Κενά για πανελλήνιες βοήθεια παρακαλώ

Jimpower

Νεοφερμένος

Ο Jimpower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είμαι γ λύκειου, δίνω φέτος και είμαι υγείας. Ολα τα χρόνια ήμουν πολύ καλός μαθητής και στοχευα την ιατρική. Από περσυ όμως ερωτεύτηκα μια κοπέλα-αν και δεν υπήρχε ιδιαίτερη ανταπόκριση(ψεύτικες ελπίδες) - από το καλοκαίρι δε το πήρα τόσο θερμά μέχρι τώρα τα Χριστούγεννα έχω κάποια κενά με την έννοια πως δεν έχω κάνει τόσες ασκήσεις ώστε να νιώθω σίγουρα όλα τα κεφάλαια. Δε ξέρω πως με πήρε έτσι από κάτω νιώθω ότι μου βγήκε η κούραση όλων των χρόνων σε συνδιασμο με το πρωτόγνωρο αυτό συναίσθημα. Πλέον είμαι αποφασισμενος και θέλω να κυνηγήσω το στόχο μου. Δεν θέλω να πάει στραφη όλη η προσπάθεια τόσων χρονων. Είναι εφικτό να καλύψω τα κενά μου και να γράψω έναν ικανοποιητικό βαθμό;
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Ερωτόκριτε, δε χωράει η υγείας κοπέλες...
Ανάλογα το πόσο προετοιμασμένος είσαι και τι είδους κενά έχεις, αλλα για ιατρική εστω και το παραμικρό κενό μπορεί να σε εκτροχιάσει κατα ενα τεράστιο βαθμό, και δεν υπαρχουν περιθώρια για λάθη. Ίσως μπορέσεις, απλά πρεπει να ξεπατωθείς στο διάβασμα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top