Θετική Κατεύθυνση Φροντιστήριο

Valeris

Νεοφερμένος

Η Valeris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Ψάχνω καλό φροντιστήριο Θετικής Κατεύθυνσης στα νότια προάστια Αττικής ή Πειραιά.
Μου είχαν πει για τον Θεσμό στον Πειραιά που ήταν αποκλειστικά για θετική αλλά έμαθα ότι έκλεισε.
 

Olakalamallon

Νεοφερμένος

Η Olakalamallon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ψάξε στο ίντερνετ δες κριτικές ρώτα φίλους και συμμαθητές και πήγαινε σε όποιο έχει τις καλύτερες κρητικές εγώ δεν ξέρω να σου πω καθώς μένω κρήτη αλλά αν ρωτήσεις κάποιον φίλο σου θα ξέρει
 

Valeris

Νεοφερμένος

Η Valeris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Όσα προτείνεις εννοείται έχουν ήδη γίνει χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα για αυτό ζήτησα βοήθεια εδώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Όσα προτείνεις εννοείται έχουν ήδη γίνει χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα για αυτό ζήτησα βοήθεια εδώ
Στον πειραια για το 2ο πεδιο πανε συνηθως στην Συμβολη Σταυρακακης στην οδο Ευριπιδου.Ο Πειραιας εχει ενα πρότυπο σχολειο και τα πιο πολλα παιδια πανε εκει.
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Επίσης Πειραιά κέντρο πολλοί από την τάξη μου είχαν πάει σπουδή σύνολο για θετική αλλά δεν ξέρω να σου πω αν είναι ικανοποιημένοι
 

Valeris

Νεοφερμένος

Η Valeris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στον πειραια για το 2ο πεδιο πανε συνηθως στην Συμβολη Σταυρακακης στην οδο Ευριπιδου.Ο Πειραιας εχει ενα πρότυπο σχολειο και τα πιο πολλα παιδια πανε εκει.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top