Μετεγγραφή στο Πολιτικών Μηχανικών του ΠΑΔΑ - ερώτηση

Lia 2006

Νεοφερμένος

Η Lia 2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Θέλω να περάσω πολιτικών μηχανικών στο παδα , αλλά δυστυχώς δεν πιανω την εβε . Περνάω πολιτικών μηχανικών στις Σέρρες και θέλω να πάρω μεταγραφή γιατί δε υπάρχει οικονομική δυνατότητα να πάω . Είμαι αρκετά προβληματισμένη γτ από μορια μεταγραφής έχω αρκετά . Το θέμα είναι η διαφορά των 2750. Η βάση το 23 ήταν 11.350 και εγώ έχω 11600. Οι βάσεις εκεί σίγουρα θα ανέβουν απλά δεν ξέρω τι να σκεφτώ . Το όριο για να πάρω μεταγραφή θα είναι 14350 . Πιστεύετε θα φτάσουν παραπάνω ;
 

Stergios

Νεοφερμένος

Ο Stergios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να πιάνεις την ΕΒΕ για, μετεγγραφη!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Θέλω να περάσω πολιτικών μηχανικών στο παδα , αλλά δυστυχώς δεν πιανω την εβε . Περνάω πολιτικών μηχανικών στις Σέρρες και θέλω να πάρω μεταγραφή γιατί δε υπάρχει οικονομική δυνατότητα να πάω . Είμαι αρκετά προβληματισμένη γτ από μορια μεταγραφής έχω αρκετά . Το θέμα είναι η διαφορά των 2750. Η βάση το 23 ήταν 11.350 και εγώ έχω 11600. Οι βάσεις εκεί σίγουρα θα ανέβουν απλά δεν ξέρω τι να σκεφτώ . Το όριο για να πάρω μεταγραφή θα είναι 14350 . Πιστεύετε θα φτάσουν παραπάνω ;
Ε οσο και να θελει το Παδα δεν προκειτε να περασει ουτε την περσινη ξανθη (13280) ουτε το περσινο βολο (14365)....για φετος μονο μιλαμε... Πιστευω θα παει στα γυρω στα 13.000. Προτεραιοτητα του ειναι πρωτα να γεμισει και μετα να φουσκωσει ( περιση 129/100).
Δηλαδη δεν υπαρχουν και μορια ελευθερα να μαζεψει ..στο ''κλεψιμο της πιτας'' ειναι και αυτο ....Οποτε απο κοφτη εισαι οκ
Στις μετεγγραφες ομως θα εχει συνωστισμό

Ε και τι μορια μετεγραφης εχεις?

1720416702148.png
 

Lia 2006

Νεοφερμένος

Η Lia 2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
στο φροντιστήριο που τα υπολογίσαμε 8 έχω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.

Lia 2006

Νεοφερμένος

Η Lia 2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
καλα με 8 πας οχι παδα αλλα και ταξιδι στο διαστημα.
μα ειναι 8 ? παραξενο μου κανει το νουμερο..
τριτεκνο μωρο εισαι?
Ε έχουμε εισόδημα κάτω των 3000 ,άρα 6 μόρια . Τριτεκνοι +1,5 . Και έχω αλλά δύο αδερφια κάτω των 25 . Η καθηγήτρια εκεί 8 μου είπε τι να πω😂.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Ε έχουμε εισόδημα κάτω των 3000 ,άρα 6 μόρια . Τριτεκνοι +1,5 . Και έχω αλλά δύο αδερφια κάτω των 25 . Η καθηγήτρια εκεί 8 μου είπε τι να πω😂.
ε οκ ....για φιλολογο καλα τα ειπε 8
Εχεις λοιπον τα 6 απο οικονομικα
Εχεις 1,5 απο τριτεκνια και 0,5 χ 2 =1 απο τα 2 αδελφια
συνολο 8,5 ... οκ δεν αλλαζει και τιποτα απο το 8.
Μια χαρα και παδα σουρχομαι.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Μαθηματικός παρακαλώ 😅
Ε με συγχωρεις αλλα πρεπει να επιστρεψει το πτυχιο ως εκ λαθους αποκτηθεν.. αυτοι ειναι τις ακριβειας... διαφορετικα κατι παθαινουν..
Να ηταν φυσικος που ειναι του περιπου ...οκ θα συγχωρουταν.
 

Lia 2006

Νεοφερμένος

Η Lia 2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ε με συγχωρεις αλλα πρεπει να επιστρεψει το πτυχιο ως εκ λαθους αποκτηθεν.. αυτοι ειναι τις ακριβειας... διαφορετικα κατι παθαινουν..
Να ηταν φυσικος που ειναι του περιπου ...οκ θα συγχωρουταν.εε α
Εε μπερδεύτηκε μάλλον . Τέλος πάντων δεν νομίζω να ξανακανω μαθημα μαζί της άρα είναι το τελευταίο που με απασχολεί 😅😅
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Εε μπερδεύτηκε μάλλον . Τέλος πάντων δεν νομίζω να ξανακανω μαθημα μαζί της άρα είναι το τελευταίο που με απασχολεί 😅😅
Ενταξει συγχωρεμενη... στοχος επιτευχθει ... οποτε να της πας σοκολατακια Λεωνιδας...κατι πολυ εκανε για σενα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top