ΛΟΧΡΗ Θεσσαλονίκη ή Οικονομικό Αθήνας;

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!! εδωσα κ εγω φετος και υπολογιζω οτι στην χειροτερη περιπτωση εβγαλα 18200 μορια.βασικα , επειδη εγω πολλη αγωνια για το αν θα χρειαστει να παω θεσ/νικη,θελω να ρωτησω την γνωμη σας για το αν ειναι προτιμοτερο να δηλωσω το τμημα οικονομικων επιστημων της ασοεε αντι να δηλωσω λοχρη στη θεσ/νικη..πιο απο τα δυο τμηματα εχει καλυτερη αποκατάσταση κ ξερετε αν το πτυχιο της ασοεε εχει ενα προβαδισμα στην αγορα εργασίας σε σχεση με τα πτυχια αντιστοιχων τμηματων αλλων πολεων?σας ευχαριστω πολυ και ελπιζω να μπορεσει καποιος απο σας να με κατατοπίσει λιγο:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λ/Χ είναι η άποψη μου.Κατ αρχάς πρέπει να σκεφτεί κανείς ότι Λχ υπάρχουν μόνο 2 τμήματα στην Ελλάδα έναντι 6-7 οικονομικών και παίρνουν λιγότερα άτομα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ευχαριστω....βεβαια εγω μια ενσταση σχετικα με τη θεσ/νικη.δεν ξερω πως θα ειναι να ειμαι μονη μου τοσα χρονια εκει χωρις να ξερω κπν.ειναι και μεγαλη πολη...πιστευεισς οτι η βαση θα ανεβει το λοχρη θεσ/νικης?ειμαι ακριβως στο οριο σε σχεση με την περσινη βαση..υπολογιζω..
-----------------------------------------
και κατι αλλο..πως ειναι η φοιτητικη ζωη εκει πανω...και το πανεπιστημιο...εχω ακουσει οτι η θεσ/νικη εχει πολυ καλη νυχτερινη ζωη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άμα είσαι από Αθήνα πάντως και δεν ενδιαφέρεσαι να ακολουθήσεις κάτι σχετικό με τα χρηματοοικονομικά αλλά θες κάτι που να πλησιάζει το οικονομικό μη το σκεφτείς καθόλου και δήλωσε οικονομικό.Άποψη μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ πάντως πρώτη επιλογή από τα οικονομικά τμήματα θα βάλω το χρηματοοικονομικής και τραπεζικής διοικητικης(17600 περίπου) και μετά το δεος.Αν δεν θες να φύγεις από την Αθηνα πιστεύω ότι το τμήμα στον πειραιά είναι καλύτερο από το οικονομικό της ΑΣΟΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpsih

Νεοφερμένος

Ο jpsih αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ειμαι στο χρηματοοικονομικης και τραπεζ διοικητικης στο 1ο ετος....

Η σχολη ειναι απαιτητικη, αλλα εχει τεραστιες προοπτικες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top