Μεγάλο μπλέξιμο...

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Λοιπον ειναι μια κοπελα στην ταξη μου.Στην αρχη δεν ενδιαφερομουν για αυτην κυριως επειδη ενας φιλος μου ειπε οτι του αρεσει.Λεω ενταξει αντε με το καλο.Μετα απο λιγο καιρο καταλαβα οτι αυτη ειχε ενα ενδιαφερον για εμενα και αρχισαμε να μιλαμε.Βλεπω πως με αυτην την κοπελα ταιριαζουμε παρα πολυ και ειναι πολλα πραγματα που μας ενωνουν.Την σκεφτομαι συνεχεια και οταν ειμαι μαζι της αισθανομαι πολυ ωραια.Αλλα δεν θελω να πληγωσω τον φιλο μου.Τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
από το να το κρύψεις εντελώς καλύτερα να του το πεις ευθέως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
βασικα συμφωνω με την προλαλησαντα καλυτερα ο φιλος σου να ξερει τι αισθανεσαι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εχμ,ναι.
Προφανώς το να μιλήσεις στον φίλο σου είναι το πιο σωστό που μπορείς να κάνεις αυτή την στιγμή.

Πρόσεχετέ τα γενικά αυτά με τους φίλους και τις γκόμενες πάντως. :whistle:
Πρώτα οι φίλοι σε όλα.

Κοπελιές θα υπάρξουν πολλές. Εκτός αν μιλάμε για τρελό έρωτα,τότε ντάξ,πάσο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Αμα του μιλησω ομως δεν θα ειναι χειροτερα?Γιατι αμα παω μια μερα και του πω οτι ξερεις κατι θα τα φτιαξω με αυτη που σου αρεσει δεν ειναι και το καλυτερο πραγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
η κοπελια το ξερει οτι αρεσει στον φιλο σου????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
η κοπελια το ξερει οτι αρεσει στον φιλο σου????
Οχι και δεν το βλεπω να το μαθαινει συντομα.Μια φορα μου ειπε θα το παω σιγα-σιγα και αυτοι δεν μιλανε μεταξυ τους ουτε καν καλημερα δεν λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ε τοτε μπορεις να πας εσυ και να πεις ολη την αληθεια οπως την λες σε εμας τωρα και σε εκεινη!!! αρκει τωρα εκεινη να ειναι φερεγγυο ατομο!!!που ξερεις μπορει κατι να σκεφτει εκεινη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εχμ,ναι.
Προφανώς το να μιλήσεις στον φίλο σου είναι το πιο σωστό που μπορείς να κάνεις αυτή την στιγμή.

Πρόσεχετέ τα γενικά αυτά με τους φίλους και τις γκόμενες πάντως. :whistle:
Πρώτα οι φίλοι σε όλα.

Κοπελιές θα υπάρξουν πολλές. Εκτός αν μιλάμε για τρελό έρωτα,τότε ντάξ,πάσο. :P

Δεν υπαρχει ερωτας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
βασικα συμφωνω με την προλαλησαντα καλυτερα ο φιλος σου να ξερει τι αισθανεσαι!!!!!

Προλαλήσασα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ουτε καν να διανοηθες να το προχωρησεις με την κοπελα απο την στιγμη που σου ειπε ο φιλος σου οτι του αρεσει(αν δεν στο λεγε τοτε θα ειχες το πανω χερι στην κατασταση και θα μπορουσες να κανεις οτι γουσταρεις)
Ξεχασε την οσο πιο γρηγορα μπορεις και πες της να σου κανει κονε με καμια καλη φιλη της αν εχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ουτε καν να διανοηθες να το προχωρησεις με την κοπελα απο την στιγμη που σου ειπε ο φιλος σου οτι του αρεσει(αν δεν στο λεγε τοτε θα ειχες το πανω χερι στην κατασταση και θα μπορουσες να κανεις οτι γουσταρεις)
Ξεχασε την οσο πιο γρηγορα μπορεις και πες της να σου κανει κονε με καμια καλη φιλη της αν εχει..

τώρα τι είναι αυτό; ντε και καλά πρέπει να ναι με κάποια;! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν θελω ντε και καλα να ειμαι με καποια εγω θελω να ειμαι με την συγκεκριμενη.Και θεωρω οτι θα ηταν καλυτερα εαν του μιλουσα και του εξηγουσα.Αν ειναι αληθινος φιλος θα πρεπει να κανει πισω αφου η αλλη δεν ενδιαφερεται σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Λογικό είναι αυτό που λες αλλά σιγουρέψου ότι αξίζει, γιατί μετά μάλλον δεν θα είναι όλα όπως πριν με τον φίλο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena1234

Νεοφερμένος

Η elena1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
σκεψου ομως οτι και αυτοσ θα πιστευει πωσ αν εισαι αληθινος φιλος θα πρεπει να κανεισ πισω...κατα τη γνωμη μου σιγουρεψου αν αξιζει και αν οντωσ σε θελει και εξηγισε του τα παντα σε μια καταλληλη στιγμη ( εννοω οχι καποια στιγμη που θα υπαρχει ενταση ) και πες του ακριβως τι εχει γινει και αν θες προσθεσε το οτι προσπαθησες να κανεις πισω αλλα δεν μπορεσες γιατι ταιριαζετε παρα πολυ και...νομιζω καταλαβαινεις...πραγματικα δες ομωσ αν αξιζει γιατι το πιο πιθανον ειναι οι σχεσεις σασ να μην ειναι ιδιες μετα...:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
αν ημουν στη θεση σου δν θα εκανα τοσο γρηγορα κατι...στο κατω κατω μια φιλια δν αξιζει περισσοτερο απο μια κοπελα?δν λεω μπορει πραγματικα να αξιζει να κανεις κατι μαζι της αλλα περιμενε λιγο να το δεις αυτο...γιατι ακομα και αν ο φιλος σου κανει πισω δν νομιζεις πως θα του ειναι συσκολο να σας βλεπει μαζι??:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δικιο εχετε.Αν και το συγκεκριμενο παιδι δεν το βλεπω να ειναι και ξετρελλαμενος.Για παραδειγμα σημερα μου ελεγε ποσο ωραια ειναι μια αλλη συμμαθητρια μας και τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δικιο εχετε.Αν και το συγκεκριμενο παιδι δεν το βλεπω να ειναι και ξετρελλαμενος.Για παραδειγμα σημερα μου ελεγε ποσο ωραια ειναι μια αλλη συμμαθητρια μας και τετοια.
Το ότι κάποιος εκτιμά και αναγνωρίζει το ωραίο δεν έχει καμία σχέση με το πώς αισθάνεται για μία κοπέλα. Εσύ δηλαδή όταν είσαι με κάποια δεν αναγνωρίζεις μία όμορφη γυναίκα όταν την βλέπεις?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Το ότι κάποιος εκτιμά και αναγνωρίζει το ωραίο δεν έχει καμία σχέση με το πώς αισθάνεται για μία κοπέλα. Εσύ δηλαδή όταν είσαι με κάποια δεν αναγνωρίζεις μία όμορφη γυναίκα όταν την βλέπεις?:confused:
Δεν εννοουσα ακριβως αυτο.Οριστε η συζητηση που καναμε:
Αυτος:Δες ρε μλκ η ταδε δεν ειναι πολυ γ.....τη γκ....να?
Εγω:Μπα δεν μου αρεσει και τοσο
Αυτος:Τι λες ρε?Δες βυ...ρες που εχει?
Αργοτερα οταν τον ρωτησα εαν θα προτιμουσε αυτην αντι για την κοπελα που λεμε μου ειπε:Ναι ρε χαλαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Βασικα ειναι μπερδεμα η κατασταση διοτι οταν η καρδια σου λεει οτι θελω να ειμαστε μαζι με την κοπελα η λογικη λεει το αντιθετο!!!Ειναι πολυ δυσκολο να αντισταθεις στη θεληση της καρδιας σου ,ετσι δεν ειναι;;;Απο τα προιγουμενα σου ποστς βλεπω οτι του φιλου σου του αρεσει απλα γιατι εχει ωραιες αναλογιες ενω απο οσο μπορω να καταλαβω εσενα σου αρεσει πραγματικα..Η συμβουλη μου ειναι να ακολουθησεις την καρδια σου Προκοπη γιατι αν δεν το κανεις ειμαι κατα 99% σιγουρη οτι θα μετανιωσεις για κατι που δεν εκανες...οσο για το φιο σου θα πρεπει οπως δηποτε να του μιλησεις...ελπιζω να σε βοηθησα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top