Μετεγγραφες

kate45

Νεοφερμένος

Η kate45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γινεται να παρω μετεγγραφή σε μια σχολή της οποίας δεν πιάνω την εβε αλλά έχω συγκεντρώσει περισσότερα μορια από τη βάση της συγκεκριμένης σχολής?
 

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Γινεται να παρω μετεγγραφή σε μια σχολή της οποίας δεν πιάνω την εβε αλλά έχω συγκεντρώσει περισσότερα μορια από τη βάση της συγκεκριμένης σχολής?
Η εβε δεν παίζει ρόλο στην μετεγγραφή, μονο ο κόφτης των 2750 μορίων
Αν ισχύει αυτό όπως λες ναι γίνεται
Ποια σχολη σε ενδιαφέρει?
 

kate45

Νεοφερμένος

Η kate45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Η εβε δεν παίζει ρόλο στην μετεγγραφή, μονο ο κόφτης των 2750 μορίων
Αν ισχύει αυτό όπως λες ναι γίνεται
Ποια σχολη σε ενδιαφέρει?
Με ενδιαφέρει αυτη των τοπογραφων στο εμπ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η εβε δεν παίζει ρόλο στην μετεγγραφή, μονο ο κόφτης των 2750 μορίων
Αν ισχύει αυτό όπως λες ναι γίνεται
Ποια σχολη σε ενδιαφέρει?
Το 2023 η βάση της σχολής αυτής ήταν 14775 . Έστω ότι η βάση παραμενη σταθερη. Εάν εγώ έχω συγκεντρώσει 14790 μορια και περνάω στη Θεσσαλονίκη μπορώ να πάρω μετεγγραφή στο εμπ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Και θα μπεις απθ και μετά μετεγγραφή σωστό,
Από ότι και με 0 μόρια παίρνεις μετεγγραφή
Καλή σου επιτυχία
 

kate45

Νεοφερμένος

Η kate45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top