Κατατακτήριες ιατρικής

Katerinaaa22

Νεοφερμένος

Η Katerinaaa22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα, μόλις τελείωσα το βιολογικό και θέλω να δώσω κατατακτήριες για ιατρική (ΕΚΠΑ). Μπορεί κάποιος να μου προτείνει καθηγητές ή φροντιστήριο με επιτυχίες για την προετοιμασία;
 

Hased Babis

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 422 μηνύματα.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,943 μηνύματα.
Καλημέρα, μόλις τελείωσα το βιολογικό και θέλω να δώσω κατατακτήριες για ιατρική (ΕΚΠΑ). Μπορεί κάποιος να μου προτείνει καθηγητές ή φροντιστήριο με επιτυχίες για την προετοιμασία;
Κλασική διαδρομή.
Θα ψάξεις στο google για αυτό ακριβώς και θα βρεις ένα συγκεκριμένο με τα ονόματα των καθηγητών μόνο, που αναρτά διαφορά άρθρα για σχολιασμό του ζητήματος και δημοσιεύει τους επιτυχόντες του εδώ και πολλά χρόνια :) Προς Εξαρχεια μεριά :)
Δεν αναφέρω όνομα λόγω διαφήμισης.

Υπόψην τα τμήματα για κάθε χρονιά ξεκινούν από Γενάρη και κλείνουν νωρίς, όποτε επικοινώνησε έγκαιρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top