Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,990 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 4,128 μηνύματα.
Να εξηγούμαι να μην παρεξηγούμαι @Reader εσενα σε συμπαθώ είσαι καλή θεωρητική, τον πουαρώ τουτονί όχι γιατι μου έκλεψε την αγάπη της ζωής μου
Α ώστε δεν μας συμπαθείτε... :( Και by the way, ποια αγάπη της ζωής σας έκλεψα monsieur; Εγώ την είχα πριν εμφανιστείς εσύ :pfff: Αλλά ναι, δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς πλέον!
Καλά αμα τον βαρεθείς έχεις αλλες επιλογές εδώ πε΄ρα.
Βαρεσου τον πριν σε βαρεθει αυτος
:down:
Αδύνατα και τα δύο!
:give_rose:
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,990 μηνύματα.
Α ώστε δεν μας συμπαθείτε... :( Και by the way, ποια αγάπη της ζωής σας έκλεψα monsieur; Εγώ την είχα πριν εμφανιστείς εσύ :pfff: Αλλά ναι, δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς πλέον!
Ε νταξει μου αρεσουν πιοτερο οι ωριμες. Κρατα την κοπελιτσα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχω εκθεση διωρο σημερα δεν μπορω να κραταω κακιες γιατι μου τις δινει πισω ο θεος
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,569 μηνύματα.
Από που προέκυψε το storyline Poirot-Reader ;

Τι έχω χάσει;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,845 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,569 μηνύματα.
Ο @Micro ήταν ο πρωτεργάτης.
Μας έβαλε μαζί στα ταιριαστά ζευγάρια.
Τα υπόλοιπα θα αποσιωπηθούν...

@Micro Πάλι μωρή κουφάλα πίσω από κάτι είσαι, όποια πέτρα και να σηκώσω πως γίνεται να βρίσκω έναν Micro από κάτω πάντα. Απίστευτο.
 

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 4,128 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top