Κατάλληλο δώρο γενεθλίων

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Vasilina93 οταν θελω να κανω καποιον (οποιονδηποτε) να χαρει δεν κολλαω :P ε οχι και μπρελοκ :Ρ

Ειμαι ενας οποιοσδηποτε,μπορεις να με κανεις χαρουμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Απλά 60 ευρώ π είπες για πεταλιέρα είναι υπερβολή και μπρελόκ why not? εμένα μου έφεραν μπρελόκ πέρισι στη γιορτή μου και το εκτίμησα πολύ... Δεν είναι το δώρο αλλά η κίνηση.. Τέσπα δεν ξέρω! :P Απλά χαλάρωσε λίγο 3 μέρες είστε μαζί.... Μήπως έχεις υπερ-ενθουσιαστεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,161 μηνύματα.
ένα καλό δώρο που θα μείνει αξέχαστο είναι:
παθιασμένο σεξ και ένα σταχτοδοχείο! :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Μπορείς να του πάρεις μπαγκέτες και να του γράψεις εκεί το τραγούδι άμα θες κάτι πιο φθηνό... αλλιώς ψηφίζω πεταλιέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
μετα να μας πεις τι του πηρες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,173 μηνύματα.
Προσωπικα ψηφιζω τασακι..
Οχι ενα απλο, καθημερινο, αλλα ενα πρωτοτυπο..
Απο αυτα που ρε παιδι μου, θα λυπαται να σβησει τσιγαρο πανω του..
Θα μπορεις να βρεις αντιστοιχα ενα με αγαπημενο του συγκροτημα
Αλλα προσεχε.. Μην ειναι γυαλινο, και αμα χωρισετε τσαντιστει και το σπασει.. Μεταλλικο παρε!
Επισης θα μπορουσες μια καπνοθηκη ή αντιστοιχα ταμπακιερα, αναλογα με το τι καπνο φουμαρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
τσιγαρα ετοιμα... αν καπνιζει δε νομιζω να του χρησιμευσει μια καπνοθηκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
εχεις δικιο για το μικρο και οικονομικο (αν και δεν κολλαω εκει) αλλα τι?
Την αγάπη σου. Αλλιώς ένα βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠρασινηΕλ

Νεοφερμένος

Η ΠρασινηΕλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ἅλς συγνωμη κιολας αλλα αν διαβαζες καλυτερα θα εβλεπες οτι τοτε θα ειμαστε σχεδον ενα μηνα μαζι και ειναι και δωρο γενεθλιων..και δεν μιλησα καθολου για το πως θελω να εξελιχθει η σχεση..ευχαριστω για τον κοπο σου αλλα δεν με βοηθησες.. περισσοτερο με κατεκρινες παρα μου εδωσες μια λυση ;)

panoslarissa εχεις δικιο :)


Άλλο Φρούτο χαχαχχαχαχαχαχα οποτε θες βρε :P

Vasilina93 να σου πω την αληθεια εχεις δικιο..δεν εχω υπερενθουσιαστει αλλα πχ ζιπο και πεταλιερα μου προτειναν φιλοι του και ξερεις πως επηρεαζονται μεταξυ τους τα αγορια :/

nPb χαχχαχαχαχαχαχαχαχα ;)

stefanos... εννοειται :D και αν του αρεσε φυσικα!

i_lie_us με βοηθησες παααρα πολυ ευχαριστω :D

NikoTexXx ειναι στριφτερ :P

venividivici43946 για την αγαπη δεν ειμαι σιγουρη..για το βιβλιο, δεν διαβαζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Θα σου προτεινα ενα βιβλιο ,για μενα ειναι το καλυτερο κ το πλεον διαχρονικο δωρο ,με μια σουπερ ντουπερ αφιερωση, βεβαια ειδα να γραφεις οτι δεν διαβαζει ,αλλα δεν πειραζει ισως αρχισει με το δικο σου βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠρασινηΕλ

Νεοφερμένος

Η ΠρασινηΕλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
danai-elpida ευχαριστωωω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι από την στιγμή που θέλεις τόσο πολύ να του πάρεις κάτι ακριβο και μιας και θα είστε ενα μήνα μαζί(περισσότερο από 3 μέρες) πάρ' του κάτι που θα δείχνει ότι το σκέφτηκες, το έψαξες. Γι'αυτό προτείνω να περιμένεις να περάσει ο καιρός, να τον γνωρίσεις λίγο καλύτερα, να συζητήσεις μαζί του, να βγείτε, να κάνετε βόλτες(όσο προλάβετε μέσα σε αυτό το διάστημα), για να σχηματίσεις μια πιο ολοκληρωμένη άποψη και μετά να μπορείς πιο εύκολα να επιλέξεις.
Αυτά από 'μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ λέω να περιμένεις. Τώρα ξεκινήσατε! Δε ξέρεις τι μπορεί να γίνει σε ένα μήνα. :)
(Χωρίς να θέλω να το χρουσουζέψω!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠρασινηΕλ

Νεοφερμένος

Η ΠρασινηΕλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Iliaki δεν ειπα οτι θελω να του παρω κατι ακριβο ;) δεν χρειαζεται τοση ειρωνια :) ευχαριστω πολυ παντως ;)


wolfe4ever εννοειται το δωρο τελευταια μερα..τι να το παρω και μετα αν χωρισουμε να μου μεινει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Παρ΄όλο τον αρνητισμό που "πιθανόν" βγάζουν οι απαντήσεις/συμβουλές/ιδέες , εσύ να πάρεις αυτό που θεωρείς το καλύτερο. Εννοείται ότι ευχόμαστε να του αρέσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠρασινηΕλ

Νεοφερμένος

Η ΠρασινηΕλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ἅλς πιθανον?χοχο! :santa:
....ευχαριστω για την ευχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ναι, ρε πιθανόν. Δεν είμαστε κακά παιδιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠρασινηΕλ

Νεοφερμένος

Η ΠρασινηΕλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ἅλς i see...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga4u

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ψηφιζω πεταλιερα....απλα επειδη και ο κολλητος μου ειναι ντραμερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠρασινηΕλ

Νεοφερμένος

Η ΠρασινηΕλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
olga4u ναι απλα υπαρχουν μεγεθη και δεν κολλαει να τον ρωτησω "ξερεις μωρο μου, τι μεγεθος ειναι τα drums σου?" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top