Κατατακτήριες για Λογιστική - σε ποιο εξάμηνο μπαίνω μετά;

mitsss

Νεοφερμένος

Ο mitsss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αγαπητέ, άμα συγκεντρώνει ο άλλος1 και 5 βαθμούς σύνολο, πως θα μπει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι θα δώσω κι ότι γίνει γιατί για πανελλαδικες ανέφικτο και 15000 + μορια που θα πρέπει να πιάσω
Πιστεύεις ότι πάνε όλοι αδιάβαστοι;΄Η ότι δε γράφουν γιατί το 1 από τα τρία μαθήματα είναι μάθημα πτυχίου για το Λο.Χρη. Ξέρεις όμως τι;Prove me wrong .Προετοιμάσου και μπες.Γίνε η εξαίρεση στα αποτελέσματα που βλέπεις.
 

mdrs

Νεοφερμένος

Η mdrs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κοίτα θεωρώ ότι κάποιος που πάει και γράφει μια μονάδα, δηλαδή το όνομα του και τέλος, σίγουρα δεν έχει κάνει καμία προετοιμασία. Ακόμα και εγώ που στο λύκειο ημουν σκράπας στα μαθηματικά γιατί δεν είχα από πουθενά βοήθεια και το σχολείο μου ήταν άθλιο και δεν έκανα και φροντιστήριο, έγραφα ένα 9 με 13. Θα μου πεις δεν είναι ίδιου επιπέδου και θα συμφωνήσω. Αλλά η προετοιμασία είναι προετοιμασία και επιφέρει τα ανάλογα αποτελεσματα. Επίσης, ποιο μάθημα από τα 3 είναι πτυχίου?
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,770 μηνύματα.

mdrs

Νεοφερμένος

Η mdrs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Kι εμένα με τρόμαζαν, αλλά βλέποντας τα από την αδερφή μου, αν καταλάβεις τον τρόπο σκέψης, βγαίνουν
 

mitsss

Νεοφερμένος

Ο mitsss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Κοίτα θεωρώ ότι κάποιος που πάει και γράφει μια μονάδα, δηλαδή το όνομα του και τέλος, σίγουρα δεν έχει κάνει καμία προετοιμασία. Ακόμα και εγώ που στο λύκειο ημουν σκράπας στα μαθηματικά γιατί δεν είχα από πουθενά βοήθεια και το σχολείο μου ήταν άθλιο και δεν έκανα και φροντιστήριο, έγραφα ένα 9 με 13. Θα μου πεις δεν είναι ίδιου επιπέδου και θα συμφωνήσω. Αλλά η προετοιμασία είναι προετοιμασία και επιφέρει τα ανάλογα αποτελεσματα. Επίσης, ποιο μάθημα από τα 3 είναι πτυχίου?
Είχαμε Γκίκα Αρχές Λογιστικής τότε, το είχα περάσει με την πρώτη με 7 και σχεδόν όλοι μου οι φίλοι το πήγαν πτυχίο .Και δεν ήταν τιποτα τσουτσέκια.18474 είχε βάση το 2008.Μια από τις τότε φίλες μου είχε περάσει 21η.Αν αυτός ο άνθρωπος έχει συνταξιοδοτηθεί,τότε θα αρχίσει να περνάει κόσμος με τις κατατακτήριες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top