Καφετέρια του iSchool ΙΙ

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.
ρε μαλακες λετε να ζει ο διας τι φαση
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αναμένουμε την μεγάλη επιστροφή
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.
εν τω μεταξύ μαγκες μου μου εχει γαμηθει ο γραφικος χαρακτηρας γιατι εχω να πιασω στυλο απο το τελος των εξετασεων
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εν τω μεταξύ μαγκες μου μου εχει γαμηθει ο γραφικος χαρακτηρας γιατι εχω να πιασω στυλο απο το τελος των εξετασεων
χαχα, καταλαβαίνω τι λες, το έχω πάθει και εγώ άλλη χρονιά. Τον σεπτέμβρη έχω μία εβδομάδα rehab να μάθω να γράφω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,381 μηνύματα.
Καλα μoυ και απαιχτα παιδια δεν υπαρχει ουδετερο φορτιο στην υποθεση Κουλομπ... και δεν μπορει να ασκηθει δυναμη κουλομπ στο τιποτα
Στο σημειο τιποτα αναγνωριζουμε ενταση πεδιου αλλα εδω ο τυπος ζητα δυναμη.
1722873095325.png

Η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να παρεται 4 περιπτωσεις θετικου και 4 αρνητικου.
Ε το λεει και η ασκηση οτι το κεντρικο εχει ισο φορτιο κατα μετρο με τα αλλα
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καλα μoυ και απαιχτα παιδια δεν υπαρχει ουδετερο φορτιο στην υποθεση Κουλομπ... και δεν μπορει να ασκηθει δυναμη κουλομπ στο τιποτα
Στο σημειο τιποτα αναγνωριζουμε ενταση πεδιου αλλα εδω ο τυπος ζητα δυναμη.
View attachment 136389
Η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να παρεται 4 περιπτωσεις θετικου και 4 αρνητικου.
Ε το λεει και η ασκηση οτι το κεντρικο εχει ισο φορτιο κατα μετρο με τα αλλα
Πολύ σωστά αυτό πρότεινα και εγώ. Βέβαια αυτό που καταλαβαίνω εγώ από την άσκηση είναι ότι το μεσαίο έχει ίδιο φορτίο σε όλες τις περιπτώσεις, όχι όμως ίδιο με τα υπόλοιπα. Δεν κάνει διαφορά στο τελικό αποτέλεσμα αλλά ενδέχεται να είναι διαφορετικό από e το φορτίο του μεσαίου.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,381 μηνύματα.
Πολύ σωστά αυτό πρότεινα και εγώ. Βέβαια αυτό που καταλαβαίνω εγώ από την άσκηση είναι ότι το μεσαίο έχει ίδιο φορτίο σε όλες τις περιπτώσεις, όχι όμως ίδιο με τα υπόλοιπα. Δεν κάνει διαφορά στο τελικό αποτέλεσμα αλλά ενδέχεται να είναι διαφορετικό από e το φορτίο του μεσαίου.
Δεν ξερω να σου πω αν δεν βαλω στυλο κατω.. και θελει σχεδιαση και προσθεση μετρου διανυσματων και δεν ειναι αναλογα διοτι η αποσταση στον παρονομαστη ειναι στο τετραγωνο... αυτο κανει τζιζ
Σε τετοιες περιπτωσεις μην το κανετε με το ματι ειναι επικίνδυνο .
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εντελως ακυρο αλλα οφειλω να το πω

εκτιμω την υπαρξη αυτου το φορουμ ως το μοναδικο μερος οπου υπαρχουν πραγματικες και χρησιμες συμβουλες κ οδηγιες για τον επαγγελματικο προσανατολισμο/προσανατολισμο σπουδων. ειναι κωμικοτραγικη η κατασταση. ειχα ανεβασει ενα φεγγαρι στο r/greece του ρεδδιτ για αποψεις περι του αιωνιου διλημματος φυσικο vs σεμφε vs ημμυ και το 99% των σχολιων ηταν του τυπου "ΜΑΚΡΙΑ!! ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ Φ*Σ*ΚΟ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΜΦΕ ΜΟΝΟ ΚΡΕΠΕΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ!!!! ΣΩΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!" . λες και τους εχουν πληρωσει απτο εμπ για προπαγανδα κατα των καθαρων θετικων σχολων σε φαση wtf 😭??
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.
εντελως ακυρο αλλα οφειλω να το πω

εκτιμω την υπαρξη αυτου το φορουμ ως το μοναδικο μερος οπου υπαρχουν πραγματικες και χρησιμες συμβουλες κ οδηγιες για τον επαγγελματικο προσανατολισμο/προσανατολισμο σπουδων. ειναι κωμικοτραγικη η κατασταση. ειχα ανεβασει ενα φεγγαρι στο r/greece του ρεδδιτ για αποψεις περι του αιωνιου διλημματος φυσικο vs σεμφε vs ημμυ και το 99% των σχολιων ηταν του τυπου "ΜΑΚΡΙΑ!! ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ Φ*Σ*ΚΟ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΜΦΕ ΜΟΝΟ ΚΡΕΠΕΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ!!!! ΣΩΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!" . λες και τους εχουν πληρωσει απτο εμπ για προπαγανδα κατα των καθαρων θετικων σχολων σε φαση wtf 😭??
r/greece ειναι ματια μου.. Καταρχας σου κανουνε downvote οτι και να κανεις. Μα οτιδήποτε ομως.
Σιγά τα μελη του r/greece. Εδω είναι μια κοινότητα μαθητών / φοιτητών, εκεί αμφιβαλλω αν κανενας εχει πιασει αρκετά μορια για σχολη τροχονομων υποβρυχιων παπει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εκτιμω την υπαρξη αυτου το φορουμ ως το μοναδικο μερος οπου υπαρχουν πραγματικες και χρησιμες συμβουλες κ οδηγιες για τον επαγγελματικο προσανατολισμο/προσανατολισμο σπουδων.
Nαι, το ischool ειναι και γαμω, μη πας απο μερια στεκιου ομως, τοξικο φουλ, θα σε κατηγορησουν οτι εισαι διπλος ;)
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Nαι, το ischool ειναι και γαμω, μη πας απο μερια στεκιου ομως, τοξικο φουλ, θα σε κατηγορησουν οτι εισαι διπλος
αμα σου πω οτι το εψαξα μεχρι και στο slang gr και ακομα να καταλαβω τη σημασια του ορου
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.
αμα σου πω οτι το εψαξα μεχρι και στο slang gr και ακομα να καταλαβω τη σημασια του ορου
alt account μωρε και συ :lol:

να αρχισω και γω τα ασχετα μου; Θα αρχισω.. Ποιος ΠΑΠΑΡΑΣ αποφασισε να βαλει σκατοορισμους στη βιολογια; ΕΕ
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
alt account μωρε και συ
εεεε πες το ετσι ρε ανθρωπε να το καταλαβουμε και μεις τα γεροντια

Ποιος ΠΑΠΑΡΑΣ αποφασισε να βαλει σκατοορισμους στη βιολογια; ΕΕ
γινε σιγμα. μην τους γραψεις. παραπομπη APA style στο σχολικο βιβλιο και τερμα
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.
εεεε πες το ετσι ρε ανθρωπε να το καταλαβουμε και μεις τα γεροντια


γινε σιγμα. μην τους γραψεις. παραπομπη APA style στο σχολικο βιβλιο και τερμα
χαχαχαχα και μετα θα με παραπεμψουν να επαναλαβω τις πανελλήνιες :P
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Update: σήμερα αποχαιρέτισα το μαλλι μου. Δεν έχει γίνει και κοντό κοντό, medium-rare θα έλεγα. Ωραίο είναι, ξεκινάει μια νέα σεζόν.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

Reader

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Mαγκας.
Σου αρεσει το νεο μαλλί; Αυτο εχει σημασια
Ναι είναι πάρα πολύ ωραίο, καλέ κούκλος έγινα μιλάμε 😎
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με γεια το κούρεμα
Ευχαριστώ πολύ ρίντερ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top