Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,961 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ όλους σας. Εντάξει, προς το παρόν βοηθάει το να κοιμάμαι 10+ ώρες την ημέρα :lol:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,003 μηνύματα.
Κοίτα, έδωσαν ημερομηνία 30 Σεπτέμβρη but I wouldn't count on it. Δεν ξέρω πότε ξεκινάμε κανονικά κανονικά.

Επίσης, δεν είμαι και πολύ καλά τελευταία. Δεν θα επεκταθώ, θα πω μόνο ότι τις τελευταίες μέρες έχω έναν ακραίο πονοκέφαλο που δεν λέει να φύγει. Ίσως πάω να το κοιτάξω. Είμαι και αρρωστοφοβική βέβαια οπότε γίνομαι drama queen low-key.
Περαστικά , ξεκουράσου <3
Μου θύμισες τον Μητσοτακη πριν 1-2 χρόνια που είχε πάει σε ένα σχολείο κι έλεγε «που είναι τα πρωτάκια μας;»
1727187408025.png
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,102 μηνύματα.

Hased Babis

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Θα έχω στην σχολή μου ΚΑΙ σε αυτό το εξάμηνο μία από τις πιο Σεξεργατρίες καθηγήτριές ΓΤΚΜ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top