Θα σκοτώνατε άνθρωπο για να εκπληρωθεί μία επιθυμία σας;

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Το έχω κάνει ήδη. Φυλάω τα πτώματα στις κατακομβες μου.

Kαι ποια επιθυμία σου εκπληρώθηκε ή το κάνεις για hobby?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Στην αρχή το έκανα για να εκπληρωθει μια επιθυμία μου αλλα μετά το συνέχισα γιατί μου άρεσε να συλλέγω πτώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Οι επιθυμιες μου δεν αξιζουν τοσο οσο να σκοτωθει καποιος!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία784

Νεοφερμένος

Η Γεωργία784 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν εχεις δωσει ζωη σε κανεναν για να εχεις το δικαιωμα ν του τη παρεις για μια δικια σου επιθυμια..Τωρα αν μιλαμε για εκδικηση (σ χει σκοτωσει μανα πατερα αδερφο αδερφη γιαγια) ή για αυτοαμυνα..ειναι αλλο..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Θα το κανα. Ειμαι πολυ κακια, μπαα την αληθεια λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είμαι πολύ φλώρος για να σκοτώσω κάποιον, για τον οποιοδήποτε λόγο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32katerina

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οχι,για κανεναν λογο! Και οχι επειδη ο χριστιανισμος λεει και μπλα μπλα μπλα,ουτε καν! Αλλωστε δεν πιστευω. Δεν θα το εκανα απλα γιατι πιστευω πως κανεις δεν εχει δικαιωμα να παρει την ζωη του αλλου. Καθενας απο εμας θα φυγει οταν ειναι η ωρα του. Ποιος ο λογος να σκοτωσεις? Το μονο που θα καταφερεις ειναι να σε γαμησει εντελως το καρμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Υπαρχει μια πολυ καλη ταινια με την Cameron Diaz (κι ομως! :P) και τον Frank Langella που πραγματευεται κατα καποιον τροπο αυτη την ερωτηση. Λεγεται The Box και η υποθεση ειναι βασισμενη στην εξης ιστορια του Richard Matheson, "Button, Button": Σου δινει καποιος ενα κουτι με ενα κουμπι. Αν το πατησεις τοτε ενας ανθρωπος, μπορει να ειναι οποιοσδηποτε, θα πεθανει και εσυ κερδιζεις 1 εκατομμυριο. Τι κανεις?

Εγω προσωπικα δε θα σκοτωνα κανεναν για να εκπληρωθει καμια επιθυμια μου. Προσπαθω να ειμαι ικανοποιημενη με οσα εχω στη ζωη μου και σκεφτομαι πως ουτως η αλλως ολα ειναι ματαια και καποια μερα θα χαθουν οποτε δεν πρεπει να προσπαθω να κρατησω κατι "εν ζωη" απλα για τη δικη μου ικανοποιηση. Δε θα μου προσφερε τιποτα μια τετοια επιλογη. Θελω να ζησω και τα καλα και τα ασχημα που θα μου φερει η ζωη.
Τοχω και σαν θεμα ηθικης βεβαια.. Δε θα μπορουσα ποτε να σκοτωσω καποιον :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Απλά μπορώ να πω πως θα άξιζε να το κάνω γιατί οι επιθυμίες μου αξίζουν όσο τίποτα!! Τώρα αν θα το έκανα..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ανάλογα την επιθυμία...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αν ήταν η επιθυμία μου να σώσω την οικογένειά μου ίσως αν και πάλι δεν είμαι σίγουρη γι αυτό.
Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να αφαιρέσω τη ζωή κάποιου, φοβάμαι και τα αίματααα.
Άσε οι τύψεις, απαπα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Άμα αυτός ο άνθρωπος ήταν ρεμάλι, και με αυτό θα γινόμουν ένας μεγαλογιατρός που καθημερινά θα έσωζα δεκάδες ζωές τότε ίσως και να το έκανα :redface: (εντελώς ανώδυνα και γρήγορα φυσικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θα σκοτωνα αυτον που ειναι τωρα μαζι του για να την ξανακανω παλι δικια μου...ΝΟΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
φυσικα οχι.Η ζωη ενος ανθρωπου εχει αξια περα απο οποιαδηποτε επιθυμια,εκτος βεβαια αν η επιθυμια ειναι η αυτοαμυνα.Αλλα για να ικανοποιησω τα ονειρα μου προφανως οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μονο για εκπληρωση ερωτικης επιθυμιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Μονο για εκπληρωση ερωτικης επιθυμιας.

Γιατί εμένα αυτό μου μοιάζει με νεκροφιλία? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γιατί εμένα αυτό μου μοιάζει με νεκροφιλία? :P

Θα σκοτωνα πχ τον αντρα της ωστε αυτη να γινει δικη μου.Με αυτη την λογικη.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ούτε καν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top