Κολυμβηση

*Kate*

Νεοφερμένος

Η *Kate* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λοιπον εχω ενα προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας.
Λατρευω την κολυμβηση αλλα λογω αρκετων προβληματων οπως ελλειψη χρονου και αλλεργικο ασθα δεν μπορω να ασχοληθω μ αυτην στο αγωνιστικο τμημα οπου θα επρεπε να ειμαι...Ετσι επειδη θελω πολυ να συνεχισω σκεφτηκα να πηγαινω απλα και να κολυμπαω χωρις να ειμαι σ ομαδα...Μου ειπαν οτι υπαρχουν καποια τμηματα που λειτουργουν το πρωι εως καποια ωρα το μεσημερι οπου μπορεις να πας ετσι χωρις να ανηκεις σε καποια ομαδα και χωρις καποιον προπονητη. Δεν καταφερα να βρω ομως επιπλεον πληροφοριες. Ετσι σκεφτηκα να ρωτησω εσας αν ξερεται κατι τετοιο για την περιοχη του Πειραια, Νικαια και τις κοντινες περιοχες...Κι αν οχι, αν εχετε να μου προτεινεται καποια ιστοσελιδα ή καποιο τηλεφωνο για να βρω τις πληροφοριες που ζηταω.

Σας ευχαριστω προκαταβολικα και ελπιζω να με βοηθησετε και να καταφερω να βρω μια ακρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Λοιπον εχω ενα προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας.
Λατρευω την κολυμβηση αλλα λογω αρκετων προβληματων οπως ελλειψη χρονου και αλλεργικο ασθα δεν μπορω να ασχοληθω μ αυτην στο αγωνιστικο τμημα οπου θα επρεπε να ειμαι...Ετσι επειδη θελω πολυ να συνεχισω σκεφτηκα να πηγαινω απλα και να κολυμπαω χωρις να ειμαι σ ομαδα...Μου ειπαν οτι υπαρχουν καποια τμηματα που λειτουργουν το πρωι εως καποια ωρα το μεσημερι οπου μπορεις να πας ετσι χωρις να ανηκεις σε καποια ομαδα και χωρις καποιον προπονητη. Δεν καταφερα να βρω ομως επιπλεον πληροφοριες. Ετσι σκεφτηκα να ρωτησω εσας αν ξερεται κατι τετοιο για την περιοχη του Πειραια, Νικαια και τις κοντινες περιοχες...Κι αν οχι, αν εχετε να μου προτεινεται καποια ιστοσελιδα ή καποιο τηλεφωνο για να βρω τις πληροφοριες που ζηταω.

Σας ευχαριστω προκαταβολικα και ελπιζω να με βοηθησετε και να καταφερω να βρω μια ακρη

Σε λυπάμε ρε Κατε γιατί κι εγώ κολυμπάω (για την ακρίβεια πολο πάω) και ξέρω πως είναι άμα στο στερίσουνε...είναι ένα πάθος και τρομερή άσκηση συν της άλλης..!!!:no1:
Στο θέμα μας όμως αν και είμαι από Θεσσαλονίκη βρήκα δύο τηλέφωνα από το κολυμβητίριο της Βουλιαγμένης.Νομιζω ότι έχουνε το συγγεκριμένο πρόγραμμα που ζητάς.. 210 8962142, 210 8960740..
Ελπίζω να σε βοηθήσουνε γιατί η κολύμβηση είναι θρησκεία!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Kate*

Νεοφερμένος

Η *Kate* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
+φωνω πολυ με οσα λες...Θα το κοιταξω και σε ευχαριστω πολυ που το εψαξες αν και μου πεφτει λιγο μακρια....Ευχαριστω πολυ και παλι.

Αν βρει κανεις κατι αλλο ας μου τ πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top