Ιατρική ή οδοντιατρική

UnderGroundGr

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγω ετυχε να παω σε εναν εξαιρετικο ορθοδοντικο και καλο ανθρωπο.
300 ευρο για το μασελακι του μικρου. Πηγαιναμε για 1 χρονο και εδινα 30 ευρο το μηνα.
Μετα απο ενα χρονο διακοπη ξαναπηγαμε και εδωσα 100 ευρο για καινουργιο μασελακι. Η θεραπεια κρατησε παλι ενα χρονο.
Με 400 ευρο εφτιαξε τα θεματα που ειχε το παιδι και γλυτωσαμε τα σιδερακια.
Πριν απο αυτον ειχα παει σε αλλους ορθοδοντικους και μου ζητουσαν περισσοτερα χρηματα και μου ελεγαν διαφορα περίεργα...
Σε ολα τα επαγγελματα υπαρχουν σωστοι επαγγελματιες και καλαμπορτζηδες.
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,500 μηνύματα.
Μηπως εισαι κρυφο ορθοδοντικος?
Οχι η κυρια εκανε καλη δουλεια..εβαλε τα σιδερακια και σε 3 μηνες το δοντι πηγε στην θεση του αλλα τα κρατησε ενα χρονο.
Μετρησε τις γωνιες εκανε την γεωμετρια της και εφτιαξε μασελακι τυπου δοντια κομπρας ...αλλα σε λαθος ανθρωπο... που να ξερει οτι ειχα κανει συμβολαιο με την φυση.
Τωρα το δοντακι μετα απο 12 χρονια σαν να θελει να ξεστρατησει λιγο...αλλα οκ σιδερακια δεν βαζω... αστο ετσι ή θα παω στον μανωλη να το γλυκανει με τον τροχο και να του βαλει καπελο.

Οχι, αλλά κι εγώ στην οικογένεια έχω οδοντιάτρους 🤣
Βέβαια πάω σε ορθοδοντικο, τώρα μεγάλος πια αποφάσισα να ισιώσω δύο δόντια που είναι ελάχιστα στραβά. Δεν έβαλα σιδεράκια κανονικά, αλλά αόρατα μασελακια που τα φοράω το βράδυ όταν κοιμάμαι μόνο.

Μετά από 12 χρόνια λογικο να θέλει να ξεστρατήσει, αν δεν ακολούθησες τις οδηγίες που σου έδωσε για ένα διάστημα, πχ σταθεροποιητη ή μασελακι τα βράδια για να είναι σταθερά.

Ως προς το τελευταίο με το "καπέλο", θα τροχισεις υγιές δόντι και θα βάλεις θήκη στα 23 σου; Κρίμα είναι.
 

turing_99

Νεοφερμένος

Η turing_99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,378 μηνύματα.

UnderGroundGr

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
πηγαίνω λέμε, ποτέ πάο... :laugh:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,378 μηνύματα.
πηγαίνω λέμε, ποτέ πάο... :laugh:
ε βαζελο λεμε... αλλα τι να το κανεις με τον καβουρομανα προεδρο δεν θα δουν φως.. δεν τον βλεπεις πως ειναι ουτε υγραναλατος μπακαλιαρος.
Ενω οι αλλοι με τον λεβεντη τον φαρμακοτριφτη τη χτυπησαν την ευρωπαικη τετραδα...και την κουπα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top