Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ στην εγγραφή θα 'μαι με τον πατέρα μου...
Απ' τη στιγμή που δεν έχω ανεβεί για σπίτι κλπ (θα κάνω αίτιση για εστία),και θα είμαι σε τόση απόσταση απ' το σπίτι μου,είπαμε την πρώτη φορά μόνο να 'ρθει κάποιος απ' τους δυο μαζί μου,τουλάχιστον να ξέρουν πού θα βρίσκομαι από δω και πέρα..... :P
Όσο το σκέφτομαι,860 χιλιόμετρα είναι πολλά μάλλον και δεν το 'χω συνειδητοποιήσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μονος!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
μονος θα παω κατα πασα πιθανοτητα σιγα μην παω με τους γονεις 18 χρονων ειμαστε μπορουμε να κανουμε μια εγγραφη μονοι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μάλλον θα πάω μόνος ....Πόσο δύσκολη παίζει να είναι η εγγραφή πια ωστε να χρειάζομαι και κάποιον άλλο...Εκτός αν πάω με κανένα συμφοιτητή γνωστό από εδώ μέσα...οπότε αλλάζει το πράγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Περσι ειχα παει με τους δικους μου καθως δεν ειχα με ποιον να τρεχω κτλ. κι αφου αυτοι γουσταρανε να ερθουνε , σιγα.....απ'αυτο θα φανει αν καποιος ειναι 12 χρονων η οχι;Σιγα ρε παιδια.......:/:

Τελος παντων , ΠΑΠΕΙ φετος θα παω με μερικους φιλους μου που ηδη φοιτουν εκει απο περσι.....εχω διασυνδεσεις πλεον σε ολα τα τμηματα......:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Δεν θα πάω καν εγώ. :redface:
Από το ίντερνετ θα την κάνω! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δεν θα πάω καν εγώ. :redface:
Από το ίντερνετ θα την κάνω! :happy:

why u no go !?!? :P

PS: Είναι δυνατόν μέσω internet??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
why u no go !?!? :P

PS: Είναι δυνατόν μέσω internet??

Επειδή είναι μακριά και δε μπορώ να πάω, ξανά δίνω του χρόνου :redface:

Ναι καλέ γίνεται!!!!
Μέχρι και μνμ στο κινητό μου έστειλαν από το ΤΕΙ να με ενημερώσουν ότι μπορώ να γραφτώ από το ίντερνετ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τα χαρτιά που χρειάζεται πώς θα τα πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Τα χαρτιά που χρειάζεται πώς θα τα πας;

Ότι και να σε πω τώρα ψέμματα θα είναι, δεν το έχω ψάξει καθόλου :redface:
προφανώς τα στέλνεις με φαξ ή ταχυδρομείο (?) :confused:
Στο μήνυμα μου έστειλαν αυτή τη διεύθυνση https://dionysos.teilar.gr
Από ότι βλέπω πάνω δεξιά έχει κουμπί που σε οδηγεί στις οδηγίες..
Μακάρι να μπορούσα να πάω, αλλά δεν :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Κοίτα τι λέει...ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΗ...
Μυρίζομαι ότι απλά είναι ένας τρόπος να τελειώσετε γρηγορότερα όταν πάτε εκεί...

Γιατί ας πούμε σίγουρα θα πρέπει κάπου να υπογράψεις...Να δώσεις φωτογραφίες (πες αυτό γίνεται και ηλεκτρονικά)..Να δώσεις αντίγραφα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ότι και να σε πω τώρα ψέμματα θα είναι, δεν το έχω ψάξει καθόλου :redface:
προφανώς τα στέλνεις με φαξ ή ταχυδρομείο (?) :confused:
Στο μήνυμα μου έστειλαν αυτή τη διεύθυνση https://dionysos.teilar.gr
Από ότι βλέπω πάνω δεξιά έχει κουμπί που σε οδηγεί στις οδηγίες..
Μακάρι να μπορούσα να πάω, αλλά δεν :/

Μάλλον πρέπει να πας και εκεί. Αυτό είναι μια πρώτη φάση εγγραφής. Το έχουμε και εμείς στην Α.Σ.Ο.Ε.Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Κοίτα τι λέει...ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΗ...
Μυρίζομαι ότι απλά είναι ένας τρόπος να τελειώσετε γρηγορότερα όταν πάτε εκεί...

Γιατί ας πούμε σίγουρα θα πρέπει κάπου να υπογράψεις...Να δώσεις φωτογραφίες (πες αυτό γίνεται και ηλεκτρονικά)..Να δώσεις αντίγραφα κλπ.


Μάλλον πρέπει να πας και εκεί. Αυτό είναι μια πρώτη φάση εγγραφής. Το έχουμε και εμείς στην Α.Σ.Ο.Ε.Ε.

Βασικά παιδιά μισό γιατί με αγχώσατε τώρα :P
Βρήκα και αυτό εδώ https://www.teilar.gr/news_detail.php?nid=306
Το λέει όμως στη σελίδα που έβαλα τώρα, εξηγεί την διαδικασία, δε νομίζω να πάθω καμιά πλάκα μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Btw , που βρηκαν τα κινητα σας η τα email σας και σας εχουν στειλει μηνυμα τα ΑΕΙ-ΤΕΙ; Γιατι το'χω ακουσει και απο καποια αλλα ατομα....
Εμενα ο Πειραιας τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Βασικά παιδιά μισό γιατί με αγχώσατε τώρα :P
Βρήκα και αυτό εδώ https://www.teilar.gr/news_detail.php?nid=306
Το λέει όμως στη σελίδα που έβαλα τώρα, εξηγεί την διαδικασία, δε νομίζω να πάθω καμιά πλάκα μετά

Αααα, οκ!!!
Τότε γιατί λένε προεγγραφή..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Βασικά παιδιά μισό γιατί με αγχώσατε τώρα :P
Βρήκα και αυτό εδώ https://www.teilar.gr/news_detail.php?nid=306
Το λέει όμως στη σελίδα που έβαλα τώρα, εξηγεί την διαδικασία, δε νομίζω να πάθω καμιά πλάκα μετά

Δεν θέλω ( πολύ ) να σε κάψω αλλά δεν πας από εκεί καλύτερα για σιγουριά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αφού το λέει ξεκάθαρα στο λινκ που μας έδωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Btw , που βρηκαν τα κινητα σας η τα email σας και σας εχουν στειλει μηνυμα τα ΑΕΙ-ΤΕΙ; Γιατι το'χω ακουσει και απο καποια αλλα ατομα....
Εμενα ο Πειραιας τιποτα...

Κοίτα πλέον τα κινητά είναι δηλωμένα και λογικά μπορούν να το βρουν εύκολα, και από ότι κατάλαβα δεν γίνεται εγγραφή σε όλα τα ΤΕΙ, εμένα πχ όταν με ήρθε το μνμ έμεινα γιατί ήταν από ΤΕΙ LARISAS και συγκεκριμένα έγραφε "Ζωή, από 11-28/9 μπορείς να γραφτείς στο ΤΕΙ λαρισας απο το σπιτι σου! οδηγίες στη τάδε διεύθυνση, καλές σπουδές" :loltooth:

Δεν θέλω ( πολύ ) να σε κάψω αλλά δεν πας από εκεί καλύτερα για σιγουριά ?

Βρε αν είχα την δυνατότητα να πάω θα πήγαινα, λες να πιανόμουν με ίντερνετ και ιστορίες εξ αρχής; :P


Αααα, οκ!!!
Τότε γιατί λένε προεγγραφή..;


Θα την πετάξω την πατάτα μου,
αλλά μήπως το λέει έτσι γιατί αυτό είναι μόνο για τους πρωτοετείς;
Ιδέα ρίχνω δε ξέρω :P
Γιατί κάπου έλεγε ότι δεν ισχύει πχ για ανανέωση εγγραφής ή κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το λέει όμως στη σελίδα που έβαλα τώρα, εξηγεί την διαδικασία, δε νομίζω να πάθω καμιά πλάκα μετά
Συγγνώμη, μάλλον έχεις δίκιο. Δεν έχει σχέση με την ηλεκτρονική εγγραφή που έχουμε εμείς. Απλώς πρέπει να στείλεις ταχυδρομικώς τα δικαιολογητικά. Διάβασέ τα καλά ακόμη μια φορά, και μην άγχεσαι! Αν θες, για σιγουριά, πάρε τη γραμματεία να στο επιβεβαιώσει, αλλά πάντως μια ηλεκτρονική εγγραφή δεν είναι και κάτι το παράλογο σήμερα! Πολύ πιθανό (σχεδόν σίγουρο) να συμβαίνει!! Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Συγγνώμη, μάλλον έχεις δίκιο. Δεν έχει σχέση με την ηλεκτρονική εγγραφή που έχουμε εμείς. Απλώς πρέπει να στείλεις ταχυδρομικώς τα δικαιολογητικά. Διάβασέ τα καλά ακόμη μια φορά, και μην άγχεσαι! Αν θες, για σιγουριά, πάρε τη γραμματεία να στο επιβεβαιώσει, αλλά πάντως μια ηλεκτρονική εγγραφή δεν είναι και κάτι το παράλογο σήμερα! Πολύ πιθανό (σχεδόν σίγουρο) να συμβαίνει!! Καλή αρχή!

Βασικά είχα σκοπό από αύριο να ασχοληθώ να δω τι γίνεται, τι χρειάζεται κλπ
Οπότε το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τους ταράξω στα τηλέφωνα, δε παίζει :P
Σε ευχαριστώ πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top