοινωνίας μας. Αίσχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Tα διαβάζω όλα.Αλλα δν μπορώ ν σς αποδείξω"οτι δν είμαι έλέφαντας."αν δν θελετε ν τ δείτε.Εξέφρασα μια αποψη αντίθετη απ τ δική σς και πέσατε ν μ φάτε.Είμαι κατα τσ νομιμοποιησης οποιασδηποτε ναρκωτικής ουσιας.Θα μπορόυσατε ν μείνετε σ αυτό κ ν τ σεβαστείτε αντί ν μ αρχίστε πόλεμο(γτ σν πολεμο τ εκλαμβάνω όλο αυτό.)Τ συνεχίσατε κ απλά παίζω τ παιχνίδι σς. Κ ναι ο κολλητός μ έχει μπλέξει μ τ σκληρά ωστόσο τ ανέφερα ατυχώς ίσως ωσ παραδειγμα.Δν προσπαθώ ν βάλω στοιχεία ριάλιτι στν κουβέντα.Κ οκ ίσως εγραψα κτ λάθος σ ένα μνμ.Σκοτώστε μ εσείς π είστε τέλειοι.Κ γτ δν δίνατε στ θέμα τιτλο νομιμοποιηση καποιας ναρκωτικής ουσίας ή συμφωνείς ή μείνε απ έξω. Δν είμαι μ*****σ.Οι απόψεις ν απορρίπτονται κ γω ν πρέπει ν σέβομαι τν άλλών.Διακρίνω μια εμπάθεια-αντιπάθεια προς εμένα.Τεσπα ετσι είναι αυτά.Εγώ πάντως δν σκοπεύω ν σταμαρήσω ν εκφράζω τν αποψή μ γτ απ όσο θυμάμαι στν χώρα μσ έχουμε δημοκρατία.Σς ευχαριστώ κ για τν χρόνο π διαθέτετε στ ν διαβάζεται τσ απόψεις μ κ στ ν τσ αντικρούετε κ ν τσ απορρίπτετε μ τ δικό σς τρόπο.:xixi:



Εχεις παρεξηγησει αν διακρινεις αντιπαθεια, δε σε ξερω καν και δεν εχεις γραψει αρκετα στο φορουμ ωστε να μου δωσεις αφορμες να σε αντιπαθησω. Ουτε πολεμο σου κανω. Απανταω σε αυτα που γραφεις με επιχειρηματα, αν εκλαμβανεις το διαλογο ως πολεμο εναντιον σου καλυτερα να αναθεωρησεις... Αυτο που με πειραξε και σχολιαζα τα ποστ σου ειναι οτι ενω εγω και αλλοι διναμε επιχειρηματα σχετικα με την επικινδυνοτητα της κανναβης (ΜΟΝΟ της κανναβης) εσυ απαντουσες σαν να εκανες το παιδικο "δε σ'ακουω δε σ'ακουω τραλαλα" (:P). Συμφωνοι στο να εχεις μια χ αποψη για κατι, οπως τα ναρκωτικα, ομως χρειαζεται και ενα ψαξιμο απο κει και περα και ανοιχτο μυαλο. Δεν αμφισβητω οτι τα ναρκωτικα σκοτωνουν, αλλα απο κει και περα δεν ειναι ολα τα ναρκωτικα ιδια, και αυτο πρεπει να το καταλαβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ Τάκη!Είχα αρχίσει ν απελπίζομαι σ αύτο τ θέμα!!!!!!!!!!!Δν ξέρεις πόσο εκτιμώ τ λόγια σ κ πόσο μ δίνεισ "κουράγιο" ν τσ αντιμετωπίσω! Αισθ'ανομαι σν ν μ άνοιξαν πόλεμο.Σ ευχαριστώ πραγματικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ίριδα είσαι στο σωστό δρόμο. Παρατηρείται ένα "φιλελεύθερο" ρεύμα που μας προστάζει να ανεχθούμε το κάθε μανιοκαταθλιπτικό πρεζόνι και βρωμερό χασικλή στον ιστό της κοινωνίας μας. Αίσχος.

Μήπως η κοινωνία μας τους ωθεί σε αυτόν τον δρόμο; Δηλαδή ό,τι χαλάει την αισθητική μας το εξορίζουμε; Κλείνουμε τα μάτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Ισως επρεπε να σκεφτεις ΚΑΙ την αυτοκτονια καλη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ίριδα είσαι στο σωστό δρόμο. Παρατηρείται ένα "φιλελεύθερο" ρεύμα που μας προστάζει να ανεχθούμε το κάθε μανιοκαταθλιπτικό πρεζόνι και βρωμερό χασικλή στον ιστό της κοινωνίας μας. Αίσχος.

Χμ... σνομπισμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πίστεψε μ ξέρω οτι δεν σκοτώνουν όλα τ ίδιο αλά πότε θ τ καταλάβετε ρ γαμώτο?????????????????Δεν τ γουστάρω κ δν προκειται ν αλλάξει αυτό είτε αυτά λέγονται ηρωίνη είτε κάναβη είτε ο΄τι στ διάολο θελετε.Απλά τ πράγματα!!!!!!!Κ τ ξαναλέω λέω κτ κ αμέσως πέφτετε ν μ φάτε ολοι!!!!Σέβομαι τσ απόψεις σς αλλά τ ν κάνω?????????Δν έχω ανοιχτό μυαλο σν εσάς!!!!!!!!!!Προαναφερθηκε πσ είμαι γαντζωμένη στς απόψεις μ κ δν καταλαβαίνω αληθινά τ εννοείτε.Ε λοιπόν εσείς τω κάνετε???Τ ιδιο!Μ τν μόνη διαφορα ότι προσπαθήτε ν μ "ξεακιστρώσετε "απ τ δικά πιστεύω......Δν πάει έτσι.Στν τελική θ βγώ ωπισθοδρομική επειδη δν θέλω νομιμοποιηση κάποιας ναρκωτικής ουσίας?????????Ας γίνει..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Δωστε λιγο εδαφος στη διαφορετικη αποψη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δωστε λιγο εδαφος στη διαφορετικη αποψη:)
φυσικα!αλλα οι αποψεις σου μου φαινονται λιγο απολυτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
φυσικα!αλλα οι αποψεις σου μου φαινονται λιγο απολυτες!

Καθε αποψη πρεπει να εχει απολυτοτητα αν θελει να εκφραζεται στιβαρα και δομημενα στο λογο. Αυτο δεν σημαινει οτι ο διαλεγομενος δεν ειναι δεκτικος η δεν σεβεται. Η ειμαστε εδω για να αναμασουμε cliche των media η για να εκφραζουμε ακατεργαστες σκεψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καθε αποψη πρεπει να εχει απολυτοτητα αν θελει να εκφραζεται στιβαρα και δομημενα στο λογο. Αυτο δεν σημαινει οτι ο διαλεγομενος δεν ειναι δεκτικος η δεν σεβεται. Η ειμαστε εδω για να αναμασουμε cliche των media η για να εκφραζουμε ακατεργαστες σκεψεις.
στοχος μιας συζητησης ειναι να οδηγηθουμε οσο πιο κοντα μπορουμε στην αληθεια!κανενος η αποψη δεν ειναι απολυτα σωστη γιατι δεν υπαρχει απολυτη αλλα υποκειμενικη αληθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MANOLOS

Νεοφερμένος

Ο MANOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ωπα παιδια εδω υπαρχει ενα θεμα!! εδω ο καθενας λεει την αποψη του !!και δεν προσπαθουμε να επιβαλουμε την δικη μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Υποστηρ'ιζοντας το παχύ αρνί:
IRIDA:
ΜΗΝ ΤΡΩΣ ΦΩΝΗΕΝΤΑ!!!!
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΣ!

Kαλά καλα!!Χίλια συγγνώμη ρε παιδιά αλλά εχω συνηθίσει να γράφω έτσι!!! Θ τ διορθώσω....
-----------------------------------------
Ισως επρεπε να σκεφτεις ΚΑΙ την αυτοκτονια καλη μου.

Τι εννοείσ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την διαπίστωση nionios...

Ρε παιδιά,για να καταλάβω θέλετε να γίνουν νόμιμες οι ναρκωτικές ουσίες?
Μην ακούσω όμως την γνωστή καραμέλα ''μόνο τα μαλακά''....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Άλλο ηρωίνη, άλλο Χασίς... δεν σου είπα να επιτρέπουν τις σκόνες αλλά το Χασίς και η Μαριχουάνα χρησιμοποιούνται και για ιατρικούς λόγους, οπότε λογικά καταλαβαίνουμε πως είναι πολύ πιο ελαφριά *πως βάζουμε άνω τελεία;;;* αυτά που ανέφερα, για τους λόγους που ανέφερα, επιτρέπονται και είναι εντελώς νόμιμα στην Ολλανδία, που για ΦΕΤΟΣ είναι η πιο φιλελεύθερη χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στην Ολλανδία τα πουλάνε σε πολύ συγκεκριμένα coffe shop και σε πολύ συγκεκριμένες ποσότητες, για πολύ συγκεκριμένες ηλικίες. Δεν είναι νόμιμα, είναι ελεγχόμενης διακίνησης. Αν και προσωπικά το...φιλελευθερισμό της συγκεκριμένης χώρας δε μπορώ να πω ότι τον ζηλεύω. Για τουρισμό καλός είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Κατ'αρχάς εγώ είχα 'αλλη άποψη για τν όρο "σέβομαι κάποια αντίθετη άποψη απο τη δική μ. "Άλλο σέβομαι μια γνώμη κ άλλο τν ασπάζομαι! Τ περιμένετε??? Ν εκφράζω μια άντίθετη άποψη απ τ δικά σς κ ν "πέφτεται όλοι ν μ φάτε" αλλά εγώ ν΄ακούω τσ απόψεις σς και ν τσ δέχομαι παθητικά χώρις ν εκφράζω -τν αντίθετη απ τ δική σς-αποψή μ????? Αλλά λυπάμαι π σκέφτομαι αλλιώς και π δν γράφω αυτό που θέλετε ν διαβάσετε για ν ικανοποιηθείτε!! Αλήθεια έχεις χάσει δικό σ άνθρωπο απο κοκα κόλα ή χάμπουργκερ κ άλλα παρόμια τοξικά???? Κ όσο για τσ χώρες στς όποιές είναι νόμιμη η χρήση έχω ν πω ένα πράγμα:Ο αδερφός τ κολλητού μ ήταν πρεζόνι κ πήγε σ μια τέτοια χώρα.Εδώ στν Ελλάδα δυσκολευόταν ν βρει χρήματα για τν δόση τ.Τ ταξίδι τ θ διαρκόυσε 2 μήνες.Δν γύρισε ποτε.Τν βρήκαν νεκρό στ ξενοδοχείο τ απ υπερβολική δόση ηρωίνης.ήταν φίλος μ κ ήταν μόλις 17! Τώρα κ ο κολλητός μ είναι μπλεγμένος αλλά όσο εδώ η χρήση ουσιών είναι παράνομη και για τν δόση τ θέλει πολλά χρήματα στριμώχνετε.Κ άλλο ν κάνει χρήση κάποιος "ψαγμένος" ενήλικας κ άλλο ένας έφηβος.

Στην Αμερική, πάντως αυτά είναι κύρια αιτία θανάτου, και δυστυχώς η Ευρώπη προς τα εκεί οδεύει.

https://en.wikipedia.org/wiki/Obesity_in_the_United_States

https://images.google.gr/images?q=obesity&hl=el&rlz=1C1GGLS_elGR307GR308&sa=X&um=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Διαβαστε κανενα βιβλιο και μετα μιληστε για την ινδικη κανναβη. Στον μεσαιωνα εσωσε πολλους πληθυσμους απο ασιτια και τις κακουχιες. Συν το οτι φτιαχνεται το καλυτερο χαρτι απο αυτην.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Στην Ολλανδία τα πουλάνε σε πολύ συγκεκριμένα coffe shop και σε πολύ συγκεκριμένες ποσότητες, για πολύ συγκεκριμένες ηλικίες. Δεν είναι νόμιμα, είναι ελεγχόμενης διακίνησης. Αν και προσωπικά το...φιλελευθερισμό της συγκεκριμένης χώρας δε μπορώ να πω ότι τον ζηλεύω. Για τουρισμό καλός είναι...

να προσθεσω οτι και οι προσωπικες καλλιεργειες απαγορευονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top