Κατατακτήριες για Ιατρική

jYanniss

Νεοφερμένος

Ο jYanniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλημέρα θα δω την διδακτέα ύλη και θα κοιτάξω
 

Viktoriaki

Νεοφερμένος

Η Viktoriaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

jYanniss

Νεοφερμένος

Ο jYanniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πρέπει να είναι ενα από Βαγιωνα γιατί μπήκα στο μάθημα του πρώτου εξαμήνου και γράφει πως αυτό διδάσκουν
Ναι όντος αυτό προτείνουν, καλό θα ήταν να πας μια βόλτα από το απθ μιας και είσαι εκεί, να ρωτήσεις και τους διδάσκοντες. Που λογικά αυτό θα σου πουν αλλά έτσι για να είσαι και συ πιο άνετα.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,710 μηνύματα.
Πρέπει να είναι ενα από Βαγιωνα γιατί μπήκα στο μάθημα του πρώτου εξαμήνου και γράφει πως αυτό διδάσκουν
Φιλενάδα, μπορεί το σύγγραμμα για κατατακτήριες να είναι άλλο.

Πρέπει να εστιάσεις στην προκήρυξη και όχι στο τι διδάσκεται στο αμφιθέατρο.

Καμία σχέση το ένα με το άλλο.
 

Viktoriaki

Νεοφερμένος

Η Viktoriaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Φιλενάδα, μπορεί το σύγγραμμα για κατατακτήριες να είναι άλλο.

Πρέπει να εστιάσεις στην προκήρυξη και όχι στο τι διδάσκεται στο αμφιθέατρο.

Καμία σχέση το ένα με το άλλο.
Μπήκα να δω αλλά δεν προτείνουν συγγράματα. Έχει μόνο τα κεφαλαία που πρέπει να διαβάσεις τα οποία τα περισσότερα τα βρήκα στα περιεχόμενα του βιβλίου που διδάσκεται. Τα υπόλοιπα που δεν βρήκα (επειδή δεν έχω καμία σχέση με φυσικη) φαντάζομαι θα τα βρω μόλις το πάρω στα χέρια μου. Γιατί και τα κεφαλαια δεν τα έχει ακριβώς όπως αναγράφονται στην προκήρυξη. Θα ξεκινήσω και φροντιστήριο από Ιανουαριο. Απλώς θέλω μέχρι τότε να ξεκινήσω να διαβάζω μόνη μου να μπω έστω στο θέμα
 

arcv

Νεοφερμένος

Ο arcv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να φύγω σε άλλη πόλη πέρα από την Θεσσαλονίκη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Τότε δεν έχεις να σκεφτείς κάτι, το ΑΠΘ είναι μονόδρομος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top