Μαθήματα βαρύτητας για σχολές πληροφορικής

xarisgr

Νεοφερμένος

Ο χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια θελω τη βοηθεια σας γιατι ειμαι λιγο αδυναμος στα μαθηματα αλλα θελω να περασω πληροφορικη ειναι το ονειρο μου. πειτε μου τα μαθηματα που πρεπει να δωσω βαρυτητα ειμαι τεχνολογικη κατευθυνση. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Παιδια θελω τη βοηθεια σας γιατι ειμαι λιγο αδυναμος στα μαθηματα αλλα θελω να περασω πληροφορικη ειναι το ονειρο μου. πειτε μου τα μαθηματα που πρεπει να δωσω βαρυτητα ειμαι τεχνολογικη κατευθυνση. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
μαθηματικα και φυσικη,αν θυμαμαι καλα!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
μαθηματικα φυσικη και αεππ για να εχεις μια ελαχιστη γνωση του αντικειμενου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarisgr

Νεοφερμένος

Ο χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για τι βοηθεια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top