Κατατακτήριες από την Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών στην Ευελπίδων

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,030 μηνύματα.
Καλησπέρα,


Θα ήθελα να ρωτήσω όπως ο τίτλος γράφει ποια είναι η διαδικασία για τις κατατακτήριες από ΣΜΥ σε Ευελπίδων, πόσα χρόνια είναι μειωμένα;


(Δεν είναι για εμένα)
 

panos007

Νεοφερμένος

Ο panos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εφόσον τελειώσεις την ΣΜΥ δίνεις εξετάσεις για την ΣΣΕ. Παιρνάς 1ο έτος. Δεν αξίζει τον κόπο.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,030 μηνύματα.
Μια χαρά,
Αυτο το μήνυμα ήταν για έναν φιλο μου που είχε αυτή την απορία, αν και δεν πέρασε φέτος ΣΜΥ, σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!
 

tsiobieman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 814 μηνύματα.
Μια χαρά,
Αυτο το μήνυμα ήταν για έναν φιλο μου που είχε αυτή την απορία, αν και δεν πέρασε φέτος ΣΜΥ, σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!

Αν είναι από ΓΕΛ ας περάσει απευθείας στην Ευελπίδων.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top