Καθυστέρηση έναρξης σπουδών ως πρωτοετής λόγω αθλητικής διάκρισης

age

Νεοφερμένος

Η age αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Έχω επιπλέον μόρια λόγω αθλητικής διάκρισης κι έτσι δε γνωρίζω ακόμη σε ποια σχολή τελικά θα σπουδάσω, καθώς τα αποτελέσματα βγαίνουν αρχές Νοεμβρίου. Η σχολή σε κάθε περίπτωση έχει εργαστήρια και επομένως θα κάνω απουσίες, αφού θα αργήσω να ξεκινήσω. Θα χάσω και πολλές παραδόσεις θεωρίας κτλ. Δεν ξέρω πώς θα καλύψω αυτά τα κενά. Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει
Ευχαριστώ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Έχω επιπλέον μόρια λόγω αθλητικής διάκρισης κι έτσι δε γνωρίζω ακόμη σε ποια σχολή τελικά θα σπουδάσω, καθώς τα αποτελέσματα βγαίνουν αρχές Νοεμβρίου. Η σχολή σε κάθε περίπτωση έχει εργαστήρια και επομένως θα κάνω απουσίες, αφού θα αργήσω να ξεκινήσω. Θα χάσω και πολλές παραδόσεις θεωρίας κτλ. Δεν ξέρω πώς θα καλύψω αυτά τα κενά. Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει
Ευχαριστώ!
Καλημερα.
Αν δεν μπορεις να ρισκαρεις μαντεψια της επιτυχια σου στην νεα σχολη ωστε να πας εκει απο αρχες οκτωβρη ή θα πας στην αρχικη ή θα κατσεις σπιτι.
Αν το ρισκαρεις θα κερδισεις τις θεωριες ( τα εργαστηρια τα χανεις) και εξεταση τον φεβρουαριο...αν οχι θα τις χασεις.
Δεν εισαι μονη... εισαι στη ιδια τυχη με τα μετεγγραφομενα παιδια και εσυ.
Τα μαθηματα και τα εργαστηρια του πρωτου εξαμηνου θα τα δηλωνεις σιγα σιγα απο το 3ο εξαμηνο και μετα. Ετσι γινεται...και ολα καλα θα πανε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top