Καραντίνα πριν τις Πανελλαδικές

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Γεια σας! Σήμερα βγήκα θετική στον covid οπότε μπαίνω σε καραντίνα από σχολείο και φροντιστήριο για μια βδομάδα ( ίσως σχολείο να μην πάω και την δεύτερη αφού δικαιολογούνται οι απουσίες)
Δινω πανελλήνιες οπότε είναι μια καλή ευκαιρία για επανάληψη και έχω βάλει πρόγραμμα να κάνω επανάληψη από φυσική σε :ταλαντώσεις ηλεκτρομαγνητισμό ρευστό
Χημεία : ΧΙ ΙΙ οργανική οξείδωση αγωγή και χημική κινητική
Μαθηματικά : θεωρία σε όλα και καλή επανάληψη παραγωγούς και όρια
Απλώς θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί δεν είμαι καθόλου καλή στα προγράμματα επανάληψης και πελαγωνω
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ο τίτλος είναι παραπλανητικός και το περιεχόμενο δεν καταλήγει σε κάποιο συμπέρασμα-ερώτηση. Αν το διατυπώσεις αλλιώς θα λάβεις την απάντηση που επιθυμείς σίγουρα 😁
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,515 μηνύματα.
Γεια σας! Σήμερα βγήκα θετική στον covid οπότε μπαίνω σε καραντίνα από σχολείο και φροντιστήριο για μια βδομάδα ( ίσως σχολείο να μην πάω και την δεύτερη αφού δικαιολογούνται οι απουσίες)
Δινω πανελλήνιες οπότε είναι μια καλή ευκαιρία για επανάληψη και έχω βάλει πρόγραμμα να κάνω επανάληψη από φυσική σε :ταλαντώσεις ηλεκτρομαγνητισμό ρευστό
Χημεία : ΧΙ ΙΙ οργανική οξείδωση αγωγή και χημική κινητική
Μαθηματικά : θεωρία σε όλα και καλή επανάληψη παραγωγούς και όρια
Απλώς θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί δεν είμαι καθόλου καλή στα προγράμματα επανάληψης και πελαγωνω
Δηλαδή θες να σου πούμε πότε και πόση ώρα θα διαβάσεις το κάθε τι μέσα σε ενα χρονικό περιθώριο δύο εβδομάδων;

Δε θεωρώ οτι μπορεί να σε βοηθήσει κάποιος πάνω σε αυτό, μιας και κατε με εξαρτάται ξεκάθαρα απο πολλούς, γνωστούς για μας, παράγοντας όπως το ποσό καλά κατέχεις το εκάστοτε κεφάλαιο.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Γεια σας! Σήμερα βγήκα θετική στον covid οπότε μπαίνω σε καραντίνα από σχολείο και φροντιστήριο για μια βδομάδα ( ίσως σχολείο να μην πάω και την δεύτερη αφού δικαιολογούνται οι απουσίες)
Δινω πανελλήνιες οπότε είναι μια καλή ευκαιρία για επανάληψη και έχω βάλει πρόγραμμα να κάνω επανάληψη από φυσική σε :ταλαντώσεις ηλεκτρομαγνητισμό ρευστό
Χημεία : ΧΙ ΙΙ οργανική οξείδωση αγωγή και χημική κινητική
Μαθηματικά : θεωρία σε όλα και καλή επανάληψη παραγωγούς και όρια
Απλώς θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί δεν είμαι καθόλου καλή στα προγράμματα επανάληψης και πελαγωνω
Γιατί δεν ζητας από τους καθηγητές του φροντ σου που σε ξέρουν να σου βγάλουν ένα προγραμμα; Εμείς είχαμε και σύμβουλο διαχείρισης χρόνου. Κανένας δεν τον άκουγε βέβαια αλλά υπήρχε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top