Μετακίνηση/Μεταγραφή από Ιατρική Ηρακλείου

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Χαιρετώ όλους τους συμφορουμιτες.Εχω εισαχθεί στην Ιατρική σχολή του Ηρακλείου,αλλά σκέφτομαι την μετακίνηση σε αλλη πόλη.Ενα παιδί μου είπε πως μπορώ να μετακινηθω στα τμήματα Ιατρικής όσων πόλεων πιάνω με τα μόρια που έγραψα,χωρίς μόρια μετεγγραφής?Μπορεί κάποιος να μου το επιβεβαιώσει αυτό?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Χαιρετώ όλους τους συμφορουμιτες.Εχω εισαχθεί στην Ιατρική σχολή του Ηρακλείου,αλλά σκέφτομαι την μετακίνηση σε αλλη πόλη.Ενα παιδί μου είπε πως μπορώ να μετακινηθω στα τμήματα Ιατρικής όσων πόλεων πιάνω με τα μόρια που έγραψα,χωρίς μόρια μετεγγραφής?Μπορεί κάποιος να μου το επιβεβαιώσει αυτό?
Ναι σωστα
Μπορεις να μετακινηθεις :
Λαρισα αν πιανεις την βαση της με επιτυχια 80%
Ιωαννινα αν πιανεις την βαση της με επιτυχια 100%
Αλεξανδουπολη που πιανεις την βαση της με επιτυχια 100%

Αυτες μονο..οι αλλες γεμιζουν απο μετεγγραφες.
Προυποθεση ειναι να τις εχεις βαλει στο μηχανογραφικο και να γραφτηκες φετος ηρακλειο.
Βεβαια δεν ειναι απαραιτητο να πας με τον δρομο μετακινησης σε αυτες, αυτο γινεται και με αιτηση μετεγγραφης χωρις μορια... ειναι πιο ισχυρος τροπος
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ναι σωστα
Μπορεις να μετακινηθεις :
Λαρισα αν πιανεις την βαση της με επιτυχια 80%
Ιωαννινα αν πιανεις την βαση της με επιτυχια 100%
Αλεξανδουπολη που πιανεις την βαση της με επιτυχια 100%

Αυτες μονο..οι αλλες γεμιζουν απο μετεγγραφες.
Προυποθεση ειναι να τις εχεις βαλει στο μηχανογραφικο και να γραφτηκες φετος ηρακλειο.
Βεβαια δεν ειναι απαραιτητο να πας με τον δρομο μετακινησης σε αυτες, αυτο γινεται και με αιτηση μετεγγραφης χωρις μορια... ειναι πιο ισχυρος τροπος
Φίλε τι εννοείς με επιτυχία 80% Λάρισα ή με επιτυχία 100% Ιωάννινα?Δεν το κατάλαβα.
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Ενταξει η καλυψη των μοριων βασης ειναι προυποθεση για να αρχισει μια αιτηση μετακινηση.
Για να δεσει ομως η μετακινηση θα πρεπει οι μετεγγραφες να αφηνουν κενες θεσεις
Η Λαρισα ειναι κοντα να κλεισει τον αριθμο της ...ενω τα ιωαννινα ειναι και μεγαλυτερη ,και εχουν καποιο παραπανω περιθωριο, και ειναι ιωαννινα..ενω η αλεξανδρουπολη παραμενει μια αδεια σχολη.
1726227991891.png

1726227751775.png


1726227808006.png


1726227905690.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ενταξει η καλυψη των μοριων βασης ειναι προυποθεση για να αρχισει μια αιτηση μετακινηση.
Για να δεσει ομως η μετακινηση θα πρεπει οι μετεγγραφες να αφηνουν κενες θεσεις
Η Λαρισα ειναι κοντα να κλεισει τον αριθμο της ...ενω τα ιωαννινα ειναι και μεγαλυτερη ,και εχουν καποιο παραπανω περιθωριο, και ειναι ιωαννινα..ενω η αλεξανδρουπολη παραμενει μια αδεια σχολη.
View attachment 138576
View attachment 138572

View attachment 138573

View attachment 138574
Κατάλαβα φίλε..Άρα Αλεξανδρούπολη μπορω να πάω σίγουρα,Ιωάννινα κατά 90% και Λάρισα 50-50
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Κατάλαβα φίλε..Άρα Αλεξανδρούπολη μπορω να πάω σίγουρα,Ιωάννινα κατά 90% και Λάρισα 50-50
Η αποψη μου ειναι αν πας με μετεγγραφη και οχι με μετακινηση εχεις 99-100% πιθανοτητα για ολες αυτες.
Αυτη την μπαχλοτζα την μετακινηση που την βρηκατε? θελει πολυ παραθυρο του νομου για να πετυχει.
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Η αποψη μου ειναι αν πας με μετεγγραφη και οχι με μετακινηση εχεις 99-100% πιθανοτητα για ολες αυτες.
Αυτη την μπαχλοτζα την μετακινηση που την βρηκατε? θελει πολυ παραθυρο του νομου για να πετυχει.
Φίλε εγώ δεν τα ξερω,εμένα μου είπαν ότι λέγεται μετακίνηση,δεν έχω πολύ καταλάβει την διαφορά ανάμεσα στις δύο αυτές οδους
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Φίλε εγώ δεν τα ξερω,εμένα μου είπαν ότι λέγεται μετακίνηση,δεν έχω πολύ καταλάβει την διαφορά ανάμεσα στις δύο αυτές οδους
Ναι οκ...η μετακινηση ειναι ενα μαρκετινκ του οτι κατι καναμε.
Δουλευει αν εχεις περασει αθηνα- θεσσαλονικη και το μετανιωσες ή εκανες λαθος και θες να πας κοζανη ,κομοτηνή, ροδο, σαμο,κρητη κλπ. και υπο προυποθεσεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ναι οκ...η μετακινηση ειναι ενα μαρκετινκ του οτι κατι καναμε.
Δουλευει αν εχεις περασει αθηνα- θεσσαλονικη και το μετανιωσες ή εκανες λαθος και θες να πας κοζανη ,κομοτηνή, ροδο, σαμο,κρητη κλπ. και υπο προυποθεσεις
Φίλε να σε ρωτήσω κάτι αλλο.Μηπως ξέρεις με πόσα μόρια μπήκε ο τελευταίος στην Ιατρική Αθήνας με μοριοδοτηση απο αθλητισμο η τουλάχιστον με πόσα μπαίνει συνήθως ο τελευταίος?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Το 2023 ο τελευταιος αθλητης στην ιατρικης αθηνας μπηκε με 20680 προσαυξημενα μορια με πρωτη νικη απο αθλημα 46 (μαλλον μπασκετ)
1726241334553.png

1726240071761.png


Το 2022 ειχε μπει με 20089 προσαυξημενα μορια με 3η νικη
1726240603809.png
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το 2023 ο τελευταιος αθλητης στην ιατρικης αθηνας μπηκε με 20680 προσαυξημενα μορια με πρωτη νικη απο αθλημα 46 (μαλλον μπασκετ)
View attachment 138588
View attachment 138583

Το 2022 ειχε μπει με 20089 προσαυξημενα μορια με 3η νικη
View attachment 138584Εχεις τα ίδια δεδομένα και για Πάτρα μήπως?Η πες μου πού μπορώ να τα βρω εγω
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το 2023 ο τελευταιος αθλητης στην ιατρικης αθηνας μπηκε με 20680 προσαυξημενα μορια με πρωτη νικη απο αθλημα 46 (μαλλον μπασκετ)
View attachment 138588
View attachment 138583

Το 2022 ειχε μπει με 20089 προσαυξημενα μορια με 3η νικη
View attachment 138584
Έχεις τα ίδια δεδομένα και για Πάτρα μήπως?Η πες μου πού μπορώ να τα βρω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Εδω ειναι τα επίσημα εξελ των αθλητων του 21,22,23
 

Συνημμένα

  • ΒΑΣΕΙΣ_ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΛ ΚΑΤ.2_ΠΑΝΕΛ.2021.xls
    222.5 KB · Εμφανίσεις: 21
  • ΒΑΣΕΙΣ_ΕΠΙΛΟΓΗ_ΑΘΛΗΤΩΝ_ΓΕΛ_ΚΑΤ.2_ΠΑΝΕΛ.2022.xls
    214 KB · Εμφανίσεις: 18
  • ΒΑΣΕΙΣ_ΕΠΙΛΟΓΗ_ΑΘΛΗΤΩΝ_ΓΕΛ_ΚΑΤ.2_ΠΑΝΕΛ.2023.xls
    214.5 KB · Εμφανίσεις: 18

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top