Μαθητικοί διαγωνισμοί ρομποτικής

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!Βασικα αυτο που θελω ειναι η βοηθεια σας.
Πρωτα θα περιαυτολογησω λιγο, για να καταλαβετε πως ακριβως εχει η κατασταση.Ασχολουμαι χρονια με τη ρομποτικη, και εντατικα απο την 1η λυκειου.Περισυ βγηκα πανελληνιος πρωταθλητης και 9ος στην παγκοσμια ολυμπιαδα ρομποτικης στο Αμπου Νταμπι.Ωστοσο, για να παω στο Αμπου Νταμπι, επρεπε να βρω καποιο χορηγο για να καλυψει τα εξοδα(αεροπορικα,διαμονη,τροφη κλπ) εμενα και αλλων 2 παιδιων που συναπαρτιζουμε την ομαδα.Τελικα καταφεραμε να βρουμε χορηγο, που μας εδωσε 3 χιλιαρικα για καθε εξοδο μας.Οποτε ολα πηγαν μια χαρα.
Φετος δε συμμετειχα στο Πανελληνιο πρωταθλημα, λογω των πανελληνιων εξετασεων:P, γι αυτο δε θα συμμετασχω εκ των πραγματων στο παγκοσμιο πρωταθλημα.Παρ' ολα αυτα μου προταθηκε να συμμετασχω σε ενα παγκοσμιο συνεδριο ρομποτικης στη Μαλαισια, με θεμα τη βελτιωση του βιοτικου επιπεδου του ανθρωπου απο τα ρομποτ. Ετσι λοιπον θα παω το Νοεμβρη στη Μαλαισια. Οποτε παλι το οικονομικο προβαλει δυσθεωρητο..:P
Και για να φτασω στο διαταυτα, θα ηθελα να μου δωσετε καμια ιδεα ή αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω χορηγο με καποιο τροπο, γιατι ειμαι σε αδιεξοδο.Αυτα.:P
ΥΓ: Ο περυσινος μου χορηγος μαλλον δε μπορει να βοηθησει γι αυτο σας ρωταω μπας και εχετε τιποτα καλυτερο στο μυαλο σας!Eυχαριστω πολυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Καταρχάς συγχαρητήρια για τις διακρίσεις σου! Παιδιά σαν εσένα μας κάνουν πολύ περήφανους! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο και για την συνέχεια :D

όσο για το ερώτημα σου :

δες εδώ

ή παίρνεις τηλ σε μεγάλες εταιρείες και ζητάς τον υπεύθυνο δημοσίων σχέσεων .

Καλή συνέχεια!:)

Αυτες τις μερες κοιμαμαι και ξυπναω στον υπολογιστη.:P Εχω στειλει mail σε ΟΛΕΣ τις εταιρειες...ελπιζω να εχω ανταποκριση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δεν το βρήκα το αλλο τοπικ π είπες..(ακυρο)
---
Συγχαριτήρια πάντως!!.. ειμαι καμένος κομπιουτεράς αλλα με αυτά δεν είχα την δυνατότητα να ασχοληθώ...δεν ξέρω αν έφταιγε και το σχολείο πανω στο θέμα καθώς ποτέ μου δεν ειχα ενημερωθεί για κάτι τέτοιο πως υπάρχει και στεναχωριέμαι που δεν κατάφερα να συμετάσχω σε εναν τέτοιο διαγωνησμό!...
Με το ιτορικό σου,ο Οπαπ σίγουρα θα σας βοηθίσει καθώς το εχει ξανακάνει σε κατι διαγωνησμους μαθηματικών και τέτοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στο εύχομαι αν και είμαι σίγουρη! Καλή επιτυχία :)
Σε ευχαριστω παρα πολυ!Eαν θελετε παιδια ριχτε μια ματια στο blog μας για να δειτε τη δουλεια μας, και, εαν μπορειτε με οποιοδηποτε τροπο να βοηθησετε, θα ημουν ευτυχης.:D https://reforestationteam.blogspot.gr/
Δεν το βρήκα το αλλο τοπικ π είπες..(ακυρο)
---
Συγχαριτήρια πάντως!!.. ειμαι καμένος κομπιουτεράς αλλα με αυτά δεν είχα την δυνατότητα να ασχοληθώ...δεν ξέρω αν έφταιγε και το σχολείο πανω στο θέμα καθώς ποτέ μου δεν ειχα ενημερωθεί για κάτι τέτοιο πως υπάρχει και στεναχωριέμαι που δεν κατάφερα να συμετάσχω σε εναν τέτοιο διαγωνησμό!...
Με το ιτορικό σου,ο Οπαπ σίγουρα θα σας βοηθίσει καθώς το εχει ξανακάνει σε κατι διαγωνησμους μαθηματικών και τέτοια...
Απ οτι θυμαμαι εχω στειλει mail στον ΟΠΑΠ, αναμενω απαντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
νομίζω η Πτολεμαΐδα έχει πάρει πολλές διακρίσεις και στον παγκόσμιο στην ρομποτική. Όσο ήμουν στο σχολείο τουλάχιστον.
Κατι κοπελιτσες απο την πτολεμαιδα ηταν οντως μαζι μας στο Αμπου Νταμπι! Αλλα αυτες ηταν στην κατηγορια του Λυκειου, ενω εμεις ειμασταν στην Open κατηγορια, που δεν εχει ηλικιακο οριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μην περιμένεις από το νετ. Προσωπική επικοινωνία. Πάρε σβάρνα όλους τους πιθανούς χορηγούς με το πρότζεκτ ανά χείρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μη περιμένεις από το νετ. Προσωπική επικοινωνία. Πάρε σβάρνα όλους τους πιθανούς χορηγούς με το πρότζεκτ ανά χείρας.
Eκει με βλεπω να καταληγω.Εαν δε βρω ανταποκριση θα επιστρατευσω τα μεγαλα μεσα.:P
Κι ομως περυσι σχετικα ευκολα ειχα παρει 3 χιλιαρικα μονο απο νετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Κατι κοπελιτσες απο την πτολεμαιδα ηταν οντως μαζι μας στο Αμπου Νταμπι! Αλλα αυτες ηταν στην κατηγορια του Λυκειου, ενω εμεις ειμασταν στην Open κατηγορια, που δεν εχει ηλικιακο οριο..

Στην θέση σου θα πήγενα απο κοντά να ρωτήσω,θέλει λίγο κόπο αλλα για καλό είναι!..Με την City press εχεις μιλίσει?
Να και αλλο ενα στοιχείο που δεν γνώριζα λυκείου-οπεν!...Να σε ρωτήσω,ο προπονητής σας ποιος είναι? Επισει αν επιτρέπεται ενα τέτοιο ρομπότ τι κόστος έχει? Γιατι ακουσα την συνέντευξη στο σκαι για κατι αισθητήρες και τέτοια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Eκει με βλεπω να καταληγω.Εαν δε βρω ανταποκριση θα επιστρατευσω τα μεγαλα μεσα.:P
Κι ομως περυσι σχετικα ευκολα ειχα παρει 3 χιλιαρικα μονο απο νετ.

Κρίση φίλε μου. Από φθινόπωρο δεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στην θέση σου θα πήγενα απο κοντά να ρωτήσω,θέλει λίγο κόπο αλλα για καλό είναι!..Με την City press εχεις μιλίσει?
Να και αλλο ενα στοιχείο που δεν γνώριζα λυκείου-οπεν!...Να σε ρωτήσω,ο προπονητής σας ποιος είναι? Επισει αν επιτρέπεται ενα τέτοιο ρομπότ τι κόστος έχει? Γιατι ακουσα την συνέντευξη στο σκαι για κατι αισθητήρες και τέτοια..:)
O προπονητης μας ειναι ο πατερας μου!Δεν εχει ουσιαστικες γνωσεις ρομποτικης αλλα μας βοηθησε στο κατασκευαστικο κομματι.
Οι αισθητηρες ειναι απαραιτητοι για τις διαδρομες, πχ εμεις ειχαμε αισθητηρες φωτος και αισθητηρες υπερηχων.Υπαρχουν ομως και πολλοι αλλοι αισθητηρες. Επισης απαιτουνται και κεντρικες μοναδες, αναλογα βαζεις οσες θελεις, εξαρταται τι λειτουργιες θελεις το ρομποτ να επιτελει. Για το συγκεκριμενο ρομποτ δε πληρωσαμε τιποτα, γιατι το πηραμε ως βραβειο για τη νικη μας στο Πανελληνιο, αλλα το κοστος του κυμαινεται γυρω στα 500 ευρω..

Κρίση φίλε μου. Από φθινόπωρο δεν.
Νομιζω οτι τους περισσοτερους απο αυτους που εστειλα mail ουτε ιδρωνει το αυτι τους στο ακουσμα της κρισης.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
O προπονητης μας ειναι ο πατερας μου!Δεν εχει ουσιαστικες γνωσεις ρομποτικης αλλα μας βοηθησε στο κατασκευαστικο κομματι.
Οι αισθητηρες ειναι απαραιτητοι για τις διαδρομες, πχ εμεις ειχαμε αισθητηρες φωτος και αισθητηρες υπερηχων.Υπαρχουν ομως και πολλοι αλλοι αισθητηρες. Επισης απαιτουνται και κεντρικες μοναδες, αναλογα βαζεις οσες θελεις, εξαρταται τι λειτουργιες θελεις το ρομποτ να επιτελει. Για το συγκεκριμενο ρομποτ δε πληρωσαμε τιποτα, γιατι το πηραμε ως βραβειο για τη νικη μας στο Πανελληνιο, αλλα το κοστος του κυμαινεται γυρω στα 500 ευρω..

Οι άλλοι τι ρομπότ είχαν? Κυρίως ο πρώτος στο abu dhabi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οι άλλοι τι ρομπότ είχαν? Κυρίως ο πρώτος στο abu dhabi
Ε ηταν κατι απιστευτες κατασκευες..Αυτο που νικησε ηταν λιγο ακυρο, εμενα μαρεσε πολυ αυτο που βγηκε δευτερο, ηταν ενας ιπταμενος ανιχνευτης ναρκων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ε ηταν κατι απιστευτες κατασκευες..Αυτο που νικησε ηταν λιγο ακυρο, εμενα μαρεσε πολυ αυτο που βγηκε δευτερο, ηταν ενας ιπταμενος ανιχνευτης ναρκων!

Χαχαχα καλά που τις βρήκαν τις νάρκες και εκαναν τις δοκιμές??
Επισεις υπάρχει κάποιος κανονισμός σχετικα με τα ρομπότ? Δηλαδή αν το επιλέξεις να του βάλεις βενζινοκινητήρα απο RC αυτοκινητο για μεγαύτερη αυτονομία αλλα και δύναμη οπως και ταχήτυτα στις κινήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χαχαχα καλά που τις βρήκαν τις νάρκες και εκαναν τις δοκιμές??
Επισεις υπάρχει κάποιος κανονισμός σχετικα με τα ρομπότ? Δηλαδή αν το επιλέξεις να του βάλεις βενζινοκινητήρα απο RC αυτοκινητο για μεγαύτερη αυτονομία αλλα και δύναμη οπως και ταχήτυτα στις κινήσεις...
Ναι υπαρχουν αρκετοι περιορισμοι. Καπου ειναι γραμμενοι. Και αυτο με το βενζινοκινητηρα ακουγεται καλο αλλα δεν ειναι καθολου απλο. Και δεν ειμαι σιγουρος οτι επιτρεπεται για το διαγωνισμο. πρεπει να δουλευεις αποκλειστικα με τους κινητηρες και τις κεντρικες μοναδες της Lego.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Με την city press εχεις μιλίσει? Παρ'τους μια τηλέφωνο γιατι και αυτοι κάνουν κατι χοριγίες...βεβςια έκοψαν πολύ απο τους μισθούς και απο τους χειροδιαμονεις (είμουν εγω) αλλα ποιος ξέρει...το τηλ τους ηταν 210 8776400 τωρα εχουν μετακομίσει αλλα δε νομιζω να εχουν αλλαξει αριθμό...αν δεν κάνει πές μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Με την city press εχεις μιλίσει? Παρ'τους μια τηλέφωνο γιατι και αυτοι κάνουν κατι χοριγίες...βεβςια έκοψαν πολύ απο τους μισθούς και απο τους χειροδιαμονεις (είμουν εγω) αλλα ποιος ξέρει...το τηλ τους ηταν 210 8776400 τωρα εχουν μετακομίσει αλλα δε νομιζω να εχουν αλλαξει αριθμό...αν δεν κάνει πές μου...
Θα το κοιταξω αυριο γιατι δε μου φαινεται σοφο να τους παρω 4 το πρωι.:P
Ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Θα το κοιταξω αυριο γιατι δε μου φαινεται σοφο να τους παρω 4 το πρωι.:P
Ευχαριστω πολυ!

Τίποτα!..Σ'έυχομαι να γίνει ο χοριγός σου,κοίτα αν ειναι να ψάξεις και για παραπάνω απο 1 χορηγό ωστε α μοιραστούν τα έξοδα (παω offline) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!Βασικα αυτο που θελω ειναι η βοηθεια σας.
Πρωτα θα περιαυτολογησω λιγο, για να καταλαβετε πως ακριβως εχει η κατασταση.Ασχολουμαι χρονια με τη ρομποτικη, και εντατικα απο την 1η λυκειου.Περισυ βγηκα πανελληνιος πρωταθλητης και 9ος στην παγκοσμια ολυμπιαδα ρομποτικης στο Αμπου Νταμπι.Ωστοσο, για να παω στο Αμπου Νταμπι, επρεπε να βρω καποιο χορηγο για να καλυψει τα εξοδα(αεροπορικα,διαμονη,τροφη κλπ) εμενα και αλλων 2 παιδιων που συναπαρτιζουμε την ομαδα.Τελικα καταφεραμε να βρουμε χορηγο, που μας εδωσε 3 χιλιαρικα για καθε εξοδο μας.Οποτε ολα πηγαν μια χαρα.
Φετος δε συμμετειχα στο Πανελληνιο πρωταθλημα, λογω των πανελληνιων εξετασεων:P, γι αυτο δε θα συμμετασχω εκ των πραγματων στο παγκοσμιο πρωταθλημα.Παρ' ολα αυτα μου προταθηκε να συμμετασχω σε ενα παγκοσμιο συνεδριο ρομποτικης στη Μαλαισια, με θεμα τη βελτιωση του βιοτικου επιπεδου του ανθρωπου απο τα ρομποτ. Ετσι λοιπον θα παω το Νοεμβρη στη Μαλαισια. Οποτε παλι το οικονομικο προβαλει δυσθεωρητο..:P
Και για να φτασω στο διαταυτα, θα ηθελα να μου δωσετε καμια ιδεα ή αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω χορηγο με καποιο τροπο, γιατι ειμαι σε αδιεξοδο.Αυτα.:P
ΥΓ: Ο περυσινος μου χορηγος μαλλον δε μπορει να βοηθησει γι αυτο σας ρωταω μπας και εχετε τιποτα καλυτερο στο μυαλο σας!Eυχαριστω πολυ:D
Συγχαρητήρια για τις διακρίσεις σου και για την ευκαιρία που έχεις τώρα.
Ο χορηγός σου πέρυσι ποιος ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για τις διακρίσεις σου και για την ευκαιρία που έχεις τώρα.
Ο χορηγός σου πέρυσι ποιος ήταν?

Δεν ειχε πάει πέρσυ,πρόπερσυ είχε τον αρκτουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν ειχε πάει πέρσυ,πρόπερσυ είχε τον αρκτουρο
oχι οχι, περυσι ειχα παει στο Αμπου Νταμπι, το Νοεμβριο του 2011!;)και οντως ο Αρκτουρος μου καλυψε ολα τα εξοδα..

@Bugatti Veyron, εστειλα mail στη city press, περιμενω απαντηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top