Ιδέες για δώρο σε πτυχιούχο

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Παιδιαααα θελω τη βοηθεια σας γιατι απο φαντασια και ιδιαιτερα για αγορα δωρου δεν εχω ιδιαιτερη!
Τι δωρο θα κάνατε σε εναν φίλο σας που έπαιρνε πτυχίο και είχε ορκομωσία;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
Τι δωρο θα κάνατε σε εναν φίλο σας που έπαιρνε πτυχίο και είχε ορκομωσία;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Βαζελίνη...επειδή βγαίνει στην αγορά εργασίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Παιδιαααα θελω τη βοηθεια σας γιατι απο φαντασια και ιδιαιτερα για αγορα δωρου δεν εχω ιδιαιτερη!
Τι δωρο θα κάνατε σε εναν φίλο σας που έπαιρνε πτυχίο και είχε ορκομωσία;;;;

ποσα χρηματα διαθετεις?:hmm:
ενα καλο στυλο?ενα χαρτοφυλακα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Θες κάτι σχετικό με τον κλάδο του (τι σπούδασε?) ή ό,τι να 'ναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Σπουδασε Βιολογια... αλλά δε θέλω απαραίτητα κάτι απ το κλάδο του... απλά κάτι ωραίο και πρωτότυπο...
ε στις τιμες ρε παιδια σε φυσιολογικά πλαίσια... είναι καλός φίλος και θέλω να διαθέσω αλλα όχι και εκατομμύρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Σπουδασε Βιολογια... αλλά δε θέλω απαραίτητα κάτι απ το κλάδο του... απλά κάτι ωραίο και πρωτότυπο...
ε στις τιμες ρε παιδια σε φυσιολογικά πλαίσια... είναι καλός φίλος και θέλω να διαθέσω αλλα όχι και εκατομμύρια :P

κατι φτηνο!!!!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σπουδασε Βιολογια




... αλλά δε θέλω απαραίτητα κάτι απ το κλάδο του...
ε στις τιμες ρε παιδια σε φυσιολογικά πλαίσια...

Βαζελίνη...επειδή βγαίνει στην αγορά εργασίας...


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Στυλο,ρολοι,μανικετοκουμπα με καποιο ιδιαιτερο συμβολο,μια ασημενια κορνιζα για να βαλει τη φωτογραφια απο την ορκομοσια του (με χαραγμένη την ημερομηνια),
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,164 μηνύματα.
καμία καλή πρωτοετίνα φοιτήτρια Βιολογίας ή ΗΜΜΥτισσα του ΕΜΠ...:P
τι στυλό και μαλακίες...:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Άμα ο τύπος είναι τρελαμένος με το αντικείμενο σπουδής του, προτείνω κάτι σχετικό με αυτή.
Και αφού τα επιστημονικά βιβλία είναι ακριβά μπορείς να αρκεστείς σε κάτι του τύπου:
Code:
https://shop.cafepress.com/biology
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Πολύ καλή ιδέα αυτή Μαρία... να ρωτήσω και κάποιον που ξέρει και λίγα πάνω στη Βιολογια.
τι σημαίνει "I STOP FOR UAA" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πολύ καλή ιδέα αυτή Μαρία... να ρωτήσω και κάποιον που ξέρει και λίγα πάνω στη Βιολογια.
τι σημαίνει "I STOP FOR UAA" ?

Αλληλουχία λήξης της μετάφρασης του mRNA σε πολυπεπτίδιο,εκεί δηλαδή που τα ριβοσώματα σταματάνε τη δράση τους.Ελπίζω να το κατάλαβες τώρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ησουν κατατοπιστικότατος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θέλω βοήθεια με ιδέες για δώρο σε φίλο για την απόκτηση του πτυχίου...!Γράψτε κάτι που σας έδωσαν και σας αρεσε όσοι εχεται πάρει πτυχίο ή κάτι που σκεφτεσται να πάρετε όσοι εχετε παρόμοιο πρόβλημα με μένα...

Εγώ πάντως σκεφτόμουν κάτι σε ρολόι...αλλά πολύ κοινότοπο βρε παιδί μου...Ακούω ιδέες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μμμ...Οι γονείς μου πήραν δώρο στην ξαδέρφη μου (όταν πήρε το πτυχίο της Νομικής) ένα πολύ ωραίο στυλό(βασικά πένα) Mont Blanc.Νομίζω είναι καλό δώρο (λίγο ακριβό) αλλά ίσως κοινότυπο όπως λες!
Επίσης θα μπορούσες να δεις και κάτι σε χαρτοφύλακα.

Βασικά είναι ανάλογα και τη σχολή που έχει τελειώσει.Θα προτιμούσα να του έπαιρνες κάτι συμβολικό ή κάτι που να σχετίζεται με το μελλοντικό επάγγελμα!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λακούβα93

Νεοφερμένος

Η λακούβα93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τελειωσε την ΗΜΜΥ...τα σκέφτηκα κι εγώ αυτα...μαζεύω ιδδές μπας και προκύψει κάτι καλό..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δες και εδώ.

Γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις δε μου έρχεται κάτι ιδιαίτερο.
Μία πένα, μία προσωπική δημιουργία/κατασκευή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,461 μηνύματα.
Τι δώρο μπορώ να πάρω σε ενα παιδί που ορκίζεται; Οχι πολύ ακριβό, αλλά ούτε και φτηνιάρικο :)
Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top