Μαθηματικό αλλά σε ποια πόλη;

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παίδες καλησπέρα.Έχω αποφασίσει οι σπουδές μου να αφορούν ολοκληρωτικά η και μερικά τα μαθηματικά.Συνεπώς επέλεξα μαθηματικό καιρό τώρα.Το θέμα είναι οτι κολλάω στο ποια πόλη να δηλώσω.Εκτός Θεσσαλονίκης που ΔΕΝ πιάνω και Αθήνα που την πιάνω δύσκολα(800 παρά κάτω) τις υπόλοιπες τις πιάνω άνετα νομίζω.Λόγω οικονομικών κλπ λόγων έχω αποκλίσει Ιωάννινα,Κρήτη οπότε μας μένουν οι υπόλοιπες.Τι προτείνε?

Θα παρακαλούσα ανταπόκριση διότι το μηχανογραφικό πλησιάζει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Τα έχω χιλιοδεί και δεν μου έχουν προσφέρει κάτι.Γεμάτα διαφωνίες είναι τα περισσότερα.Τεσπά thnx για τον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
οι υπολοιπες ειναι...Πατρα και Σαμος?
για το μα8ηματικο Σαμου εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο τμημα, για της Πατρας δε γνωριζω τιποτα...
βεβαια δε μας ειπες και που μενεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
οι υπολοιπες ειναι...Πατρα και Σαμος?
για το μα8ηματικο Σαμου εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο τμημα, για της Πατρας δε γνωριζω τιποτα...
βεβαια δε μας ειπες και που μενεις...

Το να έχω μεγάλη απόσταση απο την πόλη που έιναι το τμήμα ΔΕΝ με πειράζει.Απλά θα ήθελα να μάθω πιο απο τα δύο (Πάτρα,Σάμος) μετράει πιο πολύ έξω (αν και μου έιπαν ότι πιο πολύ μετράει ο βαθμός που κακά τα ψέματα παίρνεις πιο εύκολα στη Σάμο) για ένα ματαπτυχιακό σε πολύ καλό πανεπιστήμιο.That's all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,385 μηνύματα.
To θέμα δεν είναι μόνο ο βαθμός αλλά και τι μαθήματα έχεις κάνει. Είναι κάποια μαθήματα που δικαιολογούν την χαμηλή βαθμολόγηση λόγω υψηλού δείκτη δυσκολίας. Αλλά από ότι μου έχεις πει, θέλεις το βαθμό, οπότε πάω πάσο. ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Το να έχω μεγάλη απόσταση απο την πόλη που έιναι το τμήμα ΔΕΝ με πειράζει.Απλά θα ήθελα να μάθω πιο απο τα δύο (Πάτρα,Σάμος) μετράει πιο πολύ έξω (αν και μου έιπαν ότι πιο πολύ μετράει ο βαθμός που κακά τα ψέματα παίρνεις πιο εύκολα στη Σάμο) για ένα ματαπτυχιακό σε πολύ καλό πανεπιστήμιο.That's all.

σ αυτο δυστυχως δεν μπορω να σε βοη8ησω, δε γνωριζω...

υ.γ παντως δεν το λεω τοσο απο αποψη αποστασης...επειδη μεγαλωσα Ικαρια, αν εισαι απο ηπειρωτικη Ελλαδα(και ειδικοτερα απο καμια μεγαλη πολη) πιστευω οτι 8α ζοριστεις...η Σαμος δεν εχει καμια σχεση με την Κρητη, οπως φανταζονται καποιοι(για την ακριβεια το μονο κοινο τους ειναι οτι ειναι και οι 2 νησια)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ιωαννινα και Κρητη γιατι τα εχεις αποκλεισει?Αφου απο την στιγμη που φευγεις απο εκει που ειναι η κυρια κατοικια σου , για να σπουδασεις δεν εχει μεγαλη σημασια αν θα εισαι 100 η αν θα εισαι 800 χλμ μακρια (Ως προς το ενοικιο τουλαχιστον). Για το μαθηματικο της κρητης εχω ακουσει πολυ καλα λογια παντως.(γενικα για τα θετικα στην κρητη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top