Μετεγγραφη

ΜακΤ

Νεοφερμένος

Η ΜακΤ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα ☺️, θα μπορούσα να ρωτήσω κατά πόσο θεωρείται εφικτή η μετεγγραφή από νηπιαγωγών Ρεθύμνου στο νηπιαγωγών Πάτρας ή Ιωαννίνων με 6 μόρια από οικονομικά κριτήρια (δεν υπάρχουν αδέρφια) .
Έχω αγχωθει πολύ
Ευχαριστώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Καλησπέρα ☺️, θα μπορούσα να ρωτήσω κατά πόσο θεωρείται εφικτή η μετεγγραφή από νηπιαγωγών Ρεθύμνου στο νηπιαγωγών Πάτρας ή Ιωαννίνων με 6 μόρια από οικονομικά κριτήρια (δεν υπάρχουν αδέρφια) .
Έχω αγχωθει πολύ
Ευχαριστώ
Μαλλον ενεφικτη ως πολυ δυσκολη φαινεται απο την προιστορια της σχολης..ειναι υποθεση τριτεκνων πολυτεκνων,,γενικα τα παιδαγωγικα ετσι ειναι

1697828011541.png
 

ΜακΤ

Νεοφερμένος

Η ΜακΤ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μαλλον ενεφικτη ως πολυ δυσκολη φαινεται απο την προιστορια της σχολης..ειναι υποθεση τριτεκνων πολυτεκνων,,γενικα τα παιδαγωγικα ετσι ειναι

View attachment 124278
Μαλλον ενεφικτη ως πολυ δυσκολη φαινεται απο την προιστορια της σχολης..ειναι υποθεση τριτεκνων πολυτεκνων,,γενικα τα παιδαγωγικα ετσι ειναι

View attachment 124278
γιαννης_00 🥺🥺🥺🥺🥺🥺 ισχύει το ίδιο και για τα Γιάννενα ??
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.

ΜακΤ

Νεοφερμένος

Η ΜακΤ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Βάλε όλη σου τη θετική ενέργεια σε παρακαλώ να γίνει η μεταγραφή 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ενταξει θα την βαλω να γινει...θα πουμε οτι η λεσχη εκει δεν εχει καλο φαι και η λιμνη δεν εχει ψαρια..να μην πανε..

καλη επιτυχια και καλη πιστη

1697829962642.png
 

54321

Νεοφερμένος

Ο 54321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ που θέλω να κάνω μετακίνηση, γιατί δεν μπορώ; Μου βγάζει αντίστοιχα τμήματα του δικού μου. Κατάλαβα ότι πρέπει να ολοκληρωθούν οι μετεγγραφές πρώτα. Ισχύει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή θα πρέπει να την κάνω μετά της 27 του μηνός;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Εγώ που θέλω να κάνω μετακίνηση, γιατί δεν μπορώ; Μου βγάζει αντίστοιχα τμήματα του δικού μου. Κατάλαβα ότι πρέπει να ολοκληρωθούν οι μετεγγραφές πρώτα. Ισχύει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή θα πρέπει να την κάνω μετά της 27 του μηνός;
Οχι μετα τις 27 πεταξε το πουλι..και ουτε η ενσταση εχει νοημα

Για να κανεις μετακινηση θα πρεπει
- να εισαι πρωτοετης
- να εχεις δηλωμενη την σχολη στο μηχανογραφικο
-να πιανεις αυτουσια βαση της αλλα με συντελεστες της σχολης που εισαι
- η σχολη που εισαι να εχει αντιστοιχα τμηματα προς μετεγγραφη
- και οτι αλλο σκεφτηκαν φετος για την πλατφορμα και δεν το ξερουμε

Η επιτυχια της μετακινησης εχει να κανει με το αν η σχολη που θες γεμιζει με μετεγγραφες ...οποτε αθηνα θεσσαλονικη ειναι εντελως χλωμο.

Βασικα στην διαδικασια της πλατφορμας θα σου βγαλει πρωτα αντιστοιχα τμηματα για να επιλεξεις μετεγγραφη ... και στην συνεχεια θα σε παει στην μετακινηση...
Εδω να που με αν επιλεξεις τμημα μετεγγραφης που θα εχεις επιτυχια τοτε η μετακινηση δεν λογαριαζεται..ως μη δηλωθείσα ειναι

-
 
Τελευταία επεξεργασία:

54321

Νεοφερμένος

Ο 54321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι αλλά δεν μου βγαίνει επιλογή μετακίνησης. Μόνο αντίστοιχα τμήματα μετεγγραφής. Μήπως κάνω εγώ κάτι λάθος;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρέπει να περιμένω λίγο;...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ώστε να ολοκληρωθούν οι μετεγγραφές στο τμήμα που θέλω να εισαχθω;
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι αλλά δεν μου βγαίνει επιλογή μετακίνησης. Μόνο αντίστοιχα τμήματα μετεγγραφής. Μήπως κάνω εγώ κάτι λάθος;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρέπει να περιμένω λίγο;...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ώστε να ολοκληρωθούν οι μετεγγραφές στο τμήμα που θέλω να εισαχθω;
Δυστηχως δεν εχω την δυνατοτητα να μπω στην πλατφορμα ωστε να δω και να σου πω ,,πρεπει να περασω απο την γραμματεια μου..

Μηπως απο αυτα που εχεις δηλωμενα στο μηχανογραφικο δεν πιανεις κανενα την βαση του... ?( μην προσθετεις το 2750)

Εχε στο μυαλο σου οτι η μετακινηση ειναι το επομενο βημα απο την επιλογη ή οχι της σχολης μετεγγραφης ..διαβασε το βιβλιο οδηγιων.

1697878266186.png
 

54321

Νεοφερμένος

Ο 54321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Όχι δεν προσθέτω 2750. Θα ρωτήσω και εγώ στην γραμματεία. Πήρα χθες στο υπουργείο, δεν το σήκωσαν. Θα πάρω την Δευτέρα. Ευχαριστώ πολύ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Όχι δεν προσθέτω 2750. Θα ρωτήσω και εγώ στην γραμματεία. Πήρα χθες στο υπουργείο, δεν το σήκωσαν. Θα πάρω την Δευτέρα. Ευχαριστώ πολύ.
Η γραμματεια σου οτι εχε να κανει το εκανε ...εβαλε τα σωστα στοιχεια ωστε να μπεις στις μετεγγραφες
Το υπουργειο εχει νοημα γιατι αυτο εχει την πλατφορμα και το μηχανογραφικο σου.
Εχε υπ οψιν σου οτι εκει οι κυριες ξερουν γενικες πληροφοριες ..δεν ειναι χειριστριες πλατφορμας για να κανουν εξομοίωση
Οποτε κανε ενα πιο ολοκληρωμενο σεναριο να τους πεις για να κρινουν αν θα το προωθησουν στους πληροφορικαριους ... ή θα σε στειλουν.
Αν τους εγραφες αναλυτικο εμαιλ θα βοηθουσε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top