Μεταπτυχιακή εργασία με θέμα τον διαβήτη

fofi97

Νεοφερμένος

Η fofi97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Hello, είμαι φοιτήτρια μεταπτυχιακού με θέμα: Η διατροφή στην νόσο και στην υγεία του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας του τμήματος Ιατρικής στην Λαρισα. Εκπονώ μεταπτυχιακή διπλωματική εργασία με θέμα: Προσκόλληση στην Μεσογειακή διατροφή στον Σακχαρώδη διαβήτη τύπου 1 και 2 καθώς και στην πιθανότητα εμφάνισης διατροφικών διαταραχών
Δεν θα σας πάρει πολύ ώρα να το συμπληρώσετε! Σας ευχαριστώ πολυ!

https://docs.google.com/forms/d/1Q37AiOaKLIaX-uQYp8awSUXZnW1c_xrzbIHXYk_BK8Y/edit
 

AnnaRd

Νεοφερμένος

Η AnnaRd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα
Εγώ δεν έχω διαβήτη άρα δεν μπορώ να κάνω το ερωτηματολόγιο σωστά;
 

fofi97

Νεοφερμένος

Η fofi97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Guest 203117

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπερα, ναι ετσι ειναι!
Εφόσον ψάχνεις συγκεκριμένα για άτομα με διαβήτη δεν θα ήταν πιο βολικό να απευθυνθείς σε forum που αφορούν την υγεία(όλο και κάποιο θα υπάρχει) ή σε κάποιο νοσοκομείο προκειμένου να έρθεις άμεσα σε επαφή με αυτά? Προσωπικά δεν θεωρώ σοφή επιλογή ότι ανέβασες το link για το ερωτηματολόγιο εδώ, καθώς δεν μπορείς να επιβεβαιώσεις αν τα άτομα που θα το συμπληρώσουν έχουν όντως διαβήτη ή όχι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top