Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,023 μηνύματα.
Μακάρι να φιλοτιμηθει η γραμματεία του γραφείου Εράσμους και να μου απαντήσει σε ΜΙΑ ερώτηση. Αν μέχρι τις 15:00 δεν λάβω απάντηση, θα δηλώσω ενδιαφέρον όπως και να έχει 🤷‍♀️
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Μακάρι να φιλοτιμηθει η γραμματεία του γραφείου Εράσμους και να μου απαντήσει σε ΜΙΑ ερώτηση. Αν μέχρι τις 15:00 δεν λάβω απάντηση, θα δηλώσω ενδιαφέρον όπως και να έχει 🤷‍♀️
Μια καμπια δεν μπορει να εχει αδιεξοδα
Αν δε τις κανουν το κεφι τοτε γινεται πεταλουδα και κατακτα τον κοσμο.

1725625084269.png
 

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,023 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα πολύς σχολιασμός για το username μου πέφτει και δεν μαρέσει 🤣
Δηλαδη κατσε να δεις ...διαλεξες αυτο αλληγορικό αλλα τις προεκτασεις δεν τις θες..ε? καλες ειναι ομως..ε?
Οι πεταλουδιτσες για μενα ειναι οτι πιο απαιχτο στην φυση..δημιουργουν αισθηματα.
αλλα αμα δεν θες ..οκ τερμα.
 

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,023 μηνύματα.
Δηλαδη κατσε να δεις ...διαλεξες αυτο αλληγορικό αλλα τις προεκτασεις δεν τις θες..ε? καλες ειναι ομως..ε?
Οι πεταλουδιτσες για μενα ειναι οτι πιο απαιχτο στην φυση..δημιουργουν αισθηματα.
αλλα αμα δεν θες ..οκ τερμα.
Χαχαχχαχαχαχα όχι ρε. Συνέχισε ελεύθερα Γιάννη. Εγώ δεν παρεξηγώ
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,100 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,023 μηνύματα.

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,023 μηνύματα.
Φοιτητές Σαλονίκης, ετοιμαστείτε
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,574 μηνύματα.
Exω να κανω 3 ασκησεις φυσικης
τοχω τοχω παμε λιγο

επίσης σημερα πρώτο μαθημα βιολογίας, θα μπούμε 5ο κεφάλαιο. Hyped
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,574 μηνύματα.
Fελ=10+400ημ(10t-π/2) Ν

το πιο ΑΣΧΗΜΟ νουμερο που εχω βρει στη ΖΩΗ μου κια 100% ειναι λαθος
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,834 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 822 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,574 μηνύματα.
Κάτι τέτοια νούμερα βλέπω και ξαφνικά τα αρχαία μου φαίνονται τόσο ευχάριστα.
Ω ρε εδω ειμαι 18 χρονων μαντράχαλος και η καθηγήτρια μου γράφει "ΒΑΖΕ ΤΟΝΟΥΣ!!!!" στην έκθεση δε θα μπορούσα ποτέ να γράψω διαγωνισμα αρχαίων :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Fελ=10+400ημ(10t-π/2) Ν

το πιο ΑΣΧΗΜΟ νουμερο που εχω βρει στη ΖΩΗ μου κια 100% ειναι λαθος
Ρε παίδες γιατι παει αυτό στην καφετέρια του ischool??? Απλά λεω ενα τυχαίο snippet της ημερας μου :(
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 822 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,523 μηνύματα.
Fελ=10+400ημ(10t-π/2) Ν

το πιο ΑΣΧΗΜΟ νουμερο που εχω βρει στη ΖΩΗ μου κια 100% ειναι λαθος
Εμένα μια χαρά νούμερο μου φαίνεται, απλώς η δύναμη είναι συνάρτηση του χρόνου. Δεν υπάρχει κάτι το περίεργο.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,431 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,102 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,834 μηνύματα.
Ενέδωσα στον εχθρό, την Πέμπτη έχω το πρώτο μου μάθημα γερμανικών.

@Memetchi ζητώ ταπεινά συγγνώμη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top