Θεωρητική Πανελλήνιες 2023

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Πως τα πάτε με τις πανελλήνιες; είστε άνετοι με την ύλη;
#θεωρητικη
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.
Την έχουμε ολοκληρώσει. Τώρα επαναλήψεις 😵
 

arko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Είμαι θετική, αλλά έχω ακούσει το Προσφυγικό είναι πολύ ζόρι. Για εσάς ισχύει?
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.
Είμαι θετική, αλλά έχω ακούσει το Προσφυγικό είναι πολύ ζόρι. Για εσάς ισχύει?
Μόνο του 19ου αιώνα είναι δύσκολο γιατί έχει να θυμάσαι πολλές τοποθεσίες. Από την άλλη, του 20ου είναι κομπλέ. Εσάς η φυσική πως είναι;
 

arko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μεγάλη αλλά ηπιότερες ασκήσεις.
Έχει πολύ ενδιαφέρον. Όμως ορισμένα κεφάλαια παρουσιάζουν επιστημονικής φύσης προβλήματα.
Τα κύματα είναι εν μέρει δεν περιγράφονται σωστά. Η κβαντομηχανική είναι πολύ πρόχειρη.
Έστω, θα συνεχίσω να φλεξάρω ότι ξέρω κβαντο, ακόμη και σε φόρουμ θεωρητικής.
 

Γιώργος Ζ

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Ζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top