Μουσική

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
κλασικη δαγκωτο :) αν μπορεις να μου προτεινεις καποια μαρκα...ειμαι αυτοδιδακτη,δεν ειναι αναγκη να ειναι πολυ ακριβη γιατι,αφου θα ειναι η πρωτη μου,το βλεπω να τη λιωνω :D

Για αυτοδίδακτη είναι λιγάκι δύσκολη η κλασική :P
(θα μου πεις κι ο Paco de Lucia αυτοδίδακτος είναι.)
Επειδή απ'ότι είδα θες να παίζεις πιο πολύ με συγχορδίες τραγούδια θα σου έλεγα να πάρεις ακουστική καλύτερα. Αν βέβαια έχεις σκοπό να ξεκινήσεις μαθήματα σε κλασική όταν βρείς χρόνο, οπώς είπαν κ παραπάνω πάρε μια φθηνή (όχι Alhambra, δε μου έχουν πει κ τα καλύτερα λόγια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ε ναι, καλύτερα ακουστική για συγχορδίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MusicStudent

Νεοφερμένος

Ο MusicStudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top