Νέος κύκλος επεισοδίων για το «Παρά πέντε»;

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ας δείξουν τη Σοφία με τη Θεοπούλα στην αποστολή στην Ιμπιζα. :P

Nαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
τι νοημα θα εχει το παρα 5 χωρις σοφια και θεοπουλα? αφου υποτιθεται εχουν πεθανει!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Συνεχεια με καθυστέρηση 5 ετών δε θα ήθελα να δω σε κανένα σήριαλ.
Όσο γυρίστηκε φτάνει.
Καλύτερα ο σεναριογράφος να ξεκινήσει κάτι καινούργιο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Ακουγεται καλη ιδεα,αλλα δεν νομιζω πως υπαρχει κατι ωστε να γυριστουν νεα επισοδεια. Η ιστορια τελειωσε, δεν υπαρχει κατι που θα επρεπε να συνεχιστει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Δε παιζει να γινει τετοιο πραμα.Το αρθρο αλλωστε που μπηκε στην αρχη ειναι τελειως ανεδαφικο και ατεκμηριωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Θυμάμαι, στο τελευταίο επεισόδιο είχαμε:
Την παρέα στην παραλία (και η Αμαλία να λέει πως έζησαν φίλοι ως τα γεράματα).
Τον κύριο κακό πεθαμένο.
Τους δύο αντρες με τα μαυρα στη φυλακή μετανοημένους.
Τις γιαγιάδες στον παράδεισο.

Από που μπορείς να πατήσεις να συνεχίσεις το σενάριο;
Μου δώσατε ιδέα για ανάρτηση. Η συνέχεια του παρα πέντε από την πένα του αντwwwνη σε λίγες μέρες στο blog :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,149 μηνύματα.
Δε θέλω να βγει νέο Πάρα Πέντε θέλω μια νέα φρέακια σειρά
προσωπικα δε μου άρεσε η σειρά.... και δε θα ήθελα νέα επεισόδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,500 μηνύματα.
Δε παιζει να γινει τετοιο πραμα.Το αρθρο αλλωστε που μπηκε στην αρχη ειναι τελειως ανεδαφικο και ατεκμηριωτο.

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=3241296&postcount=20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ειδες σου εδωσα ιδεα.αφιερωμενη σ μενα η αναρτηση.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τσεκάρετε την υπογραφή για τις αποκαλύψεις!!
Φρι thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα τον ενθουσιασμό πολλών για το Παρά πέντε...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
δεν νομιζω να συνεχιστει καταρχας εχουν περασει αρκετα χρονια και κατα δευτερον δεν υπαρχουν λεφτα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
αν γίνει κατι τέτοιο θα ειναι πολύ ριψοκίνδυνο..αφού το παρα 5 έχει 5 χρόνια που τελείωσε και θα πρέπει να ξανα ξεκινήσουν απο την αρχή τον αγώνα τους για να κερδίσουν κόσμο...άλλωστε θεωρώ πως σχεδόν πάντα τα σίριαλ καλό θα είναι να προβάλλονται/συνεχίζονται για 2 χρόνια και όχι παραπάνω διοτι απο εκει και πέρα καταντά κουραστικό και επαναλαμβάνονται συνεχώς τα ίδια...πράγμα που απωθεί τους τηλεθεατές...αλλά και πάλι αν ξεκινήσει θα πρέπι να έχει νέα/καινούρια υπόθεση αφού η προηγούμενη είχε ολοκληρωθεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ούτε εγώ θα ήθελα να δω καινούργια επεισόδια, αλλά νταξ είναι λίγο χαζό να το συζητάμε, αφού μπήκε και ανάλογη ανακοίνωση από ένα παιδί που γράφει ξεκάθαρα ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει.
Από την άλλη θα ήθελα πάρα πολύ να δω ένα καινούριο σενάριο από τον Καπουτζίδη, ο άνθρωπος έχει ταλέντο, και με το παρά πέντε και με τις Σάββατογεννημένες που είχε κάνει, και γενικά με ότι έχει καταπιαστεί εγώ προσωπικά έχω κολλήσει... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα να το δω. Έχω παρατηρήσει ότι όσο τραβάνε μία ιστορία χειροτερεύει. Δύο κύκλοι θεωρώ ότι ήταν αρκετοί. :/: Χώρια ότι το αποτέλεσμα σίγουρα δεν θα είναι το ίδιο ποιοτικό όσο αυτό που έχουμε δει. Κακιά ε; :ermm:

πολλες αμερικανικες σειρες εχουν καμια 10ρια κυκλους και μια χαρα επιτυχια κανουν, ακομα και στην ελλαδα (οταν τα καναλια αγοραζουν ολους τους κυκλους και δεν δειχνουν συνεχεια τους 2 πρωτους σε επαναληψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εγώ, πάντως, δεν πρόκειται να το βλέπω. Χωρίς τη Θεοπούλα δε θα είναι το ίδιο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μα η ιστορια εχει κλεισει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν θα ξαναγίνει το σίριαλ.

Ήταν μια φήμη του περιοδικού ''λοιπόν'' και την διάψευσε ο ίδιος ο Καπουτζίδης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα1111

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα1111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τι νοημα θα εχει το παρα 5 χωρις σοφια και θεοπουλα? αφου υποτιθεται εχουν πεθανει!!!:P

μπορει να δειχνει συνεχια οτι βοηθανε καποιους αλλους..οι ακομα και τους 5 ηρωες μας! [θυμασαι που στο τελος μιλουσαν στο θεο με την αμαλια και ελεγαν οτι θα τις στειλουν κτλπ.??? ]

https://www.staparaskinia.gr/2012/08/blog-post_5919.html#.UB1SB_Yf7CA

Θα επιστρέψει το "Παρά πέντε"; Ο Γιώργος Καπουτζίδης λύνει το μυστήριο...
Σάββατο, 4 Αυγούστου 2012

Από τη Χρίσλα Γεωργακοπούλου
Και ξαφνικά ένα δημοσίευμα του περιοδικού "Λοιπόν" έβαλε φωτιά στις φήμες και τα σενάρια για τη συνέχιση του "Παρά πέντε", της σειράς που ακόμα και στην τέταρτη επανάληψή του "χτυπάει" 40άρια στην τηλεθέαση!
Συγκεκριμένα, το δημοσίευμα μιλάει για τη σκέψη και την επιθυμία των ιθυνόντων του Mega να επιστρέψει η σειρά που "έσπασε ταμεία" την επόμενη σεζόν και η παρέα του Γιώργου Καπουτζίδη να πρωταγωνιστήσει σε καινούριες περιπέτειες. Αρκεί να βρεθούν τα χρήματα για να στηριχθεί η παραγωγή.
Το FTHIS.GR επικοινώνησε με τον Γιώργο Καπουτζίδη, ο οποίος βρίσκεται σε διακοπές και του ζήτησε να σχολιάσει τα σενάρια επιστροφής του σίριαλ. Κι εκείνος χαμογελώντας απάντησε: "Δεν ισχύει ότι θα επιστρέψει το "Παρά πέντε". Και απ' ότι είμαι σε θέση να ξέρω κανένας δεν έψαξε να βρει τα χρήματα και τον τρόπο για να στηθεί η παραγωγή"

δεν καταλαβα τι ειπε ο καπουτζηδης..οτι δεν θα συνεχιστει επειδη δεν θελει ή επειδη δεν υπαρχουν λεφτα?? :΄(

εχω μια ιδεα..
να βγει ο κακος απο την φυλακη[για καλη συμπεριφορα] και να προσπαθει να φυγαδεψει και τον ψηλο.
καθως θα παει σε μια καφετερια οπου θα δουλευει η αγγελα..
κτλπ ;)
ακομα και εγω σκεφτηκα συνεχεια..
ο καπουτζηδης σιγουρα θα βρει κατι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
:hmm:Η αγγελα δεν δουλευει πια σε καφετεριες..
Η σειρα δεν μπορει να συνεχιστει, εχει κλεισει ο κυκλος
Αλλα θα πεθαινα για μερικες σκηνες θεοπουλας και σοφιας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top