Κολύμβηση

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
τ πιστευεται για τ κολυμπι? ποιος ξερει τ επιπτωσεις εχεις αν δν μπορεις να πας για γυναικολογικους λογους?(κοριτσια νομιζω οτι καταλαβαινεται τ εννοω!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι καποια κοριτσια δεν κολυμπανε τις πρωτες μερες,και κολυμπανε μονο τις τελευταιες μερες της περιοδου!
βεβαια,καποιες που ασχολουνται με τον πρωταθλητισμο,και πρεπει να κανουν εντατικα προπονηση,πανε αναγκαστικα ολες τις μερες!:iagree:
μπορουν να το κανουν βεβαια αυτο,μονο αν φορανε ταμπον!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Για τα κορίτσια δεν ξέρω τπτ αλλά το μόνο ουδέτερο πράγμα που ξέρω είναι ότι αν πας σοβαρά για να γίνεις αθλήτρια τότε πρέπει να ξυριστείς πατόκορφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top