Κάνω ιδιαίτερα: σε ποια site για ιδιαίτερα να βάλω αγγελίες;

ΚαλΡοκ

Νεοφερμένος

Ο ΚαλΡοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι φοιτητής τέταρτου έτους( δεν έχω πάρει πτυχίο) και θέλω να ξεκινήσω ιδιαίτερα σε παιδιά γυμνασίου. Σε ποιο σάιτ προτείνετε να βάλω αγγελία δεδομένου ότι είμαι προπτυχιακός και τα περισσότερα ζητάνε να βάλεις σχολή που πήρες το πτυχίο;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι φοιτητής τέταρτου έτους( δεν έχω πάρει πτυχίο) και θέλω να ξεκινήσω ιδιαίτερα σε παιδιά γυμνασίου. Σε ποιο σάιτ προτείνετε να βάλω αγγελία δεδομένου ότι είμαι προπτυχιακός και τα περισσότερα ζητάνε να βάλεις σχολή που πήρες το πτυχίο;
επειδη ημουν σε αυτη την σχολη και υπηρχαν κατι ατομα που εκαναν ιδιαιτερα , πηγαιναν κυριως "ο γνωστος του γνωστου" , οποτε μηπως να ακολουθησεις σε πρωτη φαση και εσυ αυτη την τακτικη ;; Ξεργω να βρεις ατομα που ενδιαφερονται ή εχουν αλλα που ενδιαφερονται κοκ
παιζει να ειναι δυσκολο αυτο αλλα αξιζει να δοκιμασεις και να ψαχτεις
 

ΚαλΡοκ

Νεοφερμένος

Ο ΚαλΡοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
επειδη ημουν σε αυτη την σχολη και υπηρχαν κατι ατομα που εκαναν ιδιαιτερα , πηγαιναν κυριως "ο γνωστος του γνωστου" , οποτε μηπως να ακολουθησεις σε πρωτη φαση και εσυ αυτη την τακτικη ;; Ξεργω να βρεις ατομα που ενδιαφερονται ή εχουν αλλα που ενδιαφερονται κοκ
παιζει να ειναι δυσκολο αυτο αλλα αξιζει να δοκιμασεις και να ψαχτεις
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
1663974285748.png


νομιζω σε αποστομωσα
πλιζ γελαστε , το χιουμορ μου ειναι ανυπαρκτο
 

ΚαλΡοκ

Νεοφερμένος

Ο ΚαλΡοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
επειδη ημουν σε αυτη την σχολη και υπηρχαν κατι ατομα που εκαναν ιδιαιτερα , πηγαιναν κυριως "ο γνωστος του γνωστου" , οποτε μηπως να ακολουθησεις σε πρωτη φαση και εσυ αυτη την τακτικη ;; Ξεργω να βρεις ατομα που ενδιαφερονται ή εχουν αλλα που ενδιαφερονται κοκ
παιζει να ειναι δυσκολο αυτο αλλα αξιζει να δοκιμασεις και να ψαχτεις
Οι φίλοι μου απ' τη σχολή δεν έχουν γνωστούς έχω ρωτήσει. Τώρα το να ρωτάω άγνωστους αν έχουν γνωστούς για ιδιαίτερα δε νομίζω ότι είμαι τόσο σε θέση να το κάνω.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Οι φίλοι μου απ' τη σχολή δεν έχουν γνωστούς έχω ρωτήσει. Τώρα το να ρωτάω άγνωστους αν έχουν γνωστούς για ιδιαίτερα δε νομίζω ότι είμαι τόσο σε θέση να το κάνω.
οι γονεις σου δεν τυχαινει να εχουν καποιον ? οι συγγενεις ? ξεργω φιλικο περιβαλλον των γονιων-σογιου σου ? ειναι Boomer και κριντζ το concept ναι, αλλα ειναι ενας τροπος. αν δεν παρεις ρισκο να ρωτησεις τοτε δεν θα βρεις τοσο ευκολα , ποσο μαλλον για ιδιαιτερο.
 

ΚαλΡοκ

Νεοφερμένος

Ο ΚαλΡοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οι γονεις σου δεν τυχαινει να εχουν καποιον ? οι συγγενεις ? ξεργω φιλικο περιβαλλον των γονιων-σογιου σου ? ειναι Boomer και κριντζ το concept ναι, αλλα ειναι ενας τροπος. αν δεν παρεις ρισκο να ρωτησεις τοτε δεν θα βρεις τοσο ευκολα , ποσο μαλλον για ιδιαιτερο.
Ρε συ άμα υπήρχαν συγγενείς και φίλοι και μπορούσα να βρω 3-4 παιδιά δε θα έψαχνα σάιτ θα βολευομουνα εκεί μέχρι να τελειώσω. Δεν έχω γνωστούς γι αυτό ψάχνω εναλλακτική.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ρε συ άμα υπήρχαν συγγενείς και φίλοι και μπορούσα να βρω 3-4 παιδιά δε θα έψαχνα σάιτ θα βολευομουνα εκεί μέχρι να τελειώσω. Δεν έχω γνωστούς γι αυτό ψάχνω εναλλακτική.
να αναλαβουν οι σοφοι γεροντες του φορουμ τοτε ! My job's done here
 

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 803 μηνύματα.

ΚαλΡοκ

Νεοφερμένος

Ο ΚαλΡοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πρώτο πρώτο το είδα αυτό. Σου λέει να βάλεις ίδρυμα αποφοίτησης και εγώ είμαι προπτυχιακός. Βεβαια είμαι τελευταίο έτος οποτε μπορώ να πω "ψέματα" ότι τελείωσα. Αλλά σε περίπτωση που κάποιος θέλει να το "ελέγξει" αυτό θα υπάρξει θέμα.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Βεβαια είμαι τελευταίο έτος οποτε μπορώ να πω "ψέματα" ότι τελείωσα. Αλλά σε περίπτωση που κάποιος θέλει να το "ελέγξει" αυτό θα υπάρξει θέμα.
απλα τους εξηγεις τι παιζει με το σαιτ και την ολη κατασταση και το αφηνεις επανω τους για να αποφασισουν
 

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Πρώτο πρώτο το είδα αυτό. Σου λέει να βάλεις ίδρυμα αποφοίτησης και εγώ είμαι προπτυχιακός. Βεβαια είμαι τελευταίο έτος οποτε μπορώ να πω "ψέματα" ότι τελείωσα. Αλλά σε περίπτωση που κάποιος θέλει να το "ελέγξει" αυτό θα υπάρξει θέμα.
Από ότι βλέπω εδώ δεν είναι απαραίτητο να είσαι κάτοχος πτυχίου τριτοβάθμιας, οπότε δεν θα έχεις θέμα. Φτιάξε αντίστοιχα προφίλ και σε άλλα τέτοια σάιτ και άμα βάλεις την τιμή κάπως χαμηλή θα λάβεις ανταπόκριση
 

Συνημμένα

  • Screenshot_901.png
    Screenshot_901.png
    22.4 KB · Εμφανίσεις: 111

ΚαλΡοκ

Νεοφερμένος

Ο ΚαλΡοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
απλα τους εξηγεις τι παιζει με το σαιτ και την ολη κατασταση και το αφηνεις επανω τους για να αποφασισουν

Από ότι βλέπω εδώ δεν είναι απαραίτητο να είσαι κάτοχος πτυχίου τριτοβάθμιας, οπότε δεν θα έχεις θέμα. Φτιάξε αντίστοιχα προφίλ και σε άλλα τέτοια σάιτ και άμα βάλεις την τιμή κάπως χαμηλή θα λάβεις ανταπόκριση

Από ότι βλέπω εδώ δεν είναι απαραίτητο να είσαι κάτοχος πτυχίου τριτοβάθμιας, οπότε δεν θα έχεις θέμα. Φτιάξε αντίστοιχα προφίλ και σε άλλα τέτοια σάιτ και άμα βάλεις την τιμή κάπως χαμηλή θα λάβεις ανταπόκριση
Όταν κάνεις εγγραφή σου λέει να βάλεις ίδρυμα αποφοίτησης και πιο κάτω στο επίπεδο εκπαίδευσης σου έχει να επιλέξεις μόνο καθηγητής ιδρυμάτων, κάτοχος μεταπτυχιακών και απόφοιτος ΑΕΙ. Άρα η μόνη λύση σημειώνω και καλά τα "απόφοιτος" και γράφω αλλα στα σχόλια.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-09-24-03-04-56-357_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-24-03-04-56-357_com.android.chrome.jpg
    328.9 KB · Εμφανίσεις: 131

hl_amhxanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Όταν κάνεις εγγραφή σου λέει να βάλεις ίδρυμα αποφοίτησης και πιο κάτω στο επίπεδο εκπαίδευσης σου έχει να επιλέξεις μόνο καθηγητής ιδρυμάτων, κάτοχος μεταπτυχιακών και απόφοιτος ΑΕΙ. Άρα η μόνη λύση σημειώνω και καλά τα "απόφοιτος" και γράφω αλλα στα σχόλια.
Απόφοιτος ΑΕΙ θα βάλεις και στο βιογραφικό σου κάνε τις ημερομηνίες όπως το παράδειγμα + βάλε και την ηλικία σου. Είδα και άλλους προπτυχιακούς να το κάνουν έτσι
 

ΚαλΡοκ

Νεοφερμένος

Ο ΚαλΡοκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Απόφοιτος ΑΕΙ θα βάλεις και στο βιογραφικό σου κάνε τις ημερομηνίες όπως το παράδειγμα + βάλε και την ηλικία σου. Είδα και άλλους προπτυχιακούς να το κάνουν έτσι
Καλή ιδέα αυτό ευχαριστώ
 

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι φοιτητής τέταρτου έτους( δεν έχω πάρει πτυχίο) και θέλω να ξεκινήσω ιδιαίτερα σε παιδιά γυμνασίου. Σε ποιο σάιτ προτείνετε να βάλω αγγελία δεδομένου ότι είμαι προπτυχιακός και τα περισσότερα ζητάνε να βάλεις σχολή που πήρες το πτυχίο;
Κοίτα, επειδή οι περισσότερες πλατφόρμες ζητάνε συνδρομή που με τα σημερινά δεδομένα είναι ένα επιπλέον έξοδο, δεν ξέρω αν συμφέρει.Πάντως, προσφατα βρήκα το greekedu.gr που είναι δωρεάν η εγγραφή και δεν ζητάει απολύτως τίποτα, αν σε ενδιαφέρει. Επίσης, μπορείς να κολλήσεις χαρτάκια έξω από τα σχολεία της περιοχής σου ή να τα μοιράσεις σε βιβλιοπωλεία.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Ρε συ άμα υπήρχαν συγγενείς και φίλοι και μπορούσα να βρω 3-4 παιδιά δε θα έψαχνα σάιτ θα βολευομουνα εκεί μέχρι να τελειώσω. Δεν έχω γνωστούς γι αυτό ψάχνω εναλλακτική.
Τα φροντ των μικρων τα κανονιζουν οι μανες και οι μανες δεν ειναι των sites ειναι των χαρτιων.
Πηγαινε και κολλησε χαρτακια σε 2-3 γυμνασια ,σε φροντ αγγλικων και αν υπαρχουν, σε χωρους αθλησης παιδιων ( μπασκετ -βολευ ) εκει που οι γονεις μενουν πολυ ωρα.
Πες οτι εισαι φοιτητης μαθηματικου ...οι μαθηματικοι δεν ξερουν απο ψεματα... και τονισε το ''οικονομικες τιμες''
 

tsiobieman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 811 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι φοιτητής τέταρτου έτους( δεν έχω πάρει πτυχίο) και θέλω να ξεκινήσω ιδιαίτερα σε παιδιά γυμνασίου. Σε ποιο σάιτ προτείνετε να βάλω αγγελία δεδομένου ότι είμαι προπτυχιακός και τα περισσότερα ζητάνε να βάλεις σχολή που πήρες το πτυχίο;
Μπορείς να βάλεις αγγελία και σε εφημερίδες πχ Χρυσός οδηγός ή και στο site του ΧΟ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top