Λιπαρά μαλλιά

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν καταλαβα..αν δεν λουσω τα μαλλια μου μια μερα θα φαινονται λαδωμενα????τα λουζω ανα 2 μερες γιατι δεν λαδωνουν καθολου απλα να ειναι καθαρα..και σιγα να μη ξυπνησω 6 το πρωι για να κανω μπανιο..κανω το βραδυ και τα μαλλια το πρωι πετανε αλλα υπαρχει και πιστολακι:Pκαι δεν νομιζω οτι η Pure_Seduction υπερβαλει..ας πουμε τα δικα μου μαλλια ειναι πολλα και μακρια και θελουν πααααρα πολυ χρονο για να στεγνωσουν..και επιδη ειναι και πολυ ωραια δεν θελω να τα χαλαω με πιστολακια και ισιοτικες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγω παντως τα λουζω καθε μερα..ειναι ανοιχτοχρωμα και φαινονται πολυ αν λαδωσουν... :mad:
Τι να κανεις, ξυπναω μιση ωρα νωριτερα και τα λουζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
δεν καταλαβα..αν δεν λουσω τα μαλλια μου μια μερα θα φαινονται λαδωμενα????τα λουζω ανα 2 μερες γιατι δεν λαδωνουν καθολου απλα να ειναι καθαρα..και σιγα να μη ξυπνησω 6 το πρωι για να κανω μπανιο..κανω το βραδυ και τα μαλλια το πρωι πετανε αλλα υπαρχει και πιστολακι:Pκαι δεν νομιζω οτι η Pure_Seduction υπερβαλει..ας πουμε τα δικα μου μαλλια ειναι πολλα και μακρια και θελουν πααααρα πολυ χρονο για να στεγνωσουν..και επιδη ειναι και πολυ ωραια δεν θελω να τα χαλαω με πιστολακια και ισιοτικες:)

σοφια, ουτε πολυ μακρια ειναι ουτε και παρα πολλα..μηπως υπερβαλλεις; :D
μηπως μετα το μπανιο τα πιανεις κοτσιδα; γιατι ετσι αργουν να στεγνωσουν και 2 τριχες να εχεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
σοφια, ουτε πολυ μακρια ειναι ουτε και παρα πολλα..μηπως υπερβαλλεις; :D
μηπως μετα το μπανιο τα πιανεις κοτσιδα; γιατι ετσι αργουν να στεγνωσουν και 2 τριχες να εχεις..
τα μαλλια μου ειναι πολλα δεν τα πιανω ποτε αφου τα λουσω και αργουν πολυυυ να στεγνωσουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elby

Νεοφερμένος

Η Elby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όντως τα αγορια δεν εχουν προβλημα μεγάλο, αλλα αυτο που λετε για την μαλακτικη ελπιζω να την βαζετε μονο στις ακρες των μαλλιων και οχι στις ριζες, ετσι? Το συζητηγαμε αυτο το θεμα καθε μερα στο σχολειο και εχω ακουσει τα μυρια οσα! Και οσο για το καθημερινο λουσιμο, ναι οντως αδυνατιζει την τριχα και δεν κανει.. το ιδιο προβλημα εχω και εγω... παντως αν σας ειναι εστω και λιγο ελπιδοφορο, η κομμωτρια μου μού ειπε οτι το μαλλι αλλαζει καθε 7 χρονια... απο το ολοτελα... επισησ την πρωτη φορα που πηρα το μπυρασ τησ orzene για λιπαρα και μετα για ογκο παρατηρησα οτι η συχνη εναλλαγη αναμεσα στα σαμπουαν ειναι σωτηρια!

Αν θελετε όγκο, κρυος αερας με το πιστολακι οταν ειναι βρεγμενα :) (μην παγωσετε κιολασ ομως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Όπως καταλάβατε πρόκειται για λιπαρά μαλλιά...Επειδή έχω λεπτά μαλλιά γίνονται λιπαρά πολύ εύκολα, με αποτέλεσμα να πρέπει να λούζω τα μαλλιά μου κάθε μέρα...Μήπως έχετε καμιά ιδέα τί μπορώ να κάνω για να μην αναγκάζομαι να τα λούζω κάθε μέρα;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

απλησιά ftw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
τα παραλες!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
αν δεν τα στεγνωσω με πιστολακι και να τα χτενιζω συγχρονως μου γινονται ενα σπαστο-οτι-ναναι πραγμα οποτε οναγκαστικα....αν κοιμηθω με βρεγμενα μαλλια το πρωι ισιωτικη!

οταν ημουν στο σχολειο, πριν 3-4 χρονια, εκανα ακριβως το ιδιο. τα μαλλια μου ειναι σπαστα-ισια-καπως τεσπα... μεχρι που καταλαβα την ταλαιπωρια που υφισταται το μαλλι μου και οτι το ειχα φερει σε αθλια κατασταση, ψιλοκαμμενο κλπ. και δεν ειναι μονο το πιστολακι, ειναι πως φερεσαι στα μαλλια, αν τα πειραζεις, αν τα δενεις κοτσιδα ολη την ωρα,το πως λουζεσαι, ακομα και με τι τα πιανεις για να μη "σπανε"..
Τωρα λουζω τα μαλλια μου καθε 2 μερες, ειναι πολυ μακρια, οχι ιδιαιτερα πολλα και μακραινουν με μεγαλη δυσκολια, αλλα ειναι ομορφα και υγιη..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top