Μένω μακριά από την πόλη που σπουδάζω

stellista

Νεοφερμένος

Η stellista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Βρε παιδιά για πείτε μου εσείς που ξέρετε..πόσο εφικτό είναι να σπουδάζεις Πάτρα και να μένεις Αθήνα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Βρε παιδιά για πείτε μου εσείς που ξέρετε..πόσο εφικτό είναι να σπουδάζεις Πάτρα και να μένεις Αθήνα;:worry:

Αναλόγως τη σχολή. Αν και πιστεύω ότι είναι αρκετά δύσκολο, αν σκεφτείς ότι όλες οι σχολές έχουν μαθήματα υποχρεωτικής παρακολούθησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ας μας πει ο φοκος,αλλα αποτι καταλαβα ιατρικη ειναι μεχρι το τριτο ετος τα πολλα εργαστηρια,μετα γινεται πιο ευκολο.Οποτε μεχρι το τριτο ετος δυο φορες την εβδομαδα κατω για εργαστηρια και τα προχωρας τα μαθηματα και τσουπ πτυχιο

Οσον αφορα τα χρηματα για εξοδα βενζινες κτλ δεν ειναι πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,120 μηνύματα.
Ας μας πει ο φοκος,αλλα αποτι καταλαβα ιατρικη ειναι μεχρι το τριτο ετος τα πολλα εργαστηρια,μετα γινεται πιο ευκολο.Οποτε μεχρι το τριτο ετος δυο φορες την εβδομαδα κατω για εργαστηρια και τα προχωρας τα μαθηματα και τσουπ πτυχιο

Οσον αφορα τα χρηματα για εξοδα βενζινες κτλ δεν ειναι πολλα

Aναφέρομαι για Πάτρα
1 μεχρι 2 έτος έχει πολλα εργαστηρια αλλα με πολλα πηγαινε ελα βγαινει

6ο με 8ο εξάμηνο έχει απαρτιωμένη που εκεί δεν εχει ουτε εργαστήρια ούτε τπτ οποτε ερχεσαι μονο για τις εξετάσεις

τα 2 τελευταία έτη έχει υποχρεωτικές κλινικές με παρουσίες.
Δε ξέρω ομως αν βγαινει με πηγαινε ελα γιατι δεν εχω φτασει ως εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellista

Νεοφερμένος

Η stellista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ και τους 2!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top