Μαρτυράμε τα Μηχανογραφικά μας 10%

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ποιες σχολες δηλωσατε στο μηχανογραφικο με το 10% ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BornOfOsiris

Νεοφερμένος

Ο BornOfOsiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εκτός από 2 σχολές πιο πάνω από τα μόριά μου που τις δήλωσα περισσότερο για την πλάκα γιατί έχω ελάχιστες πιθανότητες να τις πιάσω, δήλωσα 3η πληροφορική οικονομικού πανεπιστημίου και 4η πληροφορική πανεπιστημίου Πειραιά. Βεβαίως δεν έχω παρά 400 μόρια παραπάνω από αυτές τις σχόλες με τις βάσεις του 2010 οπότε το πιο πιθανόν, και με τη αύξηση των βάσεων που θεωρώ σίγουρο γεγονός, είναι να μην μπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
1) Μηχανικών Η/Υ και πληροφορικης (+700)
2) Πληροφορική Εκπα (-382)
3) Πληροφορική Ιωαννίνων (+2400)
4) Πληροφορική Παπει (+1100)

+αλλες 20 σχολές που αφορούν την Πληροφορική κυρίως, πάντως θεωρώ (ή καλύτερα ελπίζω :P ) ότι θα περάσω σε μια από αυτές τις 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εχω 15567 στο 1 πεδιο και δηλωσα

1) Ψυχολογια Θεσσ
2) Κινηματογραφου Θεσσ
3) Θεατρου Θεσσ
4) Αρχαιολογια Θεσσ
5) Φιλολογια Θεσσ
6) Φιλοσοφια Θεσσ

επισης εχω πιθανοτητα να καταλαβω στην αρχαιολογια φιλολογια και φιλοσοφια την 1 μοναδικη θεση που προσφερουν οι σχολες αυτες καθως ανηκω στις κατηγοριες που εχουν αδερφο η αδερφη που σπουδαζει σαλονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εχω 15070 στο 1ο και δηλωσα
1)φπψ αθηνας
2)φιλολογια αθηνας
3)μμε αθηνας (16 χιλιαδες κατι μορια)
4)ιστοριας της τεχνης αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosDrak1

Νεοφερμένος

Ο PanosDrak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
17.450

1) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2) ΗΜΤΥ Πατρας
3) Πληροφορικης κ Τηλεπ. Αθηνας
4) Πληροφορικης ΟΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
18920 στο 3ο:
Όλες τις ιατρικές (όχι οδοντιατρικές), και στις επαρχιακές πόλεις! Άλλος για ιατρικές;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top