Μάθημα Επιλογής

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Στη Ψυχολογία δεν έχουμε ακόμα καθηγητή και χθες είχαμε 2 τελευταίες ώρες. Θα κάναμε και τις 2 ώρες κενό και θα σχολάγαμε όμως η λυκειάρχης δεν μας είπε τίποτα για να μην φύγουμε 4ωρο!!:mad: Κι έτσι τη μία ώρα μας έκανε κύρηγμα και την άλλη μας άφησε!!
Υ.Γ. όλα τα πρωτάκια είχαμε μαζευτεί στην αίθουσα εκδηλώσεων και σπάγαμε και λίγη πλάκα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ρε παιδιά,εμείς μαζευτήκαμε 10 παιδιά για γαλλικά και δε μας έκαναν τμήμα γιατί λένε πως απαιτούνται τουλάχιστον 16 άτομα για να γίνει τμήμα σε μάθημα επιλογής.:mad:Ισχύει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Παιδιά, από το τμήμα μου μόνο εγώ διάλεξα το "Εφαρμογές Πληροφορικής". Τι θα γίνει ;; Θα κάνω μόνο εγώ μάθημα ή θα κάνω και με μαθητές από άλλα τμήματα ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*eirhnh*

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σε εμάς ισχύει το πολύ 12 άτομα για να γίνει ένα τμήμα.
Περισσότερα δεν αφήνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμας μας ηρθε την πεμπτη φιλολογος για να μας κανει ψυχολογια ... τις αλλες φορες που ειχαμε καναμε κενο (δεν μπορουσε να ερθει λιγο πιο μετα?:P) χαλαλει ομως γιατι ειναι νεα ομορφη και καθολου φωνακλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα πληροφορικη γιατι δεν χρειαζεται στο τελος της σχολικης χρονιας να δωσεις εξετασεις :xixi: Μια ερωτηση: εχω ακουσει πως αν το παρεις αυτο το μαθημα στιν α λυκειου μετα δεν γινεται να το παρεις β λυκειου ομως μπορεις να το επιλεξεις στη γ. Ισχυει καιτι τετοιο???????Μπορει να μου απαντισει καπιοις ????:)


Στο δικό μας σχολείο απλά δεν γίνεται να το επιλέξεις στη 2α αν δεν το έχεις πάρει στην πρώτη...αυτό που λες δεν το χω ξανακούσει, βέβαια το κάθε σχολείο έχει τα δικά του:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Eφαρμογες Πληροφορικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Πήρα εφαρμογές πληροφορικής!
Νομίζω όμως ότι δεν επιτρέπεται να πάρω το ίδιο μάθημα επιλογής και για τα τρία χρόνια του Λυκείου,για 2 χρόνια όμως μου είπαν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα!Το θέμα όμως είναι το εξής-->Να πάρω πληροφορικη στη δευτέρα Λυκείου ή στην τρίτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλκης32962

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αισθητική Αγωγή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αισθητική Αγωγή!
:jumpy: ααααααχ στα εικαστικα φετος ειναι ενας καθηγητης :inlove:!! :jumpy:

διαλεξα ψυχολογια, δεν τον ειχα δει ακομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πήρα εφαρμογές πληροφορικής!
Νομίζω όμως ότι δεν επιτρέπεται να πάρω το ίδιο μάθημα επιλογής και για τα τρία χρόνια του Λυκείου,για 2 χρόνια όμως μου είπαν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα!Το θέμα όμως είναι το εξής-->Να πάρω πληροφορικη στη δευτέρα Λυκείου ή στην τρίτη?

Πάρε στην Γ'. Εκτός και αν πρέπει να πάρεις κάποιο ειδικό μάθημα για να ανοίξεις κάποιο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emma2

Νεοφερμένος

Η Emma2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα θεατρολογία για να είμαι με τις φίλες μου ενώ ήθελα πληροφορική αλλά οk... και στα δύο χαλαρά είναι... Και στην πληροφορική δεν κάνουν τπτ! Συνέχεια ίντερνετ μπαίνουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κακώς επιλέγεις με βάση συτό που θέλουν οι φίλες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ ήθελα γερμανικά ή ευρωπαϊκό πολιτισμό αλλά επειδή κανένα απο τα δύο δεν έγινε στο σχολείο μου, "αναγκάστηκα" να διαλέξω πληροφορική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dancing_spirit

Νεοφερμένος

Η dancing_spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παιδιά τώρα που θα πάμε πρώτη τι μάθημα θα επιλέξετε?
Μας έδωσαν ένα χαρτί να υπογράψουν οι γονείς μας για το ποιο σχολείο θα ακολουθήσουμε και όσοι πάνε γενικό λύκειο να επιλέξουν μάθημα επιλογής.:no1:

λοιπον δεν γραφεις εξετασεις σε αισθητικη αγωγη και πληροφορικη εγω ενα απο τα δυο θα σε συμβουλευα να παρεις αλλα γραφεις ομως σε ολα διαγωνισμα τετραμηνου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Τώρα πια έχουμε προχωρήσει αρκετά (σε ύλη) στο μάθημα επιλογής άρα ίσως αφορά τους επόμενους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dancing_spirit

Νεοφερμένος

Η dancing_spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Τώρα πια έχουμε προχωρήσει αρκετά (σε ύλη) στο μάθημα επιλογής άρα ίσως αφορά τους επόμενους.:)

σωστα..εμεις παλι τωρα το διαλλεξαμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εμείς αύριο θα κάνουμε το πρώτο "κανονικό" μάθημα ψυχολογίας!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dancing_spirit

Νεοφερμένος

Η dancing_spirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εμείς αύριο θα κάνουμε το πρώτο "κανονικό" μάθημα ψυχολογίας!!!!!:D

λενε οτι ειναι ωραιο μαθημα παρολο που δεν το ειχα επιλεξει:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top