Μέτριο απολυτήριο και Δημόσια ΙΕΚ

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Καλημέρα στην ειδική περίπτωση που γράφει μέλη της ελληνικής μειονότητας της Αλβανίας σημαίνει για τους Αλβανούς που ζουν στην Ελλάδα έτσι ; ο μπαμπάς μου ήρθε από την Αλβανία από 12 χρόνων εγώ γεννήθηκα εδώ ο μπαμπάς μού κατάγεται από το ελμπασαν δεν είμαι λάθος που το επέλεξα ετσι;
Τα μελλη της ελληνικης μειονοτητας της αλβανιας ειναι αυτοι που εχουν ελληνικη εθνικοτητα και υπηκοοτητα αλβανικη...ειναι αυτοι που ονομαζουμε βορειοηπειρωτες.
Εσυ τωρα αφου γενηθηκες εδω και πηγες σχολειο εδω θα πρεπει να εχεις ελληνικη ταυτοτητα , υπηκοοτητα ελληνικη και εθνικοτητα αλβανικη.
τα λεω σωστα?
Τωρα αν ο πατερας γνωριζει οτι ειναι βορειοηπειρωτης τοτε η ταυτοτητα σου θα λεει εθνικοτητα ελληνικη.
Το ελμπασαν ναι ειναι αλβανια μεν ,αλλα δεν ξερω που και τι να συμπαιρανω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Τρελας123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Τα μελλη της ελληνικης μειονοτητας της αλβανιας ειναι αυτοι που εχουν ελληνικη εθνικοτητα και υπηκοοτητα αλβανικη...ειναι αυτοι που ονομαζουμε βορειοηπειρωτες.
Εσυ τωρα αφου γενηθηκες εδω και πηγες σχολειο εδω θα πρεπει να εχεις ελληνικη ταυτοτητα , υπηκοοτητα ελληνικη και εθνικοτητα αλβανικη.
τα λεω σωστα?
Δεν έχω ούτε διαβατήριο ούτε ταυτοτητα ελληνική διαβατήριο και ταυτότητα αλβανική α και άδεια διαμονής
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Δεν έχω ούτε διαβατήριο ούτε ταυτοτητα ελληνική διαβατήριο και ταυτότητα αλβανική α και άδεια διαμονής
οκ ...αν στα χαρτια που εχεις γραφει καπου εθνικοτητα ελληνικη τοτε μπορεις να κανεις χρηση αυτο που ρωτας περι ελληνικης μειονοτητας ...αν οχι δεν γινεται.
αυτη η ιδιοτητα που λες σου εδωσε κατι παραπανω στο να μπεις στα σαεκ?
 

Τρελας123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
οκ ...αν στα χαρτια που εχεις γραφει καπου εθνικοτητα ελληνικη τοτε μπορεις να κανεις χρηση αυτο που ρωτας περι ελληνικης μειονοτητας ...αν οχι δεν γινεται.
αυτη η ιδιοτητα που λες σου εδωσε κατι παραπανω στο να μπεις στα σαεκ?
Είναι στης ειδικές περιπτώσεις γράφει κάποιο για Κύπρο και από κάτω αυτό για την ακβανια εγώ το επέλεξα γτ νόμιζα ότι είναι για τους Αλβανούς που μένουν Ελλάδα άδεια διαμονής γράφει ιθαγένεια αλβανικη
 

Τρελας123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Αν έγινε λάθος χωρίς θέληση μου δεν θα μπορώ να κάνω εγράφη γίνεται κάτι;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Αν έγινε λάθος χωρίς θέληση μου δεν θα μπορώ να κάνω εγράφη γίνεται κάτι;
Γνωριζεις αν η δηλωση που εκανες στο μηχανογραφικο ως ελληνικη μειονοτητα της αλβανιας σου απεφερε καποιο κερδος ( πχ μπηκες με λιγοτερα μορια απο τους αλλους).
 

Τρελας123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Γνωριζεις αν η δηλωση που εκανες στο μηχανογραφικο ως ελληνικη μειονοτητα της αλβανιας σου απεφερε καποιο κερδος ( πχ μπηκες με λιγοτερα μορια απο τους αλλους).
Νμζ ναι 14.6 απολυτήριο είχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η βάση σε γενικής ήταν πιο ψηλά
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Νμζ ναι 14.6 απολυτήριο είχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η βάση σε γενικής ήταν πιο ψηλά
Λοιπον για να εχουμε μια βαση συζητησης ..λεμε οτι περασαμε στο σαεκ αγιων αναργυρων στην ειδικοτητα
Βοηθος παιδαγωγων πρωιμης παιδικη ηλικιας και το απολυτηριο μας λεει 14,6 και δηλωσαμε ειδικη κατηγορια βορειοηπειρωτων ...σωστα?
 

Τρελας123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Λοιπον για να εχουμε μια βαση συζητησης ..λεμε οτι περασαμε στο σαεκ αγιων αναργυρων στην ειδικοτητα
Βοηθος παιδαγωγων πρωιμης παιδικη ηλικιας και το απολυτηριο μας λεει 14,6 και δηλωσαμε ειδικη κατηγορια βορειοηπειρωτων ...σωστα?
Νν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλά μάλλον δεν είμαι ειδική κατηγορία και δεν το ήξερα δεν θα μπορέσω να κάνω εγράφη κανονικά χωρίς ειδική κατηγορία:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Νν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλά μάλλον δεν είμαι ειδική κατηγορία και δεν το ήξερα δεν θα μπορέσω να κάνω εγράφη κανονικά χωρίς ειδική κατηγορία:
Λοιπον καλη μου ,ψυχραιμια.
Εδω ειναι η εικονα σου ( με το μπεζ) δειχνει οτι το πλεονεκτημα που δηλωσες σου ανεβασε τα μορια στα 17600 ( αντι 14600) και κερδισες.
Ο τελευταιος που μπηκε ειχε 16800 μορια ( 16.8 απολυτηριο)

1726746899833.png


σωστα μεχρι εδω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Οπως καταλαβαινεις αυτη η ανοδος των μοριων χωρις να υποστηριζεται απο καποιο χαρτι ειναι σοβαρη αποκλιση και εικαζω οτι ο εκει λυκειαρχης θα αρνηθει να σε γραψει. Δεν ξερω παλι αλλα εσυ θα πας να μιλησεις.
Αυτο που θα ζητησεις μετα αφου του εξηγησεις το λαθος ειναι να μορφοποιησει το μηχανογραφικο σου ( μαλλον μπορει) και να αφαιρεση το πλεονεκτημα για να μπεις στην δευτερη επιλογη -κατανομη οπου υπαρχουν ελπιδες.
Εκει θα εχουμε οπλο μονο τα 14600 μορια

Για να δουμε την εικονα του 2023 της Β φασης
Μεταμορφωση 13500 αλλα με 5 θεσεις κενες μπαινεις ανετα
Αγιοι Αναργυροι 17600 αλλα μια θεση κενη οποτε μπαινεις με οτι βαθμο.
Αργυρουπολη 10500 με μια θεση κενη παρομοιως με ανω
Αγ Δημητριος 22500 αλλα με 8 θεσεις κενες παρομοιως με ανω
Μαρουσι 19500 με 2 θεσεις κενες παρομοιως με ανω

Οκ ευχομαι να εχεις δηλωσει κατι απο αυτα ή αν μπορει να το κανει ο λυκειαρχης.
Ε και μετα λες θα με κανεις και μετεγγραφη..?
Αυτα εχω να σου πω ως ασχετος επι του θεματος ...
Θαρος και πηγαινε να μιλησεις και αν δεν μπορεις παρε και την μαμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Τρελας123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Καλημέρα πηγα χτες για το θέμα που έγινε και έκανα αιτηση βελτίωσης τώρα θα μιλήσουμε με τον διευθυντή για να δούμε τι και πως
Εγώ στην αίτηση α φάσης είχα δηλώσει
1 βοηθός πρωιμης παιδικής ηλικίας αγ Αναργύρους
2και3 ίδια ειδικότητα Μαρούσι και Νίκαια
4.και 5 που δεν μ πολύ αρέσουν γραφιστική Μαρούσι και εσωτερικη διακόσμηση Αιγάλεω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Καλημέρα πηγα χτες για το θέμα που έγινε και έκανα αιτηση βελτίωσης τώρα θα μιλήσουμε με τον διευθυντή για να δούμε τι και πως
Εγώ στην αίτηση α φάσης είχα δηλώσει
1 βοηθός πρωιμης παιδικής ηλικίας αγ Αναργύρους
2και3 ίδια ειδικότητα Μαρούσι και Νίκαια
4.και 5 που δεν μ πολύ αρέσουν γραφιστική Μαρούσι και εσωτερικη διακόσμηση Αιγάλεω
Α ωραια ...πολυ ωραια... δεν ξερω τι ειναι η αιτηση βελτιωσης αλλα καλο μου ακουγεται.
Που πηγες στον διευθυντή του σαεκ αγ αναργυρων?
 

Τρελας123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Ναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1000007932.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Εξαιρετικα... οποτε παμε στην Β φαση με το πλεονεκτημα προφανως αφαιρεμενο.
Εγω σε εχω μεσα επιτυχουσα ... να μπορουσαν να βαλουν και καποια σχολη ακομα μεσα πχ μεταμόρφωση, αγιο Δημήτριο... αλλα οκ και αυτες καλες ειναι
Αντε καλη αρχη τελος του μηνα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top