Κατ εξαίρεση μετεγγραφή και τι είναι ισότιμο με αυτές τις σχολές

Panosalex

Νεοφερμένος

Ο Panosalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα. Στην αρχή της σχολικής χρονιάς απεβίωσε ο πατέρας μου.(2023 Σεπτέμβριος) Δεν είμαι σίγουρος αν δικαιούμαι το κατ εξαίρεσην καθώς λέει εντός του ίδιου έτους για τον θάνατο γονέα και αν το δικαιούμαι υπάρχει περίπτωση να έρθω στο Μετσόβιο από τα τμήματα του παπελ η του Ηρακλείου;. Συνεχώς αν δεν δικαιούμαι το κατ εξαίρεσην και δεν έλθω στο ΕΜΠ τα δικαιώματα των τμημάτων που προανέφερα έχουν τα ίδια δικαιώματα με το εμπ και την ίδια επαγγελματική αναγνώριση; Πολλές ερωτήσεις... Ευχαριστώ για την προσοχή σας
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Καλημέρα. Στην αρχή της σχολικής χρονιάς απεβίωσε ο πατέρας μου.(2023 Σεπτέμβριος) Δεν είμαι σίγουρος αν δικαιούμαι το κατ εξαίρεσην καθώς λέει εντός του ίδιου έτους για τον θάνατο γονέα και αν το δικαιούμαι υπάρχει περίπτωση να έρθω στο Μετσόβιο από τα τμήματα του παπελ η του Ηρακλείου;. Συνεχώς αν δεν δικαιούμαι το κατ εξαίρεσην και δεν έλθω στο ΕΜΠ τα δικαιώματα των τμημάτων που προανέφερα έχουν τα ίδια δικαιώματα με το εμπ και την ίδια επαγγελματική αναγνώριση; Πολλές ερωτήσεις... Ευχαριστώ για την προσοχή σας
Ουσιαστικως δικαιουσε την κατ εξαιρεση και τυπικως θα ελεγα...αλλα ειπαμε ειναι στο χερι στης επιτροπης ειτε το δικαιουσε ειτε οχι.

Ολες οι σχολες που αναφερεις εχουν πολυτεχνικα δικαιωματα πλεον αλλα δεν ειναι ολες σε αντιστοιχια φετος για δικους τους λογους.

1720440948723.png

1720441639266.png


Οι ηλεκτρολογοι παδα ειναι πολυτεχνιτες αλλα εκτος αντιστοιχιας για φετος...του χρονου


Οι μηχανολογοι Παπελ ειναι πολυτεχνιτες αλλα εκτος αντιστοιχιας για φετος
 

Συνημμένα

  • 1720441036484.png
    1720441036484.png
    139.7 KB · Εμφανίσεις: 11
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top