Μαθηματικά πανελαδικες

Lolipop7

Νεοφερμένος

Η Lolipop7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ειμαι β λυκ επέλεξα στην κατεύθυνση των οικονομικών επειδή με ενδιαφέρουν οι σχολές.Αντμετοπιζω φοβερό πρόβλημα με τα μαθηματικά διότι τα είχα παρατήσει με την καραντίνα και ολα αυτα και έμεινα κυριολεκτικά στη α γυμνασίου .Έχω ένα σπουδαίο δάσκαλο στο φροντηστιριο και το παλεύουμε φέτος αλλά δεννξερω αν είναι εφικτό να τα καλύψουμε .Εγώ έχω αρχίσει να διαβαζω το βιβλίο της γ γυμνασίου και στη συνέχεια θα δω και μερικά από α λυκείου.(φανταστείτε δεν ηξερα πράξεις με πρόστιμα,ούτε τα απόλυτα ούτε τι είναι ρίζες απολύτως τίποτα)θέλω μια γνωμη από κάποιον που ήταν σε παρόμοια θέση η αν γνωρίζει κάποιον που ήταν να μου πει αν τελικά κατάφερε να γράψει πάνω από 10 στις πανελλαδικές.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ειμαι β λυκ επέλεξα στην κατεύθυνση των οικονομικών επειδή με ενδιαφέρουν οι σχολές.Αντμετοπιζω φοβερό πρόβλημα με τα μαθηματικά διότι τα είχα παρατήσει με την καραντίνα και ολα αυτα και έμεινα κυριολεκτικά στη α γυμνασίου .Έχω ένα σπουδαίο δάσκαλο στο φροντηστιριο και το παλεύουμε φέτος αλλά δεννξερω αν είναι εφικτό να τα καλύψουμε .Εγώ έχω αρχίσει να διαβαζω το βιβλίο της γ γυμνασίου και στη συνέχεια θα δω και μερικά από α λυκείου.(φανταστείτε δεν ηξερα πράξεις με πρόστιμα,ούτε τα απόλυτα ούτε τι είναι ρίζες απολύτως τίποτα)θέλω μια γνωμη από κάποιον που ήταν σε παρόμοια θέση η αν γνωρίζει κάποιον που ήταν να μου πει αν τελικά κατάφερε να γράψει πάνω από 10 στις πανελλαδικές.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
ε καλα μην τρομαζεις ..τα οικονομικα δεν εχουν και τιποτα βαρυ απο μαθηματικα..
Τωρα ειναι σαν να λες οτι τωρα ειρθες στην β λυκειου απο το δημοτικο.
δυσκολα ειναι .

Αν υποθεσουμε οτι πατωνεις στα μαθηματικα και γραφεις 5 αλλα πας δυνατα στα αλλα πχ γλωσσα 16 ..αοθ 18 ... πληροφορικη 18.... τοτε εχεις Μο 14,25 , μορια 12500-15000 και χτυπας ολη την επαρχια, το απθ, το παντειο ,το χαροκοπειο, το παδα και σχολες του παπει.
Και τις αλλες του παπει και το οπα με μετεγγραφη.
Το 4ο πεδιο δεν φημιζεται για τις επιδοσεις του στα μαθηματικα (οπως δειχνουν οι πινακες) με το 70% κατω απο το 10 και το 43% κατω απο 5.
Οποτε προσπαθα και οπου σε βγαλει

1701595537075.png


1701595602554.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Γιαννουλάκης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ειμαι β λυκ επέλεξα στην κατεύθυνση των οικονομικών επειδή με ενδιαφέρουν οι σχολές.Αντμετοπιζω φοβερό πρόβλημα με τα μαθηματικά διότι τα είχα παρατήσει με την καραντίνα και ολα αυτα και έμεινα κυριολεκτικά στη α γυμνασίου .Έχω ένα σπουδαίο δάσκαλο στο φροντηστιριο και το παλεύουμε φέτος αλλά δεννξερω αν είναι εφικτό να τα καλύψουμε .Εγώ έχω αρχίσει να διαβαζω το βιβλίο της γ γυμνασίου και στη συνέχεια θα δω και μερικά από α λυκείου.(φανταστείτε δεν ηξερα πράξεις με πρόστιμα,ούτε τα απόλυτα ούτε τι είναι ρίζες απολύτως τίποτα)θέλω μια γνωμη από κάποιον που ήταν σε παρόμοια θέση η αν γνωρίζει κάποιον που ήταν να μου πει αν τελικά κατάφερε να γράψει πάνω από 10 στις πανελλαδικές.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
Ήμουνα ακριβώς στην ίδια κατάσταση με εσένα, και έκατσα και διάβασα τα μαθηματικά της Γ Γυμνασίου και 1ης λυκείου. Θες έτσι θες αλλιώς και από τις ασκήσεις που έκανα στο φροντιστήριο, καλυψα τα κενά σχεδόν τελείως και τώρα πάω για πανελλαδικές με προσδοκίες 12++. Δεν είσαι πολύ άσχημα, σου φαίνεται μεγάλο αυτό το πρόβλημα που έχεις αλλά εγώ το ξεπέρασα, και ναι, στην καραντίνα δε διάβασα καθόλου μαθηματικά. Μπορείς να το κάνεις.👍
 

Lolipop7

Νεοφερμένος

Η Lolipop7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ήμουνα ακριβώς στην ίδια κατάσταση με εσένα, και έκατσα και διάβασα τα μαθηματικά της Γ Γυμνασίου και 1ης λυκείου. Θες έτσι θες αλλιώς και από τις ασκήσεις που έκανα στο φροντιστήριο, καλυψα τα κενά σχεδόν τελείως και τώρα πάω για πανελλαδικές με προσδοκίες 12++. Δεν είσαι πολύ άσχημα, σου φαίνεται μεγάλο αυτό το πρόβλημα που έχεις αλλά εγώ το ξεπέρασα, και ναι, στην καραντίνα δε διάβασα καθόλου μαθηματικά. Μπορείς να το κάνεις.👍
Σε ευχαριστώ πολύ μου δίνεις απίστευτη δύναμη
 

Γιαννουλάκης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ μου δίνεις απίστευτη δύναμη.
Χαίρομαι, να ξέρεις πως μπορείς να το κάνεις. Θα κουραστείς; Ναι. Θα νιώσεις κατώτερος από άλλους; Ναι. Αλλά στο τέλος θα βγεις κερδισμένος, άρχισε με το καλό λοιπόν το διάβασμα. Η Ρώμη δε χτίστηκε σε μια ημέρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top