Καλών τεχνών Θεσσαλονίκης - αποτελέσματα

Kris.gr

Νεοφερμένος

Ο Κριστιανο αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα αναμένω για τα αποτελεσματα της καλων τεχνων Θεσσαλονίκης ξέρει κανείς πότε βγαινουν έχει πέσει το σαιτ με τις ανακοινώσεις και δεν μπορώ να δω!Ευχαριστώ
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,489 μηνύματα.
Καλησπέρα αναμένω για τα αποτελεσματα της καλων τεχνων Θεσσαλονίκης ξέρει κανείς πότε βγαινουν έχει πέσει το σαιτ με τις ανακοινώσεις και δεν μπορώ να δω!Ευχαριστώ
Απ' όσο ξέρω έχουν βγει της Αθήνας, των Ιωαννίνων και της Φλώρινας καιρό τώρα, οπότε μέσα στην εβδομάδα θα βγει και της Θεσσαλονίκης..

Με τα ταλέντα έδινες;
 

Kris.gr

Νεοφερμένος

Ο Κριστιανο αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν
Απ' όσο ξέρω έχουν βγει της Αθήνας, των Ιωαννίνων και της Φλώρινας καιρό τώρα, οπότε μέσα στην εβδομάδα θα βγει και της Θεσσαλονίκης..

Με τα ταλέντα έδινες;
Δεν έδινα εγώ ή κοπέλα μου έδινε αλλά ναι με τα ταλέντα έδωσε από τον σεμπτεμβριο και περιμένει και έχει τρελαθεί γιατί έχει πέσει το σαιτ και δεν μπορεί να δει τις ανακοινώσεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top