Και τωρα ενδοσχολικες..

Pablito

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ενδοσχολικες αρχιζουν απο αυριο και θα ηθελα να δω που βαδιζουν οι περισσοτεροι.θα διαβασετε?και αν ναι, ποσες ωρες την ημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγώ σημερα ξεκίνησα με τα ενδοσχολικά και συγκεκριμένα απο Α.Ο.Θ.!!ενταξει μονο 2 ωρες ασχοληθηκα με το μάθημα ισα ισα να ετοιμασω τα σκονάκια:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
εγώ σημερα ξεκίνησα με τα ενδοσχολικά και συγκεκριμένα απο Α.Ο.Θ.!!ενταξει μονο 2 ωρες ασχοληθηκα με το μάθημα ισα ισα να ετοιμασω τα σκονάκια:P:D
Δεν εδωσες ΑΟΘ πανελλαδικα??
Εγω σιγα μη διαβασω!!Αυριο γραφω αγγλικα και μεθαυριο θρησκευτικα και ειχα τωρα μια σκοτουρα να διαβασω!!:DΓια τα υπολοιπα ισως κανω κατι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω γραφω λογοτεχνια αυριο κ εχω σημειωσεις μονο για 1 ποιημα απο τα 3 που ειναι "σοσ" :P νταξ θα παρω τηλ καμια φιλη να μου φερει σημειωσεις αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Eγώ αύριο γράφω Αρχαία και Φυσική. Δεν έχω διαβάσει τίποτα και ούτε πρόκειται. Ίσως κανενα σκονάκι τις μεταφράσεις και τους τύπους αντίστοιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Αααα εσεις ειστε τυχεροι...Εμεις ξεκιναμε με δυσκολα αυριο...Αγγλικα/Γαλλικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εγώ αύριο γράφω Βιολογία. Δεν είχα σκοπό να διαβάσω, αλλά μας έδωσαν μία μικροσκοπική ύλη, οπότε λέω να το παλέψω λίγο. Την Δευτέρα ακολουθεί Ιστορία. Δεν την παλεύω με τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pablito

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμας που γραφουμε βιολογια τωρα μαζι με αγγλικα μας εδωσε ο βιολογος υπερβολικη υλη..γυρω στις 40-60 σελιδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε Θρησκευτικα ...ζητημα ειναι να διαβασα μιση ωρα :P
Αλλα μες την ταξη γινοταν χαμος ...ο ενας τα ελεγε στον αλλο :D

Αυριο γραφω Κειμενα και δεν εχω σημειωσεις για κανενα απο τα 3 κειμενα της υλης μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
εμας που γραφουμε βιολογια τωρα μαζι με αγγλικα μας εδωσε ο βιολογος υπερβολικη υλη..γυρω στις 40-60 σελιδες...

Kαι μας ο Βιολογος μας εδωσε σαν υλη , οτι γραφανε τα παιδια στις πανελληνις ...και δεν ξερω τιποτα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εγω περσι χωρισα την υλη με μια φιλη μου καναμε σμικρινσεις σε ενα βιβλιοπωλειο και ετσι πηγαιναμε.Οταν επεφταν πραγματα που τα ειχε αυτη ή εγω ανταλασαμε τα σκονακια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εμείς σήμερα γράψαμε φυσική αγγλικα! Αυριο γράφουμε κείμενα και έχουμε γύρω στα 10 κείμενα αλλά δεν έχω βιβλίο οπότε δεν θα διαβάσω! Η πιο .... είναι η κοινωνιολόγος που μας έβαλε όλα τα κεφάλαι μέσα, δήλαδή όλο το βιβλίο ... και τον καθηγητή της αλλης ταξης που θα τους έλεγε ερωτήσεις τον εβρισε και το το απαγόρευσε ... ελεος μερικοί ανθρωποι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Και εμείς κείμενα αύριο και δευτέρα ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εμεις βιολογια/μαθηματικα σημερα ανάλογα με το τι δωσαμε πανελλαδικα. Η φαση ήταν οτι μας έβαλαν όλους στην ίδια αίθουσα οι της βιολογίας πανελλαδικώς μας βοηθούσαν και το αντίστροφο!:P Πάντως δεν ήταν κ τόσο χαλαρά τα πράγματα όπως ακούγονταν για τις ενδοσχολικες..

Και ναι!Και σε μας αυτή της Κοινωνιολογίας όλο το βιβλίο μας έβαλε..ΕΛΕΟΣ..εντωμεταξύ τίποτα απο κει μέσα δεν έχουμε πει, όλο συζητήσεις κάναμε. Αν και δεν μπορώ να το πώ με σιγουριά μιας και δεν έχω ανοίξει ποτε το βιβλίο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κοινωνιολογια σε εμας εβαλε, να αναπτυξουμε τη σχολη των συγκρούσεων,τι είναι κοινονικοποιηση, να περιγραψουμε το κρατος και τα ΜΜΕ ως μέσα κοινονικοποίησης,τι είναι κοινωνικος έλεγχος και να αναπτυξουμε τις μορφες του κοινωνικου ελεγχου!!
Αυτά:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Το βιβλίο της Κοινωνιολογίας μου είναι άθικτο! Μας έχουν δώσει ερωτήσεις, αλλά και πάλι δύσκολο να διαβάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia90

Νεοφερμένος

Η alexia90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμεις σημερα γραφαμε ιστορια στο σχολειο κ μασ βαλανε απο 2 επιτηρητεσ μεσα σε καθε ταξη κ μσ ειχαν γενικως σουζα...ΕΛΕΟΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω αυριο γραφω θρησκευτικα...να με φωτισει ο Θεος να δω τι θα γραψω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Γενική παιδεία ;;; WHAT THE HECK IS THIS ?


NO, I DON'T FIGHT HER !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
σημερα γράφαμε κοινωνιολογία κ σχεδον ολες οι ερωτήσεις ήταν κρίσεως οποτε κ να μην ειχες ανοιξει βιβλίο εγραφες....χθες(αρχισαμε Τετάρτη εμείς) γράφαμε λογοτεχνία κ ειχαμε 4 κείμενα κ μας είχα πει τα 2 sos αλλά επειδη το ενα ηταν πολύ μεγαλο λεμε δεν θα μας το βάλει κ ετσι διαβάσαμε μονο ένα...αυριο φυσική γενικής, η υλη ειναι σχετικά μικρή ενω αυτα με ανακλάσεις-διαθλασεις τα ξέρω από την κατεύθυνση....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top