Νέες ταυτότητες - έχω iPhone 6 και δεν μπορώ να κατεβάσω την εφαρμογή gov.gr wallet

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
εγώ στη ερώτηση μου μπορώ να πάρω κάποια απάντηση? βλέπετε κανονικά της ταυτότητες
σας με την φωτογραφία και τα στοιχεία ή βλέπετε μόνο το QR code που θα δινετε για
σκανάρισμα?
Υποθέτω και τα δυο.
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Μονο taxisnet κατα την εισοδο (οπως εκανες με τον εμβολιασμο πχ) και μετα απλα βαζεις το τηλ και σου στελνουν τον otp για ταυτοποιηση
Ααα οκ, νόμιζα ότι ήθελε ταυτοποίηση με τραπεζικούς λογαριασμούς κλπ. :crazy: Θα το ξαναπροσπαθήσω...
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ααα οκ, νόμιζα ότι ήθελε ταυτοποίηση με τραπεζικούς λογαριασμούς κλπ :crazy:
προσωπικα οταν μπηκα , απλα εκανε και μια εξτρα ερωτηση αν εχω ebanking και σε ποια τραπεζα . τωρα νομιζω αυτο ηταν προαιρετικο
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
προσωπικα οταν μπηκα , απλα εκανε και μια εξτρα ερωτηση αν εχω ebanking και σε ποια τραπεζα . τωρα νομιζω αυτο ηταν προαιρετικο
Επέλεξα ότι δεν είμαι χρήστης e-banking, αλλά μετά μου βγάζει ότι δεν επαληθεύτηκαν τα στοιχεία σας και ότι πρέπει να μεταβώ σε ΚΕΠ. =[
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Επέλεξα ότι δεν είμαι χρήστης e-banking, αλλά μετά μου βγάζει ότι δεν επαληθεύτηκαν τα στοιχεία σας. =[
α πειν .. αρα δεν γινεται. πηγαινε να ανοιξεις λογαριασμο παντως , γτ σε κανα μηνα αρχιζεις σχολη! να εισαι ετοιμη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

στοιχεία qr...φώτο?
δειχνει και απο δαυτο
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
α πειν .. αρα δεν γινεται. πηγαινε να ανοιξεις λογαριασμο παντως , γτ σε κανα μηνα αρχιζεις σχολη! να εισαι ετοιμη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


δειχνει και απο δαυτο

γιατί? στην σχολή χρειαζόμαστε την ψηφιακή ταυτότητα?
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,268 μηνύματα.
Επέλεξα ότι δεν είμαι χρήστης e-banking, αλλά μετά μου βγάζει ότι δεν επαληθεύτηκαν τα στοιχεία σας και ότι πρέπει να μεταβώ σε ΚΕΠ. =[
Κι εμένα το ίδιο λέει! Και δεν μπορώ να ανοίξω και λογαριασμό στην τράπεζα, περιμένω να πάει 15/9 να αρχίσω να τρέχω στις υπηρεσίες έχοντας κλείσει τα 18 :lol:
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Αξίζει σε αυτήν την ηλικία; Και ξέρεις αν κρύβει κανέναν κίνδυνο;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τι δουλειά έχει η ψηφιακή ταυτότητα με τα λεφτά?.. :confused:
Αναφέρεται μάλλον στον τραπεζικό λογαριασμό μόνο.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,268 μηνύματα.
Αξίζει σε αυτήν την ηλικία; Και ξέρεις αν κρύβει κανέναν κίνδυνο;
Αν δικαιούσαι τα 800 της Eurobank πάντως, πρέπει ούτως ή άλλως να ανοίξεις για να σου τα βάλουν εκεί αν δεν απατώμαι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top