Μαθηματικά και στοιχεια στατιστικης

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Θα ηθελα μερικα παιδια που το επελεξαν στη γ επαλ
να μου πουν την γνωμη τους αλλα και τις εμπειριες πανω σε αυτο
Εχω αποκλεισει ΑΟΘ, βιολογια και Ιστορια γιατι
ειναι μια σκετη παπαγαλια(πραγμα που σιχαινομαι)
και εχω καταληξει στα μαθηματικα
Τα φωτα σας θα ηθελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Β Ομαδα θα πας του χρονου λογικα ετσι...??? Μην περιμενεις να βρεις πολλα παιδια απο Β ομαδα εδω ποσο μαλλον παιδια που να διαλεξαν Μαθηματικα Γενικης.Ρωτησε για σιγουρια καποιο παιδια απο το Γενικο και θα σου πει!!
Παντως φετος τα θεματα ηταν τσιμπημενα.Για τους "δυνατους" φανηκαν πανευκολα αλλα οχι για ολους! Εγω θα σου προτεινα Βιολογια αλλα την εχεις αποκλισει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τα μαθηματικά και στοιχεία στστιστικής της γ΄ τάξης λυκείου (είτε ΓΕΛ είτε ΕΠΑΛ Β) είναι απλό μάθημα. Οι έννοιες της στατιστικής και των πιθανοτήτων είναι απλές και δεν χρειάζεται φοβερό μυαλό για να τις κατανοήσει. Κάπως πιο ανεβασμένο είναι το επίπεδο στο κεφάλαιο του διαφορικού λογισμού αλλά αναφέρεται σε στοιχεία του διαφορικού λογισμού. Το επίπεδο των Μαθηματικών ΙΙ=Μαθηματικών κατεύθυνσης είναι πολύ πιο ανεβασμένο κι έτσι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στο κεφάλαιο αυτό. Από την στιγμή που θα εξεταστείς ως υποψήφιος ΕΠΑΛ Β στα Μαθηματικά ΙΙ θα σου συνιστούσα να επιλέξεις τα Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής, καθώς είναι πολύ πιο εύκολο από τα Μαθηματικά ΙΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Β Ομαδα θα πας του χρονου λογικα ετσι...??? Μην περιμενεις να βρεις πολλα παιδια απο Β ομαδα εδω ποσο μαλλον παιδια που να διαλεξαν Μαθηματικα Γενικης.Ρωτησε για σιγουρια καποιο παιδια απο το Γενικο και θα σου πει!!
Παντως φετος τα θεματα ηταν τσιμπημενα.Για τους "δυνατους" φανηκαν πανευκολα αλλα οχι για ολους! Εγω θα σου προτεινα Βιολογια αλλα την εχεις αποκλισει :P
Εσυ διαλεξες βιολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Οχι ειμαι Α ομαδα αλλα ο κολητος μου εχει διαλεξει βιολογια και με λιγο διαβασμα εγραψε πολυ καλα!!! 17-18 σιγουρα τ εχει γραψει :P Εισαι καλος στα Μαθηματικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν ειμαι και αστερι αλλα μια φορα ναι
καλυτερος απο την παπαγαλια...
τι επιλογή είχες παρει εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μαθημα Επιλογης εννοεις...?? Διαχειριση Φυσικων Πορων :/: Βιολογια ηθελα αλλα δεν ειχα αλλη επιλογη γιατι δεν το διαλεξε κανενας!!! Και το καλο ειναι οτι ειμαι Πληροφορικαριος και δν το γουσταρω με την καμια το Μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
απο οτι μου εχουν πει πρεπει να ειναι πολυ βλακεια παντως...
ειναι γενικο το προβλημα σε ολα τα μαθηματα επιλογής!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δεν σ λεω τπτ.........Τωρα να μαθαινεις για τους φυσικους πορους,Υδατικους πορους,βλαστηση,Πανιδα-Χλωριδα :devil: Ειναι αντικοινωνικο! Δεν σεβονται τους πληροφορικαριους?! Δωσε μου να μαθω για τοπολογιες δικτυων για την ασφαλεια !!! Οτι εχει σχεση με πληροφορικη τελοςπαντων! Ειναι χτυπος στην καρδια.
Και το καλο ειναι οτι αυτο το μαθημα το κανουμε με τους Γεωπονους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Δεν σε υποχρεώνει κανείς Κώστα να το επιλέξεις. Και με την ευκαιρία...χρόνια πολλά βρε ψυχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ηταν το μονο μαθημα που μπορουσαμε να επιλεξουμε....!!! Σε ευχαριστω ρε Γιωργο να εισαι καλα!! Ο πρωτος που μ λες χρονια πολλα στο I-school :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο μενα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Σε ευχαριστω και εσενα....!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valent93

Νεοφερμένος

Ο valent93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας είμαι νεος στο chat και θα ηθελα να μου δωσετε ενα link για βοηθεια στα ορια συναρτησεων (Ε.ΠΑΛ) . δεν ζηταω απαρετητως να κατεβασω καποιο βιβλειο παρανομα απλα καποιες βοηθητικες σημειωσεις γιατι διαβασμα μονο απο το βιβλιο ειναι πολυ δυσκολο.
ευχαριστω πολυ . μπορειτε να μου στειλετε e-mail στο valent@vodafone.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρίξε μια ματιά εδώ: https://www.arnos.gr/oktonia/index.php?&taxi=5&mathima_lykeiou_id=958
Έχει διάφορα είδη, ψάξτο λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valent93

Νεοφερμένος

Ο valent93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστώ παρα πολύ για την τοσο γρηγορη εξυπηρετηση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top