Μοντελισμός

Dr4ke

Νεοφερμένος

Ο Dr4ke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε παιδια μολις το ειδα αυτο νομιζα οτι ειχε να κανει με το μοντελιγκ:lol::lol::lol:
Αν σου πω και εγω το ιδιο θα με πιστεψεις :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ασχολουμουν με τηλεκατευθυνομενα αλλα σταματησα εδω και εναμιση με δυο χρονια..διαβασματα,εξετασεις και λοιπα...δεν υπηρχε χρονος...

Αυτη την στιγμη εχω ενα subaru impreza 1/10 ηλεκτροκινητο αγωνιστικο το οποιο το εφτιαξα μονος..απο τευχη της deagostini..το οποιο καθεται στο ραφι πανω απο ενα χρονο...:(

Ενα monster truck SSK 1/10 και αυτο καθεται επισης στο παταρι..:(

Ενα αεροπλανο βενζινοκινητο δεν θυμαμαι κλιμακα αλλα ητανε τεραστιο..Απο γερμανια αγορασμενο..και την τελευταια φορα που απογειωθηκε...προσγειωθηκε κοντευοντας να σκοτωσει αγροτη σε ενα χτημα της επανομης..:lol:
Απο τοτε ειχαν σπασει καποια πραματα..και αυτο κατεληξε στην αποθηκη...

edit:Να και μια φωτο απο το subaru που το βλεπω στα ραφι και το λυπαμαι τοσο καιρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
παιδιά όποιος είναι ειδικός στις κατασκευές αυτοκινήτων....
παρακαλώ να με κάνει add στο lefterisgeo@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadMax S

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παιδιά όποιος είναι ειδικός στις κατασκευές αυτοκινήτων....
παρακαλώ να με κάνει add στο lefterisgeo@hotmail.com

Τι κατασκευές...στατικών μοντέλων ή R/C?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos tsaliki

Νεοφερμένος

Ο stefanos tsaliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω εχω ενα κιοσο π παταει 100 κ θελω να παρω ενα ηλεκτρικο ντριφτ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να ασχολούμαι με τον μοντελισμό (περίεργο για κορίτσι ε;) στατικό για αρχή,φτιάχνοντας αεροπλάνα.Ακόμα δεν έχω φτιάξει κάτι γιατί αρχίζω από σήμερα.Μόνο μου έχει δώσει ένας φίλος ένα σχέδιο(για να μην πάω να αγοράζω),το εκτύπωσα,κόλλησα τα κομμάτια χαρτιού που πρέπει να ενωθούν και τώρα περιμένω τον πατέρα να φέρει πολυστερίνη για να αρχίσω τη δουλειά!Αλήθεια ξέρει κανείς με ποιο υλικό μοιάζει αυτή η πολυστερίνη;Πάντως μου έχουν πει ότι είναι πολύ φθηνή...foam πολυστερίνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top