Μάθημα πολιτικής οικονομίας

ioanna(7)

Νεοφερμένος

Η ioanna(7) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γεια σας παιδια!! εμμ βασικα.. θα ήθελα να ρωτησω, μηπως υπαρχουν καποια σχετικα βοηθηματα για το μαθημα της πολιτικης οικονομοιας σχετικα με τις πρακτικες ασκησεις για την κατανοηση της λυσης τους και γενικα βοηθηματα για το μαθημα ? ισως και καποια βοηθητικα παλια test γιατι δυσκολευομαι? ,, ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*M_anos*

Νεοφερμένος

Ο *M_anos* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
γεια σας παιδια!! εμμ βασικα.. θα ήθελα να ρωτησω, μηπως υπαρχουν καποια σχετικα βοηθηματα για το μαθημα της πολιτικης οικονομοιας σχετικα με τις πρακτικες ασκησεις για την κατανοηση της λυσης τους και γενικα βοηθηματα για το μαθημα ? ισως και καποια βοηθητικα παλια test γιατι δυσκολευομαι? ,, ευχαριστω πολυ

Εγω για βοηθημα εχω της Κωνσταντιας Γρηγοριαδη, εκδοσεις ΖΗΤΗ. Εχει λυμενες ασκησεις για καθε κεφαλαιο χωρισμενες σε τεσσερις βαθμους δυσκολιας, συνοπτικα την θεωρια για τα κυρια σημεια του κεφαλαιου και τυπολογια. Καλο ειναι,αν και η αληθεια ειναι πως δεν εχω κανει και καμια σπουδαια ερευνα για τα βοηθηματα που υπαρχουν.
Τεστ μπορεις να βρεις στο in.gr. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top