Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου (Σύρος)

p_evelyn

Νεοφερμένος

Η p_evelyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
για το τμήμα μηχανικών σχεδιάσης προιόντων και συστημάτων του παν. Αιγαίου, χρειάζεται εδικό μάθημα; δε μπορώ να βγάλω άκρη....:what:
σας ευχαριστώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Σύμφωνα με το μηχανογραφικό, όχι απ' ότι είδα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
οχι δεν χρειαζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p_evelyn

Νεοφερμένος

Η p_evelyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σύμφωνα με το μηχανογραφικό, όχι απ' ότι είδα. :)





Σας ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση!!:no1:

οχι δεν χρειαζεται




Σας ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Γεια σας...

Ξέρει κανείς τίποτα για αυτή τη σχολή;
Φαινεται πολυ ενδιαφέρουσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Σπουδάζει κάποιος σ'αυτο το τμήμα ή ξερει γενικά;;


Δίνω φέτος... και μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα σχολή.
Απλα έχω σκαλώσει με το οτι είναι στη Σύρο... Δεν ξέρω πως θα είναι να μένεις χειμώνα εκει...:hmm:

Και γενικά θα ήθελα να ξέρω πως ειναι η σχολή γενικότερα...

Είναι πολυτεχνικό τμήμα;;

Τι προοπτικές υπάρχουν;;


Σας ευχαριστώ εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_ap

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Είναι πολυτεχνικό τμήμα, αλλά περισσότερα δεν ξέρω! Δες εδώ κι εδώ. Ελπίζω να σε βοηθήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kay

Νεοφερμένος

Η kay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
χμ...απ οτι ξερω ειναι πολυτεχνικο τμημο,αλλα μετα δεν αναγνωριζεσαι απο το ΤΕΕ.η σχολη μου εχουν πει ειναι πολυ ωραια και η συρος δεν ειναι χαλια το χειμωνα...αλλα ο κλαδος εργασιας που αντιστοιχει σε αυτος τις σπουδες ειναι απ΄οτι γνωριζω πληρης ,ηδη απο τους αποφοιτους των 1-2 πρωτων φουρνιων του τμηματος...οποτε...
ψαξτο ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaddGuss

Νεοφερμένος

Ο MaddGuss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παίδες και γω αναρωτιέμαι αν η σχολη απαιτεί σχέδιο-ειδικό μάθημα... Μόλις τώρα ανακάλυψα αυτό το topic εδώ και χάρηκα που δεν απαιτεί σχέδιο αλλα αμέσως μετά βρήκα auto.
Λέει πως "Οι υποψήφιοι θα πρέπει να εξεταστούν και στα ειδικά μαθήματα του ελεύθερου και του γραμμικού σχεδίου."
Ρίξτε μια ματιά, και πείτε μου... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Απλα έχω σκαλώσει με το οτι είναι στη Σύρο... Δεν ξέρω πως θα είναι να μένεις χειμώνα εκει...:hmm:

γι' αυτη την παραμετρο μην ανησυχειτε καθολου... εχουμε ηπιο χειμωνα, σπανια βρεχει και ακομα σπανιοτερα χιονιζει,

Οσο για τα μαγαζια, τα μαγαζια της Ερμουπολης δεν κλεινουν το χειμωνα

αλλα μετα δεν αναγνωριζεσαι απο το ΤΕΕ
γιατι αυτη η μανια με το ΤΕΕ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,340 μηνύματα.
γιατι αυτη η μανια με το ΤΕΕ???

Γιατί δεν θα έχεις προφανώς θεσμοθετημένα επαγγελματικά δικαιώματα! Πώς θα μπορέσεις να εργαστείς, όταν η επαγγελματική υπογραφή σου δεν θα αναγνωρίζεται πουθενά?

Μπορεί στο πτυχίο να αναγράφεται το "Μηχανικός", αλλά στην Ελλάδα χωρίς εγγραφή στο ΤΕΕ ΔΕΝ θα λογίζεσαι επαγγελματικά για Μηχανικός!

Όπως και το Μηχανικός Οικονομίας & Διοίκησης (Χίος) που δεν εγγράφονται στο ΤΕΕ, αλλά στο ΟΕΕ (και άρα θεωρούνται Οικονομολόγοι)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Ιωάννινα). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Τι λετε για αυτο το πανεπιστημιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Συνημμένο: άρθρο από την προχθεσινή "κοινή γνώμη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 26-9-2012.pdf
    144.5 KB · Εμφανίσεις: 246

paterasyp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paterasyp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Μου αρέσει που κοροιδεύουν τον κόσμο , ότι έχει αντίκρυσμα στην αγορά εργασίας . Αν ήταν τει δεν θα πάταγε κανείς .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Η Σύρος εκτός από το τμήμα Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου διαθέτει και άλλα τει; Εγώ που έψαξα χτες δεν μου εμφάνιζε τίποτα άλλο εκτός από αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
όχι, ΤΕΙ δεν έχει, το ΤΜΣΠΣ έχει και την ΑΕΝ Σύρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Παίδες και γω αναρωτιέμαι αν η σχολη απαιτεί σχέδιο-ειδικό μάθημα... Μόλις τώρα ανακάλυψα αυτό το topic εδώ και χάρηκα που δεν απαιτεί σχέδιο αλλα αμέσως μετά βρήκα auto.
Λέει πως "Οι υποψήφιοι θα πρέπει να εξεταστούν και στα ειδικά μαθήματα του ελεύθερου και του γραμμικού σχεδίου."
Ρίξτε μια ματιά, και πείτε μου... :worry:

Όχι δεν χρειάζεται, συμμαθητής μου δεν έδωσε ειδικά μαθήματα και πέρασε στην σχολή αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top