marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Αν επιτρέπεται γιατί έχεις απορρίψει την αντίστοιχη σχολή στη πολη σου?
Θες να μη μείνεις στη πολη που διαμένεις τώρα (για να έχεις δικό σου σπίτι πχ) ή θεωρείς ότι το αντίστοιχο τμήμα άλλης πόλης προσφέρει κάποια πλεονεκτήματα στο τομέα που θες να ασχοληθείς?
Είπανε ποτε θα ανοίξει παιδιά η σελίδα θα το μηχανογραφικό;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.

Mariap.

Νεοφερμένος

Η Mariap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αν επιτρέπεται γιατί έχεις απορρίψει την αντίστοιχη σχολή στη πολη σου?
Θες να μη μείνεις στη πολη που διαμένεις τώρα (για να έχεις δικό σου σπίτι πχ) ή θεωρείς ότι το αντίστοιχο τμήμα άλλης πόλης προσφέρει κάποια πλεονεκτήματα στο τομέα που θες να ασχοληθείς?
Καθαρα θέμα μοριων, νόμιζα ότι δεν την έπιανα στην πόλη μου. Αλλά τώρα έχω λίγη διαφαρα οπότε μάλλον την πιάνω
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Καθαρα θέμα μοριων, νόμιζα ότι δεν την έπιανα στην πόλη μου. Αλλά τώρα έχω λίγη διαφαρα οπότε μάλλον την πιάνω
Ακόμα και να μη τη πιανεις δεν έχεις να χάσεις τπτ βάζοντας τη στο μηχανογραφικο
Μη σκέφτεσαι αν περνάς η όχι, βαλτην, βάλε και την ίδια σχολή από τις άλλες πόλεις και όπου βγει βγήκε
 

Mariap.

Νεοφερμένος

Η Mariap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ακόμα και να μη τη πιανεις δεν έχεις να χάσεις τπτ βάζοντας τη στο μηχανογραφικο
Μη σκέφτεσαι αν περνάς η όχι, βαλτην, βάλε και την ίδια σχολή από τις άλλες πόλεις και όπου βγει βγήκε
Ναι αυτό θα κάνω. Ξέρετε τι γίνεται με τις μεταγραφές; δλδ αν δικαιούμαι κια περάσω εκτός πρεπει να παρακολουθήσω μερικό χρονικό διάστημα εκεί πέρα ή γίνεται κατευθείαν;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,271 μηνύματα.
Ναι αυτό θα κάνω. Ξέρετε τι γίνεται με τις μεταγραφές; δλδ αν δικαιούμαι κια περάσω εκτός πρεπει να παρακολουθήσω μερικό χρονικό διάστημα εκεί πέρα ή γίνεται κατευθείαν;
Ο @γιαννης_00 ασχολείται αρκετά με τις μεταγραφές οπότε λογικά μπορεί να σε βοηθήσει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.

Mariap.

Νεοφερμένος

Η Mariap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ευχαριστω απαιχτη πακ για την πασα
Μαριαπ αν θες γνωμη θα πρεπει να μου πεις περισσοτερα πραματα τι θες να κανεις...αμα θες ..ε
Πχ περνάω στο ημμυ Θεσσαλονίκης που έχει 18000 περίπου, από ότι ξέρω η αντίστοιχη στην πόλη σου πρπει να έχει διαφορά 2500 μοριων και επειδή είμαι τριτεκνη δικαιούμαστε (αν έχω κάνει κάποιο λάθος, διόρθωσε με). Στην περίπτωση αυτή, πάω κάνω την εγγραφή και μετά;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,271 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Το αβαταρ μου προς απάντησή σου
ωχ ,,,εμενα μου αρεσε το πριν σου ,η ποκαχοντα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πχ περνάω στο ημμυ Θεσσαλονίκης που έχει 18000 περίπου, από ότι ξέρω η αντίστοιχη στην πόλη σου πρπει να έχει διαφορά 2500 μοριων και επειδή είμαι τριτεκνη δικαιούμαστε (αν έχω κάνει κάποιο λάθος, διόρθωσε με). Στην περίπτωση αυτή, πάω κάνω την εγγραφή και μετά;
ωραια ,,μπαινουμε ημμυ απθ και θελουμε ημμυ εμπ...παει καλα.
Για να το πετυχουμε αυτο και επειδη εχεις και παρα πολλα μορια πανελ. θελουμε να εχουμε 6,5 μορια μετεγγραφης.
Υποθετω οτι τα αδελφακια δεν ειναι πανω απο 25 χρονων οποτε εχουμε απο τριτεκνια 2,5 μορια.
Θελουμε αλλα 4 απο οικονομικα κριτηρια...αυτο σημαινει μεσο ισοδημα 3ετιας των γονιων κατα μεγιστο 30.000 τον χρονο.
Αμα το εχουμε προχωραμε ελπιδοφορα για εμπ.

Γραφεσαι κανονικοτατα και με ευλαβια στο απθ, δηλωσεις μαθηματων κλπ

Κανεις την αιτηση μετεγγραφης μεσα οκτωβριου , αν τα εχεις αυτα τα μορια ρισκαρεις και απο 1η οκτωβριου εισαι στα εδρανα του ζωγραφου .
Τα αποτελεσματα θα βγουν τελος νοεμβριου και μετα διαδικασια με χαρτια. Εσυ κανονικα στα μαθηματα σου ..οχι εργαστηρια ομως... ε και δινεις εξεταστικη στον φεβρουαριο στο εμπ .
 
Τελευταία επεξεργασία:

VohtheiaA

Νεοφερμένος

Η VohtheiaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
ωχ ,,,εμενα μου αρεσε το πριν σου ,η χοντα



:clapping:
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 853 μηνύματα.
1657196791763.png

Κατι ψηνεται... :hmm: :wheel:
 

Guest 831328

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
η νίκη κάνει gatekeeping το μηχανογραφικο 💅
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μόλις ανοίξουν παιδιά σας παρακαλω πεστε μου
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,001 μηνύματα.

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ανοιξε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top