Μυστικά επιτυχίας για να φτάσεις την κορυφή

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Επισης σκεφτομαι να μην ξανα ανοιξω υπολογιστη και να μην ξαναβγω εξω απο το σπιτι μεχρι να τελειωσουν οι πανελληνιες! Το βρισκετε υπερβολικο; :p
κατι τετοιο ειχα κανει εγω περισυ
περιορισμενες ωρες στον υπολογιστη (κυριως σαββατοκυριακα) και περιορισμενες βολτες..
σε εμενα δουλεψε καθως περασα στην σχολη που ηθελα!
ευχομαι να γινει το ιδιο και σε σενα :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Αχα..Μια χαρά μας τα είπατε ρε παιδιά..Το θέμα είναι ότι έχει μπεί ο Οκτώβρης και δεν 'εχω βρεί ένα κατάλληλο πρόγραμμα ακόμη στο διάβασμα μου...Προσπαθώ αλλά η κούραση που έπεσε τις τελευταίες βδομάδες δεν με αφήνει να οργανωθώ..
Τι γνώμη έχετε γι' αυτό??


Υ.Γ Κατά τη γνώμη μου βρείτε μια σοβαρή μαθήτρια και πιάστε την γκόμενα..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΡΩΣΕΙ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DaSpammer

Νεοφερμένος

Ο DaSpammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ή να σας καταστρεψει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αχα..Μια χαρά μας τα είπατε ρε παιδιά..Το θέμα είναι ότι έχει μπεί ο Οκτώβρης και δεν 'εχω βρεί ένα κατάλληλο πρόγραμμα ακόμη στο διάβασμα μου...Προσπαθώ αλλά η κούραση που έπεσε τις τελευταίες βδομάδες δεν με αφήνει να οργανωθώ..
Τι γνώμη έχετε γι' αυτό??


Υ.Γ Κατά τη γνώμη μου βρείτε μια σοβαρή μαθήτρια και πιάστε την γκόμενα..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΡΩΣΕΙ!!!:P

δεν ξερω απο τι κουραστηκες αλλα παρε 1-2 μερες off μαζεψε δυναμεις και μετα παλι δυναμικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Προσωπικα θεωρω οτι για την γ'λυκειου 2 μερες χωρις γρι διαβασμα ειναι αυτοκτονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είμαι αυτόχειρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Προσωπικα θεωρω οτι για την γ'λυκειου 2 μερες χωρις γρι διαβασμα ειναι αυτοκτονια.

Δηλαδη ειχα αυτοκτονησει παρα πολλες φορες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα εννοω οτι το διαβασμα αν το αφησεις τωρα, σε αφηνει.Τωρα αν κατσεις να χαλαρωσεις λιγακι αργοτερα(στις επαναληψεις) δεν τρεχει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ναι...ξερεις ειναι ακομα οκτωβρης....
και το παιδι ειπε οτι εχει κουραστει και δεν μπορει να οργανωθει..
αρα εγω θεωρω οτι πρεπει να ξεκουραστει λιγο για να παρει δυναμεις
τωρα αν εσυ θεωρεις οτι πρεπει να πιεστει παραπανω ΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Δεν ειπα να πιεστει παραπανω.Ειπα να μην αφησει το διαβασμα για 2 μερες.Ουτε για 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
αυτα ειναι βλακειες..σορι κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
~Όχι στο άγχος την περίοδο των εξετάσεων!:fss:
~Συστηματικό διάβασμα!:read:
~Καθαρό μυαλό!:idea:
~Βόλτα με φίλους οπωσδήποτε μια φορά την εβδομάδα!:friends:
~Καλή διατροφή!:fish:
~Όχι αρνητικές σκέψεις! :xalara:
Στο κάτω-κάτω οι πανελλήνιες δεν είναι τόσο δύσκολες όσο φαίνονται!:cool:
Καλή επιτυχία!!!:niki:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι με λίγο ψάξιμο καθένας βρίσκει τα δικά του μυστικά επιτυχίας και τρόπους να χαλαρώνει όταν αγχώνεται.:) Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν και ψυχραιμία πάνω από όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki

Νεοφερμένος

Η ioannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αχ οντως και το δικο μου προγραμμα εχει γινει ρωσικη σαλατα...ειναι αυτη η βιολογια ρε παιδια που δν την παλευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Αχ οντως και το δικο μου προγραμμα εχει γινει ρωσικη σαλατα...ειναι αυτη η βιολογια ρε παιδια που δν την παλευω...



γτ ποιος την παλευει;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αχ οντως και το δικο μου προγραμμα εχει γινει ρωσικη σαλατα...ειναι αυτη η βιολογια ρε παιδια που δν την παλευω...

Όντως η Βιολογία δεν παλεύεται!!!Κρίμα γιατί αυτά που λέει είναι πάρα πολύ ενδιαφέροντα αλλά ετσι όπως ταπαιτούν το κάνουν το μάθημα άστα να πάνε!Για Βιολ.Κατ πάντα μιλάω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Είμαι αυτόχειρας.
Εγω ειμαι κατα συρροη αυτοχειρας για δευτερη χρονια!! :p

Αν και θεωρω οτι 1-2 μερες ξεκουρασης ειναι ο,τι πρεπει για να "ξεθολωσεις" λιγο (ειδικα αν εισαι αποφοιτος :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Μπορεις να ξεκουραστεις απλα διαβαζοντας λιγοτερο απο οτι τις αλλες μερες.Προσωπικα περσυ που εδωσα πανελληνιες δεν επιχειρησα ουτε 1 φορα να αφησω μερα χωρις να διαβασω,αλλα εβλεπα φιλους που το εκαναν και μετα τους επαιρνε μερες ή και βδομαδες να ξαναμπουν σε προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω εχω και το αλλο: οταν θελω να ξελαμπικαρω λυνω μανιωδως ασκησεις χημειας! Δεν ξερω, αυτο το μαθημα ειναι το ευχαριστο διαλειμμα μου! :p Και προπαντων ΜΑΚΡΙΑ απο τα μαθηματικα!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki

Νεοφερμένος

Η ioannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Χημεια ε? Εγω οτι αλλο εκτος απο βιολογια...μαθηματικα, φυσικη κανενα προβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top